jaka pompa do studni????

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

27 kwietnia 2017, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pompę zatapialną kupowaną przez serwis swatt.pl i sprawdza się bez zarzutu. Fajnie mi tutaj doradzili przy zakupie. Nikt mi nie proponował najdroższego urządzenia jakie mają tylko normalnie ze mną facet rozmawiał, dopytał dokładnie o sytuację, do czego będzie używana i tak dalej i pod tym kątem dobrał model. Także jeśli chodzi o obsługę to naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2017, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór pomp różnego rodzaju ma hurtownia Swatt – swatt.pl. Ja bym ich polecał bo mają bardzo indywidualne podejście do klienta firmowego. Jeśli ktoś ma średnią czy większą firmę instalatorską to można tutaj sensownie zaoszczędzić przy większych zamówieniach, plus też dochodzą zyski z systemu lojalnościowego dość dobre. Co do samych pomp to głównie biorę cyrkulacyjne Wita.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2017, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Hurtownia Swatt powinna mieć takie pompy. Kiedyś robiłem u nich trochę zamówień na pompy hydroforowe jak akurat kładłem takie instalacje. Teraz mi się profil firmy zmienił i już takich pomp nie potrzebuję, ale zamawiam u nich dalej z tymże różnego typu przyłącza wod-kan. Mają elastyczne podejście dla instalatorów, można dopasować sobie spłatę ratalną chociażby i rzeczywiście okazyjnie to u nich wychodzi. Raz korzystałem i było okej.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Hurtownia Swatt powinna mieć takie pompy. Kiedyś robiłem u nich trochę zamówień na pompy hydroforowe jak akurat kładłem takie instalacje. Teraz mi się profil firmy zmienił i już takich pomp nie potrzebuję, ale zamawiam u nich dalej z tymże różnego typu przyłącza wod-kan. Mają elastyczne podejście dla instalatorów, można dopasować sobie spłatę ratalną chociażby i rzeczywiście okazyjnie to u nich wychodzi. Raz korzystałem i było okej.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2017, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompa zatapialna to jest super sprawa. Świetna na przykład, gdy zdarzają się podtopienia piwnicy.
A co powiecie o takich pompach do szamba marki omnigena:
http://www.pompylublin.pl/pompy-profesjonalne -omnigeny,126.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2017, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę zaprosić także na Studniarz.waw.pl gdzie pomożemy oraz doradzimy w kwestii wyboru odpowiedniej pompy do studni głębinowej, właśnie w tym się specjalizujemy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2017, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pompę od http://www.emet-impex.com.pl/ i jestem z niej bardzo zadowolony. Co prawda model jest już stary ale nadal służy bezawaryjnie. To polska firma bez problemu z serwisem. Więc zobacz na ich stronie numer do przedstawiciela w swoim regionie i się umów na spotkanie na pewno doradzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2017, 07:40

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak kwestia studni i wybór konkretnego modelu pompy, zdecydowałeś się już na coś czy też w dalszym ciągu się nad tym zastanawiasz? Zaglądałeś może na www.Studniarz.waw.pl ? Cały czas jesteśmy w stanie pomóc :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2017, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest teraz wiele ciekawych ofert na rynku. Warto jednak zajrzeć sobie tutaj http://doborpompy.pl/pompy-glebinowe-wilo-sub / . Jest tam bowiem wiele ciekawych artykułów, które mogą okazać się bardzo pomocne przy wyborze odpowiedniej pompy.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Podstawowa sprawa to budżet jaki jesteś w stanie przeznaczyć na zakup pompy i wtedy będziemy mogli doradzić też konkretne modele, na wszelki wypadek zerknij tutaj
http://allegro.pl/uzytkownik/hydromarozo?order=m

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >