jaki kominek z płaszczem wodnym?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

26 listopada 2014, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto sprecyzować także budżet jaki chcesz przeznaczyć na ten cel,atak się składa że u nas również najdziesz szeroki wybór,zerknij na www.PieceMans.pl mamy kilka ciekawych promocji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 stycznia 2016, 00:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Temat pewnie już nieaktualny, ale gdyby ktoś potrzebował konkretnych namiarów, to mój kumpel ma taki kominek. Dopytywałem go, skąd go ma, gdzie kupił itp, bo sam chcę taki u siebie zamontować. Dał mi tylko link i powiedział żebym tam się wszystkiego dowiadywał i załatwiał. Tak więc przekazuję go dalej http://sklep.kominki-lumar.com/index.php?rout e=product/category&path=36

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2016, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe promocje mają teraz w Ekotech. Ja kupowałem u nich kominek z płaszczem wodnym parę lat temu i do tej pory nie było z nim problemu. Wyjaśnili wcześniej wszystkie moje wątpliwości i odpowiedzieli na pytania. Myślę, że warto się z nimi skontaktować to doradzą jakie rozwiązanie jest najlepsze dla waszego domu/mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2016, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam,że kluczowe znaczenie ma budżet jaki posiadasz na zakup kominka więc czekamy na szczegóły i wtedy pomożemy,doradzimy w tej kwestii. Musi być płaszcz wodny czy może być powietrzny?


www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2016, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście mam kominek z płaszczem wodnym od firmy Lechma http://www.lechma.com.pl/ i służy mi bardzo dobrze. Jest naprawdę niezłe wyposażony i ma 6 letnią gwarancje. Za pośrednictwem tej firmy znajdziecie również wszelkie akcesoria do montażu. Z tego co wiem Lechma ma dystrybutorów na terenie całego kraju.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2016, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli kominek to ten z płaszczem wodnym będzie najbardziej opłacalny i też w jakiś sposób dogrzeje dom, chodzi tylko o wspomniany wyżej budżet który chcesz przeznaczyć na jego zakup plus montaż.

www.Kotly-Kowalew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2017, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ci firmę firend.pl mają naprawdę świetne kominki

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2017, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie bez podania konkretnej kwoty jaką możesz na to przeznaczyć, to trudno będzie też doradzić co do wyboru konkretnego kominka. Czy wątek jest nadal aktualny?

www.Piecco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2018, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli tak jak ja cenicie rozwiązania nowoczesne to na pewno spodoba się Wam ten kominek: https://kratki.com/sklep/pl/produkt/3297/mbo- pw-15-lewy-bs. Jest to kominek znanego polskiego producenta. Idealny do zabudowy, bardzo ekologiczny oraz ekonomiczny. Jestem pewna, że to świetna inwestycja na długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >