Czy opłaca się ogrzewać klimatyzatorem?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

21 lutego 2014, 16:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas takich mrozów jakie sa za nami klimatyzator nikomu sie nie przyda,ani tym bardziej ogrzewanie za jego pomocą. Polecam Co i podłogówkę. To coś dobrego i sprawdzonego.


www.Kociol.net.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2014, 15:14

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja uważam, że dobry klimatyzator sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą. Trzeba tylko postawić na profesjonalne urządzenie, nie ma co oszczędzać w tym względzie. Warto zapoznać się z modelami klimatyzatorów dostępnych na naszym rynku.


www.apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2014, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawa kontrowersyjna, bo każdy ma odmienne zdanie.. Klimatyzacja w większości wypadków jest używana żeby przewietrzyć pomieszczenie, bądź jak klimatyzacja serwerowni osuszyć je i schłodzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2014, 19:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Podtrzymuję swoje zdanie, że najlepiej po prostu dokładnie zapoznać się z klimatyzatorami, które są aktualnie dostępne na naszym rynku. Zawsze można skorzystać z pomocy sprzedawcy, który na pewno podpowie nam, który model spełni nasze oczekiwania.

___________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2014, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie spodziewam się, żeby taki klimatyzator w inwerterem mógł się sprawdzić. W samochodach to ma sens, kubatura niewielka, a i tak często długo się czeka na efekty ogrzewania tą technologią. Ja bym odradzał.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2014, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie kimatyzatorem kompletnie mija się z celem,no chyba że mówimy o góra jednym dobrze izolowanym pokoju,wtedy może ma to jakiś sens. W przeciwnym razie już nie.


www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2014, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko tak naprawdę zależy od naszych oczekiwań, jaki efekt chcemy osiągnąć. Czasami ogrzewanie klimatyzatorem rzeczywiście jest najlepszym rozwiązaniem. Warto dokładnie sobie wszystko przeliczyć, może okaże się, że w przypadku danej nieruchomości wcale nie będzie to aż tak kosztowne.


_________________________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2014, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

TO chyba musiała by być naprawdę niewielka powierzchnia i kubatura, by stało się to opłacalne. Nawet już w niewielkich mieszkaniach ogrzewanie klimatyzatorem się nie sprawdza.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2014, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale już jak ktoś ma mały domek na działce o niedużym metrażu, to można pomyśleć o takim ogrzewaniu. Klimatyzatory są bardzo funkcjonalne i dość łatwo można je dostosować do najróżniejszych potrzeb.


______________________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2014, 00:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Klimatyzatorem można świetnie ogrzać!... Samochód :) Jeśli ktoś szuka pomysłu na tanie ogrzewanie elektryczne, to dobrym wyjściem może być coś takiego http://www.termar.pl. Grzejniki kamienne o ile mi wiadomo wychodzą taniej niż podłogówka, a skutecznośc mają porównywalną.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrzewanie podczerwienią Liczba postów: 20 Grupa: Robimy inst... Bardzo dobrze, że wszedłem do tego wątku. O tym wątku także powiem kumplowi. ______________________________ _______________ panele słoneczne Tarnów
  • problem z kranem Liczba postów: 6 Grupa: Robimy inst... Według mnie, https://comitor.pl/serwis/serwis-radzi/ to świetne źródło wiedzy na temat konserwacji zlewów i baterii kuchennych. Sprawdź sam, jak wiele możesz si...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 779 Grupa: Robimy inst... Jeśli myślisz o zmianie sposobu ogrzewania swojego domu lub szukasz nowego sposobu na ogrzewanie nowego mieszkania, warto wziąć pod uwagę gazowe ogrzewanie. W p...
  • ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 237 Grupa: Robimy inst... W temacie ogrzewania podłogowego warto ufać profesjonalistom. Na internecie i różnych forach czytałem wielokrotnie, że takie ogrzewanie się często psuje. Ale to...
  • rury gazowe w instalacji wodnej Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Witam, Potrzebuje fachowej porady!!! Właśnie skonczyłem remont mieszkania, podczas sprzatanie zorientowałem się iż do wykonania instalacji wodnej (woda pitna)....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19216 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 114

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >