Instalacje gazowe

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

11 sierpnia 2017, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

My od kilku lat współpracujemy z firmą Bth Import Stal z Krakowa i mogę tą firmę polecić.Oprócz kolan hamburskich możesz tam zakupić różnego rodzaju rury,trójniki,redukcje,złączki czy rury.Nigdy nie zdarzyło się aby były jakieś opóźnienia w zamówieniach.Dostawę towaru również zapewniają.Firma jest dużym importerem stali więc ceny produktów czy usług ma niskie.

Ten post był edytowany przez razmus dnia: 11 sierpnia 2017, 11:57
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 sierpnia 2017, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za szybką odpowiedź..Tak mi się teraz przypomniało,że kiedyś ktoś wspominał mi o Import Stalu ale wtedy nie potrzebowałem tyle ilości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2017, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o ogrzewanie to polecam dobrego hydraulika z Warszawy: www.warszawa-hydraulik.net.
Wykonywał on u mnie instalacje c.o. ze 3 lata temu i jestem do tej pory bardzo zadowolony...

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2017, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o instalacji systemu grzewczego, to warto wziąć pod uwagę również pompę ciepła, akurat tym zajmujemy się na co dzień i będziemy w stanie pomóc, doradzić na forum podczas wyboru odpowiedniego modelu.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2017, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry,
Jeżeli nie posiadają Państwo podłączenia do sieci gazowej, a cenią sobie czyste, komfortowe i bezobsługowe ogrzewanie budynku, najlepszym rozwiązaniem będzie gaz płynny. Cena ogrzewania będzie nieznacznie wyższa w porównaniu do gazu ziemnego, natomiast wszystkie właściwości spalania są na porównywalnym poziomie. W porównaniu do paliw stałych, takich jak węgiel, spalanie gazu cechuje się znacznie niższą emisją dwutlenku węgla oraz nie emituje cząstek stałych - dwóch głównych czynników powodujących smog.
Firma GASPOL oferuje dostawy gazu płynnego w postaci propanu technicznego najwyższej jakości z możliwością dzierżawy zbiornika LPG w preferencyjnej cenie. Oferuje również kompleksowe wykonanie całej instalacji zbiornikowej na gaz płynny wraz z podłączeniem kotła gazowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszej ofercie zapraszam do odwiedzenia strony https://www.gaspol.pl/dla-domu/instalacja-zbiornikowa-lpg lub do kontaktu z Działem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 606 800 400.
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.

Pozdrawiam,
Ekspert marki GASPOL SA

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2017, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim domu na stałe zagościła instalacja gazowa Efar, którą zakupiłem od http://www.instalmax.sklep.pl . Bardzo wysoka jakość jest charakterystycznym punktem tej instalacji. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

a takie ogrzewanie gazowe opłaca się?? Lepiej korzystać z miejskiego gazu czy z takiego zbiornika który można postawić w "ogrodzie"

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest w Gliwicach takie biuro projektowe jak Eran – eran.com.pl. Mogę ich polecić – szybko przygotowany projekt ogrzewania. Obyło się bez problemów przy układaniu całej instalacji, ekipa nie miała problemów z tym, żeby się połapać o co w projekcie chodzi, a wiem że czasami jest właśnie problem, że projektant coś zakłada na papierze co potem nie może być wykonane przez samych instalatorów w realu. Tutaj nie było takiej sytuacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2017, 00:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Moi rodzice do swojego domu wynajęli profesjonalną ekipę, która założyła instalację wodną i gazową http://www.ined.com.pl/. Panowie zrobili to dokładnie według planów i zajęli się też montowaniem armatury w łazience i w kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2017, 04:56

Zgadzam sie: good 0 bad

valtrex price without insurance
valtrex cream price
valtrex walmart price
valtrex price without insurance

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrzewanie w domu Liczba postów: 355 Grupa: Robimy inst... A ja się zastanawiam nad tym, jaki piec najlepiej wybrać. Widziałam tutaj takie kotły gazowe: https://terme.pl/pl/menu/ogrzewanie/kotl y-i-piece/kotly-gazowe-289...
  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 274

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >