Jak wylać beton by podłoga była równa?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

31 lipca 2012, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

oj zdecydowanie nie należą do łatwych czynności, ale po co męczyć się samemu, jak przecież można zatrudnić specjalistów jak np. Firma Henryka Dawidowskiego. Wszystko solidnie równiutko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2012, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy polecacie jakieś konkretne materiały budowlane, które muszę wykorzystać do zrobienia posadzki z marmuru?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2012, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Cement Standard powinien być idealny pod posadzki, ma on podwyższoną urabialność, więc świetnie sprawdzi się w takiej pracy bo szybko nie zastyga i można samemu dorabiać kolejne partie „wylewki” i zacierać calość na koniec.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2013, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasami lepiej zrobić sobie podłogę nie tak fachowo, a przynajmniej oszczędzić sobie nerwów i pieniędzy z niefachowymi fachowcami...

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2013, 18:15

Zgadzam sie: good 1 bad

Do garażu może i tak, ale w domu jednak musi być extra równo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2013, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

od posadzek są posadzkarze, ja robię wiele lat w posadzkach, to jest ciężka praca i dziś liczy wytrzymałość i równość posadzki a to może zagwarantować ci taka firma jak moja

wybieraj sprawdzone ekipy bo nie wszyscy robią to dobrze jak wszędzie są fachowcy i partacze

zapraszam do obejrzenia filmu jak wykonuje się posadzkę maszynową mixokretem przez firme PosGlanc http://www.youtube.com/watch?v=YvCuhlh1jH4

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2013, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli nigdy cementu nie mieszałeś znajdź lepiej fachowca.
Jeśli wiesz co to kalfas - możesz zaryzykować - ale ryzyko nie zawsze popłaca

wózki widłowe

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2014, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Posadzki maszynowe PosGlanc - zapraszam do obejrzenia mojego filmu i galerii zdjęć na youtube.pl po niżej link
zdjęcia naszych realizacji: http://www.youtube.com/watch?v=lNpdbn0UnMU
film jak wylewa się posadzki maszynowe: http://www.youtube.com/watch?v=YvCuhlh1jH4

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2014, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim skromnym zdaniem w tej sprawie zawsze powinno się zaufać firmie, która ma jakieś dobre doświadczenie w tym zakresie. Wiele rzeczy można zrobić samemu, ale akurat równe wylewanie betonu to podstawa. Ja szukałem poprzez www.producencibetonu.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2014, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy powiecie mi może lepiej wylewać zwykłą posadzkę betonową w domu?? czy lepiej jest wylać posadzkę anhydrytową?? chodzi mi o coś takiego: http://www.samopoziomujace.pl/

poradźcie bo naczytałem się w internecie i zbaraniałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >