Jakie ogrzewanie?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸

3 sierpnia 2015, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zdecydować się na kocioł c.o na pallet, tego typu: www.kotly-ekowitt.pl/kotly-hades-lux Pallet należy do najbardziej ekologicznych materiałów opałowych, ponieważ nie dodaje się do niego sztucznych substancji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2015, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

To, że nie dodajemy do opału obcych substancji, nie oznacza automatycznie, że ogrzewanie jest ekologiczne!
Wszystkie produkty spalania są szkodliwe dla naszego zdrowia!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2015, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

dosyć zaskakujące są dla mnie również, tezy, iż coś należy do ekologicznych paliw szczególenie, gdy te ulegają spalaniu.. z ekologią w jednym rzędzie powinno się stawiać jedynie odnawialne źródła energii

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2015, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o ogrzewanie to proponuję również zwrócić uwagę na kominki,wybierając odpowiedni wkład możemy w ten sposób znakomicie dogrzać swój dom lub mieszkanie. W razie pytań zawsze możecie liczyc na naszą fachowa pomoc.

www.WkladyKominkowe.net.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2015, 00:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominki są dobrym uzupełnieniem już istniejących systemów grzewczych i alternatywą
na wypadek braku energii.

Wszystkie nowoczesne systemy grzewcze potrzebują energii elektrycznej do ich pracy.

Kominki mogą nie tylko być częścią domowego Ambiente, ale również spełniać rolę
ogrzewania awaryjnego.
Jako jedyne źródło ciepła są zbyt pracochłonne w użytkowaniu oraz robią kotłownię
z salonu...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2015, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: eeryk napisał: Najlepiej zdecydować się na kocioł c.o na pallet, tego
typu: www.kotly-ekowitt.pl/kotly-hades-lux

Pallet należy do najbardziej ekologicznych materiałów
opałowych, ponieważ nie dodaje się do niego sztucznych
substancji.
Użytkownik przemek986 napisał: dosyć zaskakujące są dla mnie również, tezy, iż coś
należy do ekologicznych paliw szczególenie, gdy te
ulegają spalaniu.. z ekologią w jednym rzędzie powinno
się stawiać jedynie odnawialne źródła energii


Ekologiczne bo mniej szkodzące od węglowego i śmieciowego spalania, stąd tak sie uważa. Poza tym nowoczesne kotły podajnkowe jak choćby ten z linka cy kazdy inny nowoczesny - sa mniej emisyjne i to też pod kątem "ekologii" lepsze od starych weglowych pieców.Stąd sie twierdzi że bardziej "ekologiczne"
Mnie natomiast powiem szczerze denerwuje jak ktoś twierdzi że ludzie ogrzewający kotłem co trują środowisko - sorki - ale nie każdego stać na jakies nowoczesne systemy które reklamujecie , zresztą powiedzmy sobie jedno- one tez zuzywają prąd - a to ekologiczne??? a macie samochody??? jeżdzicie autobusami??? nie trujecie w ten sposób środowiska???

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

 ale nie każdego stać na jakies nowoczesne systemy
które reklamujecie ,


Najpierw warto się zapytać ile system kosztuje i ile będzie kosztowała jego eksploatacja, a dopiero potem pisać, że drogo!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2015, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy ma to inne zapotrzebowanie na ciepło więc nie radziłbym się rachunkami kierować w choćby najmniejszy sposób. Kwestia rodzaju instalacji i strategii jej użytkowania może przynieść sukces. Na http://www.ogrzewanie-domu.pl są systemy, które biorą pod uwagę wszystkie czynniki podczas zakładania ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2015, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik matiszati napisał: Każdy ma to inne zapotrzebowanie na ciepło więc nie
radziłbym się rachunkami kierować w choćby najmniejszy
sposób. Kwestia rodzaju instalacji i strategii jej
użytkowania może przynieść sukces. Na http://www.ogrzewanie-domu.pl
systemy, które biorą pod uwagę wszystkie czynniki podczas
zakładania ogrzewania.


Ciekawe jakie inne czynniki biorą pod uwagę?
Oprócz kotłów nic innego tam się nie znajdzie!

Ponieważ każdy dom ma inne zapotrzebowanie na ciepło, trzeba kierować się kosztami zakupu i eksploatacji!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2015, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Skuteczność ogrzewania, a zwłaszcza oszczędność poprawia montaż rekuperacji http://taborklima.pl/rekuperacja/ jednocześnie gwarantuje mieszkańcom większy komfort.

Ten post był edytowany przez Marcell dnia: 19 sierpnia 2015, 17:05
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrzewanie podczerwienią Liczba postów: 20 Grupa: Robimy inst... Bardzo dobrze, że wszedłem do tego wątku. O tym wątku także powiem kumplowi. ______________________________ _______________ panele słoneczne Tarnów
  • problem z kranem Liczba postów: 6 Grupa: Robimy inst... Według mnie, https://comitor.pl/serwis/serwis-radzi/ to świetne źródło wiedzy na temat konserwacji zlewów i baterii kuchennych. Sprawdź sam, jak wiele możesz si...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 779 Grupa: Robimy inst... Jeśli myślisz o zmianie sposobu ogrzewania swojego domu lub szukasz nowego sposobu na ogrzewanie nowego mieszkania, warto wziąć pod uwagę gazowe ogrzewanie. W p...
  • ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 237 Grupa: Robimy inst... W temacie ogrzewania podłogowego warto ufać profesjonalistom. Na internecie i różnych forach czytałem wielokrotnie, że takie ogrzewanie się często psuje. Ale to...
  • rury gazowe w instalacji wodnej Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Witam, Potrzebuje fachowej porady!!! Właśnie skonczyłem remont mieszkania, podczas sprzatanie zorientowałem się iż do wykonania instalacji wodnej (woda pitna)....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19215 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >