Jakie ogrzewanie?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸

5 sierpnia 2016, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

przyjdzie taki czas, że będziesz musiał go zamienić, bo na szczęście jeszcze trochę i spalanie takiego syfu będzie nielegalne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2016, 18:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: śmigło napisał: A ja bardzo lubię swoje ogrzewanie na pellet, bo wydajny i przede wszystkim
wygopdny sposób grzania w domu. Nie zamieniłbym go już na
żaden inny.

a jakiego pelletu używasz??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2016, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój pellet też pali się całkiem nieźle, myślę że to była dobra decyzja jako wybór ogrzewania do domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2016, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba przyznać że ogrzewanie na pellet jest bardzo wygodne i wydajne, nic się nie marnuję popiół można wykorzystać jako nawóz do ogródka.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2016, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik przemek986 napisał: jasne, ale trzeba jeszcze mieć taką możliwość. sieć
nie sięga wszędzie, ale i na to są rozwiązania, bo
energię cieplną można czerpać z gruntu i wcale za nią
nie płacić. w takim przypadku warto zainteresować się
pompami ciepła


Przemek986,

Dokładnie! W przypadku braku podłączenia do sieci gazowej warto zastanowić się nad zastosowaniem gruntowej lub powietrznej pompy ciepła do ogrzewania budynku.
Jest to sprawdzone rozwiązanie ogrzewania budynku, cechujące się bezobsługową pracą przy wysokiej sprawności COP. Dodatkowo takie rozwiązanie jest ekologiczne, gdyż nie emituje zanieczyszczeń do atmosfery. Pompa ciepła zapewni w przyszłości prawdopodobnie najniższe koszty eksploatacyjne, zależne od sposobu użytkowania budynku. Marka Junkers posiada w swojej ofercie pomp ciepła z rodziny Supraeco: http://www.junkers.pl/produkty/pompy-ciepla/
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2016, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się zdecydowałem na instalacja gazowe mazowieckie i to jest naprawdę dobre rozwiązanie. Zerknijcie sobie i zoabaczie zalety.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2016, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zalety zaletami, a jakie są koszty i wady takiego rozwiązania?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2016, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam Infrapanele na podczerwień. Są ozdobą pomieszczeń, wiszą na ścianach i są na nich zdjęcia. Na forum, szukając porad o wyborze taniego ogrzewania, trafiłem na wpis o tych panelach. Zainteresowałem się i szybko dostałem wycenę projektu. Elektryk je zamontował, bo nie znam się na elektryce. Jestem zadowolony z zakupu tego nowatorskiego, wygodnego ogrzewania. Szybko nagrzewają pomieszczenia do komfortowej temperatury. Śmiało możecie brać je pod uwagę,

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2016, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A podpowiecie coś w temacie wyboru naczynia wyrównawczego. Na co zwracać uwagę przy porównywaniu poszczególnych modeli?
Jestem zielona w temacie, a niedługo będę musiała coś kupić.
Póki co tu znalazłam artykuł, który trochę rozjaśni mi w głowie: http://www.budujesz.pl/wiadomosc/naczynie-wyr ownawcze-do-czego-sluzy-jakie-wybrac/461/ . Możecie dodać do tego coś jeszcze, najlepiej z własnego doświadczenia?
Będę bardzo wdzięczna.

Ten post był edytowany przez filka dnia: 6 września 2016, 11:50
Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2016, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Zarówno ogrzewanie gazem jak i podczerwienią może być kosztowne,a by to jakoś podsumować warto podać szczegóły, przybliżyć koszty wraz z konkretną powierzchnią grzewczą z którą mamy do czynienia.

www.Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 24 Grupa: Robimy inst... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowanym tematem ekologii dla gospodarstwa domowego, to pole...
  • Ogrzewanie w domu Liczba postów: 355 Grupa: Robimy inst... A ja się zastanawiam nad tym, jaki piec najlepiej wybrać. Widziałam tutaj takie kotły gazowe: https://terme.pl/pl/menu/ogrzewanie/kotl y-i-piece/kotly-gazowe-289...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19174 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >