KOMPLEKSOWA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI

« Powrót do grupy: Spółdzielnie mieszkaniowe

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

24 maja 2007, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma Hektor oferuje Kompleksową Obsługę Nieruchomości:
- zarządzanie i administrowanie już od 35 gr/m2,
- administrowanie,
- profesjonalne usługi porządkowe,
- ochrona fizyczna,
- zabezpieczenie techniczne:
* Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu,
* Telewizja Obiektowa,
* Kontrola Dostępu,
- konserwacja techniczna,
- monitoring i interwencje.

Kontakt:

Krzysztof Kól
Tel.: 0516-059-728 lub 0502-110-379
Email: k.krol@awsb-hektor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2007, 00:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Lipa !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2007, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro Hektor to lipa, to co sądzisz o takiej firmie zajmującej się ochrona mienia www.prof-us.com.pl? Wykonują terż sprzątanie i zajmują się pielęgnacja terenów zielonych.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2009, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik tom napisał: Lipa !
Ja tam takiej firmy nie zatrudniłbym, ale - prawie zawsze - znajdzie się gdzieś taki naiwny klient, który nabierze się na te 0,35 złotych od metra. :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2017, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Na jakich osiedlach oni zarządzają? My właśnie zastanawiamy się nad zmianą obecnego zarządcy, gdyż nie dba prawie w ogóle o osiedle. W razie problemów wszystko "zamiatają pod dywan" więc dłużej nie chcemy się męczyć. Możecie polecić godną firmę zarządzającą nieruchomościami?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2017, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

My mieszkamy na osiedlu, w którym zarządcą jest LemmonHouse. Swoje obowiązki wykonują terminowo, a w razie awarii starają się ją naprawić jak najszybciej. Dodatkowo bardzo podoba nam się e-wspólnota, dzięki której komunikować możemy się z zarządcą oraz przeglądać wszelkie dokumenty wspólnoty przez internet. Myślę, że możecie się do nich zgłosić, a na pewno będziecie zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2017, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Naszą wspólnotą warszawska firma Per modum. Robią to doskonale czego nie można powiedzieć o ich poprzednikach. Są zawsze kiedy jest taka potrzeba i nie trzeba wydzwaniać po kilkanaście razy. Zarządzają całym osiedlem.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2018, 08:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystałem ostatnio z obsługi technicznej nieruchomości w Warszawie i powiem, ze firma bardzo mi się spodobała. Odsyłam na stronę www.mskonserwacja.com.pl tam znajduje się pełna oferta ich usług, polecam zajrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2019, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną i zaufana firmą, która świadczy kompleksowe usługi związane z obsługą nieruchomości polecam skontaktować się z www.zarzadca-pboczar.eu Jest to świetna firma ze Szczecina, na której można polegać. Mają spore doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2020, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która oferuje kompleksową obsługę nieruchomości. Jeżeli rozglądacie się za taką firmą to polecam wam skontaktować się z https://kosicki.net/ Sam korzystam z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Opłata notarialna Liczba postów: 75 Grupa: Spółdzielni... Odwołanie się od opłaty notarialnej może być procesem skomplikowanym i czasochłonnym, ale w niektórych przypadkach jest to możliwe, jeśli spełnione są określone...
  • Własność bez notariusza? Liczba postów: 162 Grupa: Spółdzielni... Oferta usług notarialnych https://kancelariaposyniak.pl/ jest nieodłącznym elementem prawa i życia codziennego. Notariusze odgrywają kluczową rolę w potwierdzan...
  • Piwnica - część wspólna czy pomieszczenie przynale... Liczba postów: 2 Grupa: Spółdzielni... Piwnica - część wspólna nieruchomości czy pomieszczenie przynależne. W wyroku z 8.6.2006 r. Sąd Najwyższy rozstrzygnął, że członek spółdzielni mieszkaniowej....
  • zabudowa balkonu Liczba postów: 9 Grupa: Spółdzielni... Mi podoba się nowoczesna zabudowa balkonu Warszawa, bo mieszkanie zyskuje dodatkowy pokój do odpoczynku, a przy okazji można z przestrzeni korzystać przez cały....
  • Audyty Energetyczne Liczba postów: 61 Grupa: Spółdzielni... Dzięki za wszystkie pomocne linki. Ja w ubiegłym roku korzystałem z usług firmy https://it-energy.pl/oferta/audyty-efekt ywnosci-energetycznej. Zajmują się m.in....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 369

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >