Ogrzewanie

« Powrót do grupy: Ekologiczny i energooszczędny dom

Stron: 50 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

22 listopada 2014, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Termoizolacyjna masa do likwidacji mostków termicznych i do docieplenia od wewnątrz na bazie aerogelu (najlepszy izolator na Świecie)
1 mm daje tyle ile 10 cm styropianu Idealna do budynków pasywnych i energooszczędnych .Podnosi termoizolacyjność o 30 % a dom nagrzewa się zimą zdecydowanie szybciej .Idealny do zimnych murów izolacji wykuszy weran jako izolacja pod ogrzewanie podłogowe, do izolacji pomieszczeń nad garażami i pod tarasami .Izoluje betonowe nadproża i filary itp.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 14 lutego 2016, 18:54
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2014, 19:08

Zgadzam sie: good 0 bad

mam dobrze ocieplony dom, do tego dachowke ceramiczna i okna drewniane, oszczedny piec, ale koszty mi jeszcze spadly jak zaczalem uzywac grzejnikow kermi therm x-2 :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2014, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

moj blok chyba tez dobrze wypada, bo u nas sprawdzali tego typu rzeczy, ale w bloku zawsze cieplej przy okazji, a grzejniki kermi to jakosc sama w sobie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2014, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wam opał z firmy Smarttrans, bardzo dobry węgiel mają z polskich kopalń.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2014, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

panele sloneczne to super pomysl, czy ogrzewanie geotermalne, przy okazji tez dobrze jest miec jak podkreslam dobra emisje tego ciepla, a do tego potrzeba odpowiednich urzadzen, idealnie sie nadaja grzejniki kermi, ktore maja szereg wyroznien i atestow :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2014, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

ekologia, ekologią, natomiast grzejniki kermi nadaja sie do kazdego rodzaju domow, czy mieszkan :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2014, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Może warto pomyśleć o hybrydach? Grzeją i wytwarzają prąd. Moim zdaniem, ciekawe połączenie: http://blog.dedietrich.pl/hybrispower-prezentacja-systemu/

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2015, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

@wysep, a szybko w przypadku kolektorów to jest dla ciebie ile czasu? oraz mówimy tutaj o kolektorach dla całego co czy jedynie cwu? generalnie osobiście uważam, że jadnak na nasz klimat pompy ciepła to bezpieczniejsze i lepsze rozwiązanie

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2015, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam piec z Metalteres (polska firma ze Śląska). Co sądzicie o kotłach z nadmuchem i sterowaniem typu ECONOMY I? Dwustronny nadmuch powietrza wstepnie podgrzanego bezposrednio pod ruszt paleniska. Trochę mnie to zainteresowało.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2015, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również uważam, że warto zainwestować w kolektory słoneczne. Wyraźną ich zaletą jest oszczędność i dobry wpływ na środowisko. Tylko nie wiedziałabym, na które się zdecydować: płaskie czy próżniowe? Ta firma Soldach proponuje różne rodzaje. Jak myślicie, które są lepsze? Pompa ciepła też wydaje mi się bardzo korzystną opcją na ogrzanie domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 50 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rekuperacja - jaką wybrać? Liczba postów: 28 Grupa: Ekologiczny... Myślę, że najlepiej byłoby powierzyć wybór i skonstruowanie takiego systemu - jakiemuś specjaliście. Wtedy masz gwarancję, że wszystko jest zrobione jak należy,...
  • Narzędzia potrzebne przy budowie domu Liczba postów: 60 Grupa: Ekologiczny... Zapewne wiele takich popularnych narzędzi, które są niezbędne przy budowie domu już masz. Tylko że możesz mieć takie narzędzia, które do tej pory Ci się sprawdz...
  • dom energooszczedny Liczba postów: 108 Grupa: Ekologiczny... Z moją obecną wiedzą na temat energooszczędności domu poszedłbym przy budowie w: -projekt domu (jego bryła, ilość okien, umiejscowienie itd) nastawione na oszcz...
  • WYCINANIE LASEROWE WARSZAWA Liczba postów: 1 Grupa: Ekologiczny... Jestem bardzo zadowolony bo dowiedziałem się o cięcie laserowe warszawa . Ciekawie ile osób skorzysta z tej bardzo dobrej oferty.
  • niższe koszty ogrzewania Liczba postów: 579 Grupa: Ekologiczny... Z jakiej formy ogrzewania korzystacie? https://megadron.pl/pl/men u/drony/marki/dji/mini-4-pro-2759.html

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >