Ogrzewanie w domu

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

30 kwietnia 2015, 07:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominek jest do dekoracji i ogrzewania dodatkowego i takim urządzeniem powinien pozostać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2015, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: satyn napisał: [quote=enerbau.pl]Kominki są dobre jako rezerwowe żródła
ciepła i do

spędzania przytulnych wieczorów. Jako jedyne źródło

ciepła są nieekonomiczne i wymagają ciągłej



obsługi. Poza tym tylko jakiś masochista robi sobie

kotłownię w salonie ;)

Przesadzasz, ja mam kominek ( z płaszczem wodnym - taki http://piecbud.net.pl/produkty1/kominki
, do tego dodatkowo ogrzewanie elektryczne i głównie
korzystam z kominka, a masochistą nie jestem


Jak komuś kotłownia w salonie nie przeszkadza, to dlaczego nie...
Ciekawe ile kosztuje ogrzewanie tym cudem techniki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2015, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

cieszę się że mieszkam w domu na wsi i mam kominek. Całe życie o nim marzyłem. Uwielbiam spędzać wieczory przy rozgrzanym kominku. Mam w domu wkład kominkowy powietrzny i jestem z niego zadowolony. Zainstalowała mi go firma http://www.lechma.com.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2015, 00:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś uwielbia utrzymywać kotłownię w salonie i cały sezon grzewczy w kominku
palić, to jest jego problem.
Od czasu do czasu napalić w kominku, by spędzić fajny wieczór, to jest inna sprawa...
Ciekawe ile firma od kominków zapłaciła autorowi postu za wstawienie linku do jej strony?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2015, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=enerbau.pl]Użytkownik Gość: satyn napisał:
[quote=enerbau.pl]Kominki są
dobre jako rezerwowe żródła

ciepła i do


spędzania przytulnych wieczorów. Jako jedyne
źródło


ciepła są nieekonomiczne i wymagają ciągłej





obsługi. Poza tym tylko jakiś masochista robi sobie


kotłownię w salonie ;)


Przesadzasz, ja mam kominek ( z płaszczem wodnym - taki http://piecbud.net.pl/produkty1/kominki

, do tego dodatkowo ogrzewanie elektryczne i głównie

korzystam z kominka, a masochistą nie
jestem




Jak komuś kotłownia w salonie nie przeszkadza, to dlaczego
nie...

Ciekawe ile kosztuje ogrzewanie tym cudem techniki?

Co Ty z tą kotłownią? tak sie uparłeś , może niektórzy to lubią albo im to pasuje
i to nie jest kotłownia ale przyjemny dla oka kominek , dla mnie to nie jest ani kłopot ani niewygoda, lubię to i sobie chwale a że ogrzewa dodatkowo dom - super sprawa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2015, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

nie no nie wyobrażam sobie całą zimę latać do schowka drewna donosić, bo zaraz wygaśnie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2015, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Niektórzy lubią sado-maso, a inni po bożemu ;)
Tu nie chodzi o to co kto lubi, tylko o ekonomiczny sens całego przedsięwzięcia, gdzie kominek z płaszczem wodnym jest nieekonomicznym
źródłem ogrzewania.
Oczywiście sprzedawcy kominków zaraz podniosą głos, że jest tanio i cacy, ale niech wpierw podadzą konkretne liczby na konkretnym przykładzie, a wtedy będzie o czym rozmawiać.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2015, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś chce mieć nowocześnie i nie bawić się w zakup opału, ogrzewanie na podczerwień będzie idealnym rozwiązaniem. Czy najbardziej ekonomicznym – indywidualna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2015, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Na naszej stronie internetowej mamy zamieszczoną informację o zużyciu energii
w domach wzorcowych.
Dom w Dobroszowie Oleśnickim o powierzchni 169 m2 zużył w ostatnim sezonie grzewczym energię za 2202 zł.
Budynek budowany w technologii tradycyjnej i zasiedlony zaraz po ukończeniu
pod koniec pażdziernika 2014 roku. Stąd wyższe zużycie z uwagi na konieczność
wysuszenia z wilgoci technologicznej.
Budynek w Budach Zaklasztornych o powierzchni 84 m2 zużył w ostatnim sezonie
grzewczym energię za 883 zł.
Budynek wybudowany w technologii szkieletowej.
Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

ogrzewanie domu generuje chyba największe koszty zwłaszcza w sezonie grzewczym. Dlatego na pewno jest dobrze się zastanowic zanim się kupic piec, który tez tanim wydatekiem nie jest. U nas sprawdza się ogrzewanie na pellet i kociol od http://kolton.pl/ .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • gaz czy PC? Liczba postów: 49 Grupa: Robimy inst... Rozwiązanie idealne to przyłącze gazu ziemnego + pompa ciepła bez grzałek która jest duża tańsza. Przez 2-3 miesiace grzejesz gazem a pozostałą część roku powie...
  • Wentylatory Liczba postów: 14 Grupa: Robimy inst... Poszukujesz niezawodnych wentylatorów do zastosowań w wysokich temperaturach? Zapoznaj się z ofertą wentylatorów wysokotemperaturowych dostępnych w ofercie http...
  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 24 Grupa: Robimy inst... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowanym tematem ekologii dla gospodarstwa domowego, to pole...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19196 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >