Ogrzewanie w domu

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

30 kwietnia 2015, 07:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Kominek jest do dekoracji i ogrzewania dodatkowego i takim urządzeniem powinien pozostać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2015, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: satyn napisał: [quote=enerbau.pl]Kominki są dobre jako rezerwowe żródła
ciepła i do

spędzania przytulnych wieczorów. Jako jedyne źródło

ciepła są nieekonomiczne i wymagają ciągłej



obsługi. Poza tym tylko jakiś masochista robi sobie

kotłownię w salonie ;)

Przesadzasz, ja mam kominek ( z płaszczem wodnym - taki http://piecbud.net.pl/produkty1/kominki
, do tego dodatkowo ogrzewanie elektryczne i głównie
korzystam z kominka, a masochistą nie jestem


Jak komuś kotłownia w salonie nie przeszkadza, to dlaczego nie...
Ciekawe ile kosztuje ogrzewanie tym cudem techniki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2015, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

cieszę się że mieszkam w domu na wsi i mam kominek. Całe życie o nim marzyłem. Uwielbiam spędzać wieczory przy rozgrzanym kominku. Mam w domu wkład kominkowy powietrzny i jestem z niego zadowolony. Zainstalowała mi go firma http://www.lechma.com.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 maja 2015, 00:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś uwielbia utrzymywać kotłownię w salonie i cały sezon grzewczy w kominku
palić, to jest jego problem.
Od czasu do czasu napalić w kominku, by spędzić fajny wieczór, to jest inna sprawa...
Ciekawe ile firma od kominków zapłaciła autorowi postu za wstawienie linku do jej strony?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2015, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=enerbau.pl]Użytkownik Gość: satyn napisał:
[quote=enerbau.pl]Kominki są
dobre jako rezerwowe żródła

ciepła i do


spędzania przytulnych wieczorów. Jako jedyne
źródło


ciepła są nieekonomiczne i wymagają ciągłej





obsługi. Poza tym tylko jakiś masochista robi sobie


kotłownię w salonie ;)


Przesadzasz, ja mam kominek ( z płaszczem wodnym - taki http://piecbud.net.pl/produkty1/kominki

, do tego dodatkowo ogrzewanie elektryczne i głównie

korzystam z kominka, a masochistą nie
jestem




Jak komuś kotłownia w salonie nie przeszkadza, to dlaczego
nie...

Ciekawe ile kosztuje ogrzewanie tym cudem techniki?

Co Ty z tą kotłownią? tak sie uparłeś , może niektórzy to lubią albo im to pasuje
i to nie jest kotłownia ale przyjemny dla oka kominek , dla mnie to nie jest ani kłopot ani niewygoda, lubię to i sobie chwale a że ogrzewa dodatkowo dom - super sprawa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 maja 2015, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

nie no nie wyobrażam sobie całą zimę latać do schowka drewna donosić, bo zaraz wygaśnie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2015, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Niektórzy lubią sado-maso, a inni po bożemu ;)
Tu nie chodzi o to co kto lubi, tylko o ekonomiczny sens całego przedsięwzięcia, gdzie kominek z płaszczem wodnym jest nieekonomicznym
źródłem ogrzewania.
Oczywiście sprzedawcy kominków zaraz podniosą głos, że jest tanio i cacy, ale niech wpierw podadzą konkretne liczby na konkretnym przykładzie, a wtedy będzie o czym rozmawiać.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2015, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś chce mieć nowocześnie i nie bawić się w zakup opału, ogrzewanie na podczerwień będzie idealnym rozwiązaniem. Czy najbardziej ekonomicznym – indywidualna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2015, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Na naszej stronie internetowej mamy zamieszczoną informację o zużyciu energii
w domach wzorcowych.
Dom w Dobroszowie Oleśnickim o powierzchni 169 m2 zużył w ostatnim sezonie grzewczym energię za 2202 zł.
Budynek budowany w technologii tradycyjnej i zasiedlony zaraz po ukończeniu
pod koniec pażdziernika 2014 roku. Stąd wyższe zużycie z uwagi na konieczność
wysuszenia z wilgoci technologicznej.
Budynek w Budach Zaklasztornych o powierzchni 84 m2 zużył w ostatnim sezonie
grzewczym energię za 883 zł.
Budynek wybudowany w technologii szkieletowej.
Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

ogrzewanie domu generuje chyba największe koszty zwłaszcza w sezonie grzewczym. Dlatego na pewno jest dobrze się zastanowic zanim się kupic piec, który tez tanim wydatekiem nie jest. U nas sprawdza się ogrzewanie na pellet i kociol od http://kolton.pl/ .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrzewanie podczerwienią Liczba postów: 20 Grupa: Robimy inst... Bardzo dobrze, że wszedłem do tego wątku. O tym wątku także powiem kumplowi. ______________________________ _______________ panele słoneczne Tarnów
  • problem z kranem Liczba postów: 6 Grupa: Robimy inst... Według mnie, https://comitor.pl/serwis/serwis-radzi/ to świetne źródło wiedzy na temat konserwacji zlewów i baterii kuchennych. Sprawdź sam, jak wiele możesz si...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 779 Grupa: Robimy inst... Jeśli myślisz o zmianie sposobu ogrzewania swojego domu lub szukasz nowego sposobu na ogrzewanie nowego mieszkania, warto wziąć pod uwagę gazowe ogrzewanie. W p...
  • ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 237 Grupa: Robimy inst... W temacie ogrzewania podłogowego warto ufać profesjonalistom. Na internecie i różnych forach czytałem wielokrotnie, że takie ogrzewanie się często psuje. Ale to...
  • rury gazowe w instalacji wodnej Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Witam, Potrzebuje fachowej porady!!! Właśnie skonczyłem remont mieszkania, podczas sprzatanie zorientowałem się iż do wykonania instalacji wodnej (woda pitna)....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19216 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >