Ogrzewanie domu, rzetelny wykonawca Rybnik

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

11 stycznia 2016, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

tak jak w temacie szukam kogoś do instalacji CO z Rybnika ( mogą też być okolice ). Zależy mi na tym żeby jedna firma zrobiła zarówno projekt jak i zajęła się później montażem. Wstępnie myślałem o pompie ciepła, ale też może o ogrzewaniu podłogowym? Niestety sam nie orientuję się w temacie zbyt dobrze dlatego będę wdzięczny za sugestie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2016, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy orientowałeś się już może w jakiś lokalnych firmach? Znasz firmę PGB System?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2016, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie znam, ale właśnie wyszukałem sobie ich w necie i co nie co poczytałem. A Ty masz z nimi jakieś doświadczenia? Możesz coś napisać?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2016, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to swoja robote wykonali bardzo rzetelnie.
Do dzisiaj nie mam żadnych problemów, awarii i tego typu akcji. W mojej ocenie cenowo również byli ok, choć na dzień dzisiejszy nie znam cenników innych firm więc nie mogę Ci porównać czy są drodzy czy nie.
A co do sugestii to nie napisałeś nic o domu, metrażu, Twoich wymaganiach, kwestii finansowej itd. Więc ciężko cokolwiek doradzić.
Moim zdaniem powinieneś skontaktować się z fachowcem z firmy i jego dopytywać o szczegóły, przedstawiając zarazem swoje możliwości.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2016, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy wiecie może czy oni zajmują się również ogrzewaniem ściennym?
rozważam taka opcję u siebie w domu i szukam solidnej firmy...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2016, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik adamnowak napisał: a czy wiecie może czy oni zajmują się również
ogrzewaniem ściennym?

rozważam taka opcję u siebie w domu i szukam solidnej
firmy...


Tutaj poszukaj sobie w ofercie co proponują http://www.pgbsystem.pl/ A jeśli bedziesz miał jeszcze jakies pytania to najlepiej dzwonić. Info z pierwszej ręki najpewniejsze.
Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez adrian.matecki dnia: 15 stycznia 2016, 16:04
Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2016, 19:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Podziwiam ludzi, którzy upierają się przy centralnym ogrzewaniu (pewnie jeszcze z kotłem na ekogroszek), zamiast zastosować nowoczesne i bezpośrednie systemy grzewcze. Dla fanów węgla proponuję zakup parowozu z demobilu. Można postawić przed chałupą, ludziska będą miały co podziwiać, a i dzieciaki gdzie się bawić! Przy okazji można sprzedawać bilety wstępu, a w kabinie urządzić gustowną pijalnię piwa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >