Podłogi drewniane - parkiet, deski...

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

11 grudnia 2014, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik muroda napisał: drewniane podłogi wyglądają znakomicie, jedynie trzeba o
nie odpowiednio dbać







cyklinowanie podłóg Legionowo

Masz rację, drewno to drewno, ale tak naprawę o każdą podłogę trzeba dbać. Jednak żadna inna powierzchnia nie ma tylu zalet co drewniana.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2014, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie mąż sam robił deski na drewnianą podłogę, z pomocą oczywiście profesjonalengo wynajętego tartaku mobilnego (http://tartakprzewozny.eu/), ale sam wszystko nadzorował.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2014, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdolny chłopak :) U nas w domu nikt nie ma takich zdolności ani czasu żeby się w takie rzeczy bawić.Dobrą podłogę upatrzyliśmy w Voxie i tam będziemy zamawiać z montażem.Taniej nas to wyniesie i przynajmniej porządnie zrobią.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2014, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: renatka napisał: U mnie mąż sam robił deski na drewnianą podłogę, z
pomocą oczywiście profesjonalengo wynajętego tartaku
mobilnego (http://tartakprzewozny.eu/), ale sam
wszystko nadzorował.

Ja bym miała obawy, odważnie. Ja kupując baltic wood sprawdziłam opinie, mają pozycję na rynku i wiem jakiej jakości mogę się spodziewać. Czy taka podłoga wychodzi taniej niż kupno od dobrego producenta?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2014, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

My korzystaliśmy w zeszłym roku z usług tartaku http://tartakjejkowice.pl/, maja naprawde kompleksowy zakres usług, mysle ze powinni mieć w ofercie to czego potrzebujecie, a sa naprawde niedrodzy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2015, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, powinieneś zobaczyć ofertę www.mazurskiepodlogi.pl, mają świetne podłogi w przyzwoitych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2015, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

W stolicy pewnie na znośne ceny nie ma co liczyć, ale mam nadzieję, że jakościowo coś solidnego da się znaleźć :) My będziemy kłaść parkiet, tzn. weźmiemy z montażem, bo sami raczej nie zrobimy. Pytanie tylko kogo.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2015, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Maundren napisał: W stolicy pewnie na znośne ceny nie ma co liczyć, ale mam
nadzieję, że jakościowo coś solidnego da się znaleźć
:) My będziemy kłaść parkiet, tzn. weźmiemy z
montażem, bo sami raczej nie zrobimy. Pytanie tylko kogo.


Nie problem znaleźć. Wystarczy poszukać :) Ale jeśli już nie wiecie kogoś wybrać z kilku opcji, to ja np. sugerowałbym Parkiet Studio (w stolicy).

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2015, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepsze drewno jest w Tartaku Hajduczek, wielokrotnie korzystalem z surowca od nich i nigdy sie nie zawiodlem, swietne, trwale drewno wysokiej jakosci, sluzy przez dlugie lata

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2015, 01:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamietam jak mój tata robił podłogę w domu, w sensie odnawiał. Ma stare podejście i wszystko lubi robić sam i po swoejmu. Dlatego też podłoga nie mogłabyć z paneli, a musiałabyć z drewna. Cieta na deski przez tartak przewoźny (http://tartakprzewozny.eu/). Wyszła naprawdę wspaniała.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...
  • Czym wyrównać podłogę? Liczba postów: 21 Grupa: Robimy stro... Wystarczyłaby zapewne wylewka nowa. Najlepiej wylewka anhydrytowa łódzkie bo sama dobrze się wyrównuje i bardzo szybko schnie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 83

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >