Pralka dla rodziny

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸

30 września 2013, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

To tez zależy jaka jest rodzina. Bo jak jest model 2+1 to nie jest potrzebna duża pralka. Ja korzystam z niewielkiej pralki firmy whirlpool. Kupiliśmy niedawno i dla 4 osób jest idealna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2013, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale w dużej pralce wygodnie duże rzeczy prać jak koce czy kołdry, a w takiej LG Big In na przykład można też kilogram prać bo pralka sama dobiera ilość wody do ilości prania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2013, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja pralka firmy whirlpool także ma taką możliwość. Nie muszę przynajmniej na siłę dopełniać bębna. Bardzo wygodne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2013, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętam, że kiedyś jak moja mama prała to trzeba było zbierać pranie, żeby zapełnić pralkę, bo wtedy oszczędności nie było. Dzięki funkcjom, jakie mamy w chwili obecnej pranie jest dużo łatwiejsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2013, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o sprzęt to kiedyś w ogóle nie było takich możliwości dla użytkownika jak teraz. Ja korzystam z kilku rzeczy firmy whirlpool z technologią 6-ty zmysł i mam więcej czasu na wszystko niż kiedyś, zanim sobie kupiłam te urządzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2013, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla dużej rodziny to musi być duża pralka - LG na 11 kilo i problem z głowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2013, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pralkę lg na 11 kilo, ale rodzina moja niewielka, pralkę kupiłam ze względu na oszczędności, aby rzadziej prać i swobodnie włożyć tam koc poduszkę i inne większe rzeczy, które do tej pory nosiłam do pralni

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2013, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: baja napisał: Ja mam pralkę lg na 11 kilo, ale rodzina moja niewielka,
pralkę kupiłam ze względu na oszczędności, aby rzadziej
prać i swobodnie włożyć tam koc poduszkę i inne
większe rzeczy, które do tej pory nosiłam do pralni


No tak dobra rzecz jeśli wiesz, że zawsze będziesz miał ją pełną. W innym przypadku po co kupować pralkę na 11kg? Osobiście używam - http://www.rtvagd.sklep.pl/amica/awb_610d_511 79.php5 - i nie uważam, żeby 6 kg było zamało, dla naszej 4 osobowej rodziny. Fakt faktem czasami trzeba przeprać dwa razy, ale to rzadkość. Przeważnie jedna pralka białego idzie, a druga ciemnego, żeby było 11kg jednego koloru u nas niewyobrażalne chyba w najbliższym czasie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2013, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlaczego nie kupić na 11 kilo, skoro nie trzeba prać pełnego bębna? LG ma dość spory wybór, ale ta parowa na 11 kilo jest świetna.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2013, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

w sumie to kolega ma rację:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • tania i dobra lodówka do domu Liczba postów: 53 Grupa: Sprzęt AGD... W przypadku mojej restauracji całe wyposażenie gastronomiczne zamawiam w sprawdzonym sklepie internetowym - https://gastromania.pl/kostkarki-do-lodu , ponieważ....
  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >