Splyw od zlewozmywaka

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

29 grudnia 2007, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Chcialbym pociagnac splyw od zlewozmywaka w malym mieszkaniu pod podloga, splyw dokladnie 0 stopni.
Rura dlugosc ok 3m, zlewozmywak w kuchni nad poziomem ujscia w lazience. Wiec nie pompujemy wody do gory.
W tej chwili specjalisci radza mi albo rozdrabniacz kuchenny pokroju: http://www.megamedia.pl/rozdrabniacz-kuchenny-astracast-turb o-100.php

Albo jakis model pompy kanalizacyjnej, podobno pchaja scieki nawet 4m w pionie, czy drozsza i mniej funkcjonalna pompa jest mi niezbedna? W kuchni jest tylko zlew i nie planuje podlaczania zadnych innych urzadzen, moze wystarczy tylko rozdrabniacz? Prosze o pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2008, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Stosowanie młynków tego typu
http://www.aglos.pl/index.php?products=product&prod_id=2173< br /> w tym przypadku nie będzie miało zastosowania gdyż nie mają one żadnej pompy a opis ich działania znajduje się na stronie. Dodatkowo resztki które powstaną w wyniku ich działania raczej przyczynią się do zatkania rury niż jej udrożnienia pompa moim zdaniem też jest zbyteczna.
Moim zdaniem na tak niewielkim odcinku nie ma sensu montowanie czegokolwiek gdyż woda sobie spokojnie popłynie (wystarczy zwykłe sitko w zlewie) u moich rodziców jest coś podobnego tylko minimalny spad ale na odległości 4 m i jakoś od kilku dobrych lat nic nigdy się nie zatkało pozdrawiam;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >