Sprzęt AGD - czy warto kupować ze sklepów internetowych?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

1 lutego 2012, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

może i coś w tym jest, że lepiej jest dotknąć, zobaczyć sprzęt na własne oczy, ale zawsze można iść do sklepu, zobaczyć jak co wygląda, a potem poszukać, w sklepach internatowych, jak na przykład magiczna planeta, gdzie jest naprawdę tanio.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2012, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc spodziewałem się większego entuzjazmu, jeżeli chodzi o popularność sklepów internetowych. Ja akurat wolę sprzęt RTV/AGD kupować właśnie w necie. Dotykać go nie muszę, parametry znam albo zawsze mogę zapytać obsługi, wygląd mam na zdjęciach- a ile czasu oszczędzam na jeżdżenie po sklepach stacjonarnych. A poza tym jest jeszcze jedna zaleta- mogę do woli oglądać asortyment o każdej porze. Ostatnio robiłem w domu kuchnię, kupowałem netowo na 17dni.pl i powiem Wam, że jakbym miał wszystko oglądać z żoną, to chyba do tej pory kuchnia nie byłaby zrobiona a mnie trafiłby szlag. Ja chyba po prostu nie mam cierpliwości do tłumów w sklepie, trudności z zaparkowaniem. Wolę usiąść w domu, przed komputerem, na spokojnie. W razie czego zadzwonić do takiego sklepu, o wszystko wypytać obsługę a później czekać na realizację zamówienia.

Ale jak już ktoś napisał- ile osób, tyle opinii.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2012, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

No tutaj muszę Ci przyznać rację, że to jest wielki plus. Nie trzeba biegać od sklepu do sklepu, wysłuchiwać jak sprzedawcy wciskając kit tym którzy nie maja pojęcia o sprzętach agd rtv, a w domu można oprzeć się o fora, spokojnie pooglądać itd itp

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2012, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

dzisiaj kupowanie przez internet, to już niemal chleb powszedni. moim zdaniem warto kupować przez internet. wychodzi na pewno taniej, a koszty przesyłki naprawdę nie są wygórowane ;)


_________________
Księgarnia internetowa

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2012, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem kupowanie przez internet to oszczędność czasu i wygoda, bo jak coś chcę kupić nie muszę łazić od sklepu do sklepu i porównywać, co ma a czego nie ma dany sprzęt, tak to sobie wchodzę na stronę magicznej planety i patrzę, co mnie interesuje, no i ten sklep ma często promocje, więc jest duża szansa na to, że trafi się dobry sprzęt w niskiej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2012, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

na gwarancji to nawet z pewexu moge kupowac:)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2012, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy co się kupuje, jeżeli przykładowo mam zaoszczędzić 50zł na zakupie powiedzmy lodówki przez internet to może powiem herezje, ale nie chce mi się w to bawić, przy większych różnicach cenowych nie mam już takich oporów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2012, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w sklepach stacjonarnych spotkałem się z niekompetencja pracowników, często jest tak, że dostają prowizję od sprzedaży i wciskają co popadnie. Wolę poczytać opinie w internecie i kupować w sklepach online. Drobnicę biorę do domu a grubsze rzeczy odbieram w punkcie. Jak narazie nie nadziałem się na lipę.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2012, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem warto. Szczególnie w takich sklepach jak avans.pl gdzie jest dosłownie wszystko, czego tam nam potrzeba, ale też jest taka opcja, że można zakupiony sprzęt odebrać osobiście z jednego z wielu punktów.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2012, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uważam, że warto. W ten sposób kupiliśmy pralkę (euro.com.pl) prawie o 500 zł tańszą niż u nich na miejscu. Teraz przymierzam się do ekspresu i widzę, że ekspresy ciśnieniowe w Internecie również są znacznie tańsze niż w sklepach stacjonarnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >