Tanie domy szkieletowe

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

17 listopada 2009, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie http://www.budujzeszwagrem.pl można kupić prefabrykowane elementy domów szkieletowych, które podobno po dowiezieniu, kilku ludzi jest w stanie złożyć w gotowy dom w stanie otwartym, nawet bez zatrudniania ekipy budowlanej!
Oszczędność przy takim rozwiązaniu jest ogromna. Co wy na to?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2011, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm, jakoś nie przemawia to do mnie. Chyba lepiej skorzystać z pomocy specjalistów i wybudować solidny dom metodą szkieletową. Mój był właśnie budowany w tym systemie przez Dolnośląską Grupę Budowlaną, polecam wszystkim grupadolnoslaska.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2011, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Postawienie domu szkieletowego na własną rękę to zły pomysł. Szkielet to wymagająca konstrukcja, stąd należy zatrudnić firmę, która specjalizuje się w stosowaniu tego typu rozwiązań i może sie pochwalić wieloma realizacjami. Inaczej można sie spodziewać efektu odwrotnego od zamierzonego.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2011, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Hello! Chciałbym się zapytać czy budując takie domki właśnie to czy bez problemu zamontuje panele słoneczne? Cy konstrukcja domu jest na tyle trwała??

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2011, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

No a dlaczego nie można by było? To nie domek z kart. Jak dla mnie pytanie retoryczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2012, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, postawienie domu na własną rękę to nie jest zbyt mądry pomysł zdecydowanie lepiej postawić na odpowiedzialna firmę, która zrobi to precyzyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2012, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to w ogóle nie przepadam za tymi Kanadyjczykami, może to i szybkie w wzniesieniu ale nie pewne. Będę zawsze upierał się za domkami stawianymi metodą tradycyjną

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2012, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Morlinek napisał: Ja to w ogóle nie przepadam za tymi Kanadyjczykami, może
to i szybkie w wzniesieniu ale nie pewne. Będę zawsze
upierał się za domkami stawianymi metodą tradycyjną


A jednak coraz więcej osób decyduje się na budowanie domów szkieletowych. Jest to szybkie budowanie, zdecydowanie. Jeśli chodzi o trwałość to domy budowane na szkielecie stalowym, są równie trwałe i solidne jak te budowane metodą tradycyjną.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2012, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Mimo wszystko ten typ budowania jakoś do mnie nie przemawia. Nadal będę za tradycyjnym budownictwem.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2012, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie rozumiem, tej nie chęci do takiego budowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >