jakie ogrzewanie na gaz czy olej opałowy?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

19 listopada 2012, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

ja stosuję pellety, najczęściej OLIMP, i bardzo je sobie chwalę. jak ktoś nie chce wydawać kroci na ogrzewanie, to polecam pellety zdecydowanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2013, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

te pellety Stelmetu powinny być najlepszym rozwiązaniem zwłaszcza że są suche i ważą tyle ile jest napisane na opakowaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2013, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, z tego co się orientuję, to Olimp powinny być dobre, ale również i Lava. Parząc na oceny ze strony użytkujących ich ludzi, można śmiało rekomendować.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2013, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ogrzewam w domu gazem, bardzo duża wygoda w stosunku do ogrzewania drewnem z którego wcześniej korzystałem. Cena miesięczna jest co prawda wyższa, ja płacę około 600 zł miesięcznie, ale mam [http://netsanit.pl/kotlownie]kotłownie co] z piecem kondensacyjnym to mam w tym odrazu c.w.u. Dla mnie takie rozwiązanie sprawdza się idealnie, bo często jestem w rozjazdach, delegacjach, nie ma mnie w domu to ustawiam sobie tylko minimalną temperaturę na piecu i nie muszę się martwić czy mi rury nie pozamarzają. Dodatkowo w domu też sobie dobieram temperaturę taką jaka mi w danej chwili pasuje i poza tym nie muszę się martwić dalej moim co.

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 3 marca 2015, 11:04
Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2013, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuje firmy zajmującej się instalacją przydomowych zbiorników na gaz. Jesli ktoś miałby jakiekolwiek namiary na taką firmę poproszę o info. Najlepiej żeby byla to firma z woj. mazowieckiego. Dzieki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2013, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystałem z uslug firmy Axan i jest z mazowieckiego MIETKEN tylko zależy czy chcesz te zbiorniki na własnośc czy w dzierżawe.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2013, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei korzystam z dzierżawionego zbiornika od firmy amerigas.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2013, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się właśnie dość intensywnie nad dzierżawą w związku z tym mam kilka pytań. Jaka jest stawka dzierżawy? Od czego zależy? Ciekawy jestem również jak wygląda sprawa przeglądów? Rozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2013, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Cena za dzierżawę jest różna w zależności od ilości zużywanego gazu. Co do sprawy przeglądów to firma przy każdorazowym dotankowywaniu zbiornika robi przegląd instalacji, także dzierżawiący nie musi się tym przejmować.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2013, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie dawno dowiedziałem się, że z takim rzeczami może pomóc [http://www.petroenergia.pl/oferta/petro-energia-twoj-doradc a-adr]doradca adr] czyli specjalista, który może nam doradzić jaki olej opałowy wybrać, gdzie kupić i jak eksploatować. Przy większej ilości kupowanego oleju, można się ich popytać.

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 3 marca 2015, 11:05
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrzewanie w domu Liczba postów: 355 Grupa: Robimy inst... A ja się zastanawiam nad tym, jaki piec najlepiej wybrać. Widziałam tutaj takie kotły gazowe: https://terme.pl/pl/menu/ogrzewanie/kotl y-i-piece/kotly-gazowe-289...
  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >