jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

15 listopada 2014, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Robcio08 napisał: Nawet nie wiedziałem że są takie piecyki do spalania
pelletu. Nie orientujesz się jaki może być koszt takiego
piecyka?


Są i to całkiem ładne. Wyglądają jak kominki wolnostojące. Ich przeznaczenie jest pełne . Są tylko takie do ogrzania po jedynczego pomieszczenia i takie z rozprowadzeniem po kilku , jak również z płaszcze wodnym pod co. Pellet spala się w nich idealnie nie smoli szyby więc jest wspaniały widok ogniska . Pellet ze stelmetu jest z czystych odpadów drewnianych , pali się biało pomarańczowym kolorem . Wyobraź sobie jak to ładnie w salonie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2014, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas jest ogrzewanie centralne,ale zastanawiamy się ostatnio nad wymianą pieca i przejściem na ekogroszek. w każdym razie trzymamy się jednego dostawcy. na składzie www.krobex.pl mają oba rodzaje opału.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2014, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to jak zawsze proponuję ogrzewanie gazem płynnym. Jestem wielkim fanem Bałtykgazu, bo wielu moich znajomych (szczęśliwych posiadaczy własnych domów) korzysta z jego usług. Okazuje się, że firma pomaga w załatwieniu formalności. Ogrzewanie wychodzi taniej, a znajomi napełniają zbiornik raz w roku. Być może jest to zasługa ciepłych zim. Tak czy inaczej, jak sobie przypomnę w czasie wynajmu ogrzewanie elektryczne to mnie rozpacz ogarnia.

Polecam zawsze i wszędzie www.baltykgaz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2014, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

gaz płynny chyba nie jest najtanszym źródłem ogrzewania. My w domu mamy kocioł na pellet coś takiego http://kolton.pl/work/pellduox/ i jak znajdzie sie dobrego dostawce to mozna zaoszczedzic.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas w domu remontem centralnego zajmowali się fachowcy z www.hydrobud24.pl wszystko zostało solidnie naprawione i myślę,że nie musimy się martwić o ogrzewanie przez najbliższe lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2014, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie gazem to jakby strzał w kolano...

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

I naprawdę opłaca Ci się ogrzewanie gazem, bo sporo moich znajomych od tego odchodzi, bo cieżko się wyrobić z wydatkami

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

macie racje to strzal w kolano.. tak samo jak ogrzewanie wody bieżącej przez piecyk gazowy

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ojj nie jest aż tak źle, ja tak mam i jakoś żyję a dom ma 160m2

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

moze gazowe ogrzewanie http://www.gal-gaz.pl/gaz-grzewczy.html. Z tego co sie orientuje i poczytalem to jedna z tanszych metod ogrzewania. A kazdemu chyba zalezy na niskich rachunkach

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrzewanie w domu Liczba postów: 355 Grupa: Robimy inst... A ja się zastanawiam nad tym, jaki piec najlepiej wybrać. Widziałam tutaj takie kotły gazowe: https://terme.pl/pl/menu/ogrzewanie/kotl y-i-piece/kotly-gazowe-289...
  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >