jakie ogrzewanie ?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

24 czerwca 2012, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Andrzej1968 napisał: płace około 3000 zł za sezon
grzewczy i od tego czasu jestem zwolennikiem grzania
prądem.


ja z kolei zastanawiałem się drogi Andrzeju nad zintegrowanym ogrzewaniem wykorzystującym kolektory słoneczne. Szkoda, że nie rozejrzałeś się zawczasu za jakimiś kalkulatorami, które obliczyłyby Ci koszty takiego ogrzewania. Na stronie Makroterm jest taki kalkulator i te solary wcale nie są tak drogie jak myślałem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2012, 19:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!

Pellet to ekologiczne paliwo z biomasy- ze względu na właściwości energetyczne - zaliczany jest do najbardziej efektywnych źródeł energii, wykorzystywane do ogrzewania domów i innych pomieszczeń.

Chętnie odpowiem na Wasze pytania
Pozdrawiam

Andrzej Wysocki
_____________________________
eRzecznik pelletów Stelmet: LAVA, OLIMP

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2012, 17:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A więc jakie śa przewagi pelletów nad eko-groszkiem i innymi opałami? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2012, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim cena samego paliwa oraz jego dostępność. Paląc pelletem można sporo zaoszczędzić,ale to zależy też od powierzchni grzewczej jaką mamy.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2012, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekogroszek – suchy, niska zawartość popiołu, workowany lub luzem, szybka dostawa na terenie całego kraju w cenie towaru – teraz nowa niższa cena!
Poleć nas swoim znajomym, a jeśli dzięki Tobie nasza firma sprzeda min. 10T węgla dowolnej postaci – TABLET GRATIS.
Dla osób odbierających osobiście nasz węgiel z centralnego magazynu (powyżej 4T) profesjonalne czyszczenie komina – GRATIS.
Rzetelność naszej firmy potwierdzona samymi pozytywnymi komentarzami Kupujących m.in. na Allegro – sprawdź nas!
W razie pytań proszę dzwonić, tel. 509 637 149

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2013, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi osobiście do ogrzania domu wystarczą zaledwie dwa grzejniki, o relatywnie niedużej mocy: http://www.egrzejniki.pl/pl/p/Grzejnik-plytowy-PURMO-CV22-60 0x1000/127.

Fakt faktem, mam raczej małe mieszkanie, ale i tak mimo wszystko trochę trzeba włożyć w to, żeby je ogrzać.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2013, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mógłbym polecić zintegrowane ogrzewanie z makrotermu jest bardzo solidne i kompleksowe, ja używam z żoną od dłuższego czasu i jak na razie się bardzo dobrze sprawdza

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2013, 03:30

Zgadzam sie: good 0 bad

ja ogrzewam głównie eko groszkiem, ale mam kocioł przystosowany też do innego paliwa - węgiel, miał, drewno i zboża. a mam Hades Lux z Ekowittu, przynajmniej nie jestem skazany na jeden rodzaj paliwa, zawsze przy zmianie cen jest wybór, a kocioł sprawnie sobie radzi z każdym opałem - mam go już sporo czasu to zdążyłem sprawdzić. wg mnie takie ogrzewanie najlepiej się sprawdza w domkach jednorodzinnych - tym bardziej jak się wybiera kocioł z podajnikiem, to już w ogóle zero roboty jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2013, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też jestem od jakiegoś czasu zainteresowany Ekowittem i szukam opinii na temat kotła optymal Komfort. byłbym wdzięczny jakby się wypowiedział ktoś obeznany w tej dziedzinie, bo chciałbym dobry zakup zrobić i mam nadzieję na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2013, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam firmę ENERGPOL, która oferuje szeroki zakres usług energetycznych. zobacz tutaj.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też