jakie ogrzewanie na gaz czy olej opałowy?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

19 października 2013, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kinder napisał: Świetna sprawa. Myślałem, że nie zależnie od tego, czy
dzierżawię, czy mam własny zbiornik musze sam informować
o potrzebie dotankowania.


Dlatego też zdecydowaliśmy się na dzierżawę. Jest po prostu zdecydowanie wygodniejsza, a koszty wcale nie są dużo większe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2013, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o nagrzewnicach powietrza? Czy to dobry pomysł na ogrzewanie?:
http://klima-sklep.pl/96-nagrzewnice-powietrza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2013, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim przypadku decyzja uwarunkowana jest brakiem wystarczających środków na zakup własnego zbiornika. Poza tym mam cichą nadzieje, że za kilka lat będę miał dostęp do gazu ziemnego i zmienię wtedy źródło ocieplania. Kupno zbiornika na krótki okres się w moim przypadku po prostu nie opłaca...

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2013, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja. A przy tym wszystkim w razie decyzji o przejściu na gaz ziemny oszczędzasz czas i pieniądze, które związane z kosztem odpompowania pozostałości gazu i utylizacją zbiornika.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2013, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawziązując do tematu demonatażu. Jaki jest koszt rozwiązania umowy, a także demontażu i wytynkowania zbironika?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2013, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli umowa dobiegnie końca koszt demontażu i wywozu ponosi wydzierżawiający. Przynajmniej tak jest w firmie Amerigas, od której dzierżawię zbiornik. Jeżeli umowa trwa to dzierżaca dopłaca różnicę między ustaloną ilością zużycia gazu a faktycznym zużyciem.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2013, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ani jedno ani drugie,już olej będzie zdecydowanie najdroższy. Polecam pellet lub po prostu CO i ogrzewanie węglowe.



www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2013, 22:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik krakiet napisał: Jeżeli umowa dobiegnie końca koszt demontażu i wywozu
ponosi wydzierżawiający. Przynajmniej tak jest w firmie
Amerigas, od której dzierżawię zbiornik. Jeżeli umowa
trwa to dzierżaca dopłaca różnicę między ustaloną
ilością zużycia gazu a faktycznym zużyciem.


Czyli w przypadku trwania umowy, dzierżawiący jest zobowiązany do dopłacenia kwoty odpowiadającej różnicy, ale następnie firma zajmuje się demontażem?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2013, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem to tak, jednak nie dam sobie głowy uciąć. Jak do tej pory jestem zadowolony z usług firmy i nie zamierzam nic zmieniać, więc nie zgłębiałem się w tę kwestię.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2013, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej też nie przewiduje takiej konieczności, ale jednak warto wiedzieć takie rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >