ogrzewanie podłogowe

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

18 grudnia 2011, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak, to ma sens co mowisz. Wiec kominek funkcja ozdobno-grzewcza w salonie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 grudnia 2011, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

raczej tak, zależy jaki kto ma salon, ale jak mały lub średni to sam kominek wystarczy, z tym czy komuś się chce palić w nim codziennie to juz inna spreawa;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2011, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

napalic zeby w salonie bylo cieplo, zadna wielka sprawa, gorzej gdyby wlasnie kominek zasilal wszystkie grzejniki w domu. Wtedy byloby niesympatycznie

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2011, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, to chyba nikt nie robi, przynajmniej mam nadzieję heheheh

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2011, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

gdzies widzialem dyskusje na taki temat. Mam nadzieje, ze pomysl sie nie przyjal ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2011, 19:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Znaczy tak, u mojego ojca w domu jest tak, że kominek jest w salonie i odpowiednimi kanałami ciepło z komina jest odprowadzane do większości pomieszczeń w domu, oprócz łazienek, ale dom ma 100 m2, a i tak w zimę na piętrze jest chłodno, żeby nie powiedzieć zimno. Kominek jest zupełnie oddzielnym źródłem ogrzewania od grzejników. Bo oprócz kominka jest CO. Ojciec używa go jak już na prawdę jest zimno. Tak czy inaczej potwierdza to tylko to o czym piszemy, nawet jeżeli ktoś chce na co dzień używać innych opcji grzewczych, takich jak kominek to grzejnik na ścianie i tak musi wisieć:)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2012, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie to jest to o czym piszesz,kominek bardzo fajnie sprawdzi się jako ogrzanie jednego dużego pokoju,przy mniejszym metrażu być może i całego dołu,natomiast na piętrze będzie już chłodna- nawet w przypadku doprowadzania tam ciepłą kanałowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2012, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam strone tu znadziesz przydatne inf. http://www.tanie-ogrzewanie.pl/ogrzewanie-podlogowe

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2013, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam sprawdzić to:
http://klima-sklep.pl/101-nagrzewnice-powietrza-gazowe

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2013, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o ogrzewanie podłogowe,to jak najbardziej ma to sens i dodaje komfortu w naszym mieszkaniu,wystarczy wybrać tylko odpowiedni materiał na podłogi,to bardzo ważna kwestia.



www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >