ogrzewanie podłogowe

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

21 listopada 2013, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze fajnym wyjściem są elektryczne maty grzejne. http://megastore.pl/33313,Mata-grzejna-Devi-D TIF-150W-m2-150W-05m-x-20m.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2014, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że ogrzewanie podłogowe to obecnie standard, tak jak chociażby klimatyzacja. Teraz Polacy przywiązują ogromną wagę do komfortu, dlatego coraz częściej decydują się na wymienione przeze mnie udogodnienia.

____________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2014, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

porad sporo, ale ze wskazaniem konkretnego wykonawcy cieżej.. przewijam i przewijam i póki co zdecydowanie najbardziej w oko wpada mi kan therm. mam rację?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2014, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie podłogowe jest na prawdę dobrym rozwiązaniem i to prawda przy domach o dużej powierzchni można łączyć ogrzewanie albo wybrać pompę ciepła :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2014, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

a jak dobrać odpowiednią pompe ciepła do ogrzewania np:fimy kan-therm?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2014, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaką firmę wybrać ? Czy ktoś kto posiada już ogrzewanie podłogowe mógłby coś podpowiedzieć ?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2014, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę szczerze Ci polecić ogrzewanie podłogowe wodne z firmy Kan Therm , takie właśnie mam u siebie i działa mi bardzo dobrze :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2014, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapomniałem jeszcze dodać, że mam u siebie system Kan Therm Press, a na ich stronce możesz doczytać o tym systemie, jak chcesz i jeszcze innych :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2014, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłogówka zużywa dużo więcej opału i w przypadku awarii są wyższe koszty naprawy usterki niż np. w grzejnikach panelowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2014, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Niekoniecznie,znowu przecież ogrzewanie podłogowe nie psuje się co chwile a komfort podczas jego użytkowania jest o wiele większy niż w przypadku zwykłych grzejników.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >