piekarrniki

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

29 maja 2018, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Tego typu krajalnice bardzo dobrze sprawdzą się a wręcz są niezbędne np: w piekarni. Do domowych zastosowań nie uważam aby były aż tak potrzebne, spokojnie możemy sobie poradzić bez niej, natomiast co do piekarnika to polecam zwrócić uwagę na podstawowe funkcje plus na to aby był energooszczędny.

www.BK-market.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2020, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio bardzo popularne stają się też piece konwekcyjno parowe i nie ma się co dziwić, ponieważ są one bardzo skuteczne i pozwalają na łatwiejszą pracę piekarni, szybsze wypieki i lepszą ich jakość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2020, 22:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Macie ciekawe propozycje do 1000 zł?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2020, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

tylko piekarniki amica - wszystko inne. Dziadostwo

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2020, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w kuchni piekarnik jest w zabudowie. Wybraliśmy duży pojemny piekarnik Solgaz SP-70 DUO, który umożliwia pieczenie dwóch rożnych potraw w tym samym czasie. Przy dużej rodzinie to się naprawdę sprawdza i oszczędza znacznie czas. Dodatkowo jest on bardzo ładnie zaprojektowany i świetnie pasuje do nowoczesnej kuchni, a sterowanie dotykowe jest bardzo proste nawet teściowa nie ma z tym problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2021, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

No odpowiedni piekarnik to podstawa wszystkiego. Pytanie czy elektryczny czy gazowy. My mamy instalację gazową, więc postawiliśmy na takie rozwiązanie. Piekarnik gazowy SPG67 Solgazu spisuje się całkiem fajnie. Pewnie elektryczny też daje radę. Pewnie wszystko zależy od przyzwyczajenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2021, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłam mamie piekarnik SenseCook i jest zachwycona. Zawiera termosondę więc łatwo monitorować temperaturę we wnętrzu potrawy. Mama bardzo zachwala ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2021, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w domu króluje piekarnik CookView. Jego ogromnym atutem jest to, że zawiera kamerę we wnętrzu i dzięki niej można śledzić postęp naszej potrawy z telefonu. Sprzęt ma także funkcję gotowania na parze. Ogólnie jest bardzo intuicyjny i idealny dla każdego.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2021, 23:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem posiadaczką piekarnika steampro electroluxa i jestem zadowolona. Piekarnik jest idealny do pieczenia ciast i mięsa.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2021, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem posiadaczką piekarnika CookView electroluxa, ponieważ chciałam coś nowoczesnego. Nie zawiodłam się. Super sprzęt z wieloma ciekawymi funkcjami np. kamerą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...
  • Najważniejsze o pralkach Liczba postów: 69 Grupa: Sprzęt AGD... Gdyby ktoś z Was szukał pralki przemysłowej np do gastronomii to polecam zapoznać się z ich ofertą - https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadzen ia_pralnicze_pralni...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 4 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 86 Grupa: Sprzęt AGD... Dyson oczyszczacz powietrza opinie - czekam na opinie czy warto kupić ten oczyszczacz? Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru oczyszczacza? Znalazłam artykuł....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 339

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >