telewizor z zakrzywionym ekranem

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 marca 2016, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy waszym zdaniem warto inwestować w telewizor z zakrzywionym ekranem? Sąsiad teraz taki sobie kupił, nawet fajnie wygląda, ale czy jest praktyczny? Jakie są wasze wrażenia? A może normalny płaski tv, np. z ambilight?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2016, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tym zakrzywionymi jest kłopot, bo ciężko się ogląda TV siedząc z boku. Natomiast ambilight na Full HD wygląda bardzo dobrze - szczególnie wieczorami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2016, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik derek85 napisał: Czy waszym zdaniem warto inwestować w telewizor z
zakrzywionym ekranem? Sąsiad teraz taki sobie kupił, nawet
fajnie wygląda, ale czy jest praktyczny? Jakie są wasze
wrażenia? A może normalny płaski tv, np. z ambilight?


Telewizorów z zakrzywionym ekreanem generalnie nie polecam, strasznie męczą się oczy, poza tym jest kłopot z oglądaniem pod kątem, jakiś dramat za taką cenę. Za tę cenę kupisz wypasiony 4k uhd philipsa z ambilight, z dobrą matrycą, dźwiękiem. Powiem ci tak szczerze, że za centrum domowej rozrywki taki 50-65” telewizor w zupełności wystarczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2016, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobno meczu się nie da normalnie oglądać na takim telewizorze, bo linie tak jak ekran też są zakrzywione... Z bajerów najbardziej cenię ambilight u Philipsa, resztę rzeczy typu WiFi czy Smart mam w komputerze i zawsze mogę obraz i dźwięk strumieniować przez ruter do telewizora.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2016, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Hehe, puścilem info o Philipsie i widzę, że poszło :).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2016, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

no właśnie fajnie designersko wygląda

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2016, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten telewizor o którym pisała paullakarolak jest rzeczywiście dobrze wykonany. Oglądałem ostatnio taki, bo chcę sobie kupić do firmy i właśnie robi na mnie wrażenie. A wy preferujecie mniejsze czy większe?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2016, 23:48

Zgadzam sie: good 0 bad

osobiście bym sobie nie kupił. nie podobają mi się takie telewizory.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2016, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie też sąsiad kupił, bo karton nadal stoi na klatce schodowej ;) w sklepie takie telewizory robią wrażenie, ale nie wiem właśnie na ile w domu. Mój mąż jest fanem piłki nożnej, więc jak piszecie, że przy oglądaniu sportu to nie za bardzo, to chyba nie zdecydujemy się teraz. Jeszcze chwila, a wejdzie kolejna nowa technologia ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2016, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też mam Philipsa, wyprostowanego w dodatku, kupowałem go jak pojawiały się pierwsze zakrzywione telewizory. Na początku efekt WOW, ale to chyba jedyna funkcja tego zakrzywienia, bo przy oglądaniu nie ma to sensu. Ponoć telewizor z zakrzywionym ekranem ma mieć minimum 80-100 cali by to miało sens, a my tu rozprawiamy o 55. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >