telewizor z zakrzywionym ekranem

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

17 kwietnia 2016, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Philips ma po prostu dobre telewizory, zwłaszcza seria 7600. Jest w nich bardzo dobra matryca i dźwięk, co dla fana piłki nożnej ma ogromne znaczenie. No dodatkowo Ambilight jest technologią, dla którejmoim zdaniem warto kupić tv.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2016, 23:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Samsungi i tak rządzą , przynajmniej w moim mniemaniu :) Żadnej inny telewizor nie ma tak ładnych kolorów. Kupiłam sobie od razu oczywiście 4k
http://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/art ykul-rozdzielczosc-4k-uhd.bhtml
-> to dla mnie najlepsza opcja z tego względu , że mam kanapę ustawioną blisko telewizora

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2016, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie byłbym przekonany, że tak rządzą. Brak im ambilight, a to moim zdaniem przewaga philipsa. Druga sprawa to oczywiście fajne sterowanie, przestrzenny dźwięk. Dla mnie liczy się też estetyka wykonania, tu np. seria 7600 rullez. Po prostu porządny sprzęt.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2016, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik boxon napisał: Philips ma po prostu dobre telewizory, zwłaszcza seria
7600. Jest w nich bardzo dobra matryca i dźwięk, co dla
fana piłki nożnej ma ogromne znaczenie. No dodatkowo
Ambilight jest technologią, dla którejmoim zdaniem warto
kupić tv.


Philipsa pamiętam jeszcze ze starych kanciaków, które do tej pory działają  Oczywisćie np. te telewizry z ambilight to komsmiczna technologia. Mam w domu sporo sprzętu tej firmy i żaden z nich nie miał nigdy kłopot oów z działaniem

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2016, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale 65 cali z ambilightem to już inna rozmowa :).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2016, 17:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Foreverjorzz napisał: Użytkownik boxon napisał: Philips ma po prostu dobre telewizory,
zwłaszcza seria

7600. Jest w nich bardzo dobra matryca i dźwięk, co dla

fana piłki nożnej ma ogromne znaczenie. No dodatkowo

Ambilight jest technologią, dla którejmoim zdaniem
warto

kupić tv.




Philipsa pamiętam jeszcze ze starych kanciaków, które do
tej pory działają  Oczywisćie np. te telewizry z
ambilight to komsmiczna technologia. Mam w domu sporo
sprzętu tej firmy i żaden z nich nie miał nigdy kłopot
oów z działaniem


Philips ma bardzo dobre telewizory po prostu. Kilku moich znajomych kupiło przed Euro 2016, obejrzeli na nich całe mecze i sobie chwalą za jkość obrazu i dźwięk. Co do wielkości – rzecz gustu 

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2016, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie warto :) Sama chcę sobie taki sprawić :))

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2016, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

mam i sprawdza się dobrze, fakt sporo kosztował, ale było warto, w końcu telewizora nie kupuje się co roku

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2016, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to telewizor nie musi mieć 3D, nie musi mieć ambilight i nie musi być zakrzywiony, to są dodatki za które dodatkowo płacimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2016, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

mi sie bardzo takie podobają, obraz jest powalający jak dla mnie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...
  • Najważniejsze o pralkach Liczba postów: 69 Grupa: Sprzęt AGD... Gdyby ktoś z Was szukał pralki przemysłowej np do gastronomii to polecam zapoznać się z ich ofertą - https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadzen ia_pralnicze_pralni...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 4 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 86 Grupa: Sprzęt AGD... Dyson oczyszczacz powietrza opinie - czekam na opinie czy warto kupić ten oczyszczacz? Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru oczyszczacza? Znalazłam artykuł....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >