wybór kotła - Piecbud

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9  ▸

12 grudnia 2017, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieliśmy spory problem z tym by wybrać odpowiedni piec, w końcu zdecydowaliśmy się na piec na ekogroszek. Później ustawienie go było dla nas dużym wyzwaniem ale udało sie bo takie artykuły https://dobry-ekogroszek.pl/jak-ustawic-piec- na-ekogroszek/ , bardzo nam pomogły. Gdy uda się idalnie ustawić piec wtedy korzystanie z niego jest banalnie proste.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2018, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja słyszałem, że ekogroszek nie jest zbyt ekologiczny, uwalnia bardzo dużo związków do powietrza. Chyba lepiej postawić na kotły Termet. W zależności od zapotrzebowania są do wyboru jedno- i dwufunkcyjne. Można dostać jest w tym sklepie https://sklep.auroks.pl/kotly-termet-gazowe

Ten post był edytowany przez prom dnia: 2 lutego 2018, 11:54
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2018, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli wątek w dalszym ciągu jest aktualny, to zerknijcie także na www.Thermostahl.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór kotłów wielopaliwowych,a w razie pytań służymy swoją radą i pomocą na forum :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2019, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o wybór kotła to polecam zerknąć również na nasza stronę Ekoszok.pl gdzie pomożemy i doradzimy, może ciekawą opcją będzie kocioł na pellet?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2019, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie lepiej po prostu docieplić dom i nie palić takim męczącym paliwem?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2019, 23:01

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie grzeje MiniWitt z firmy Witkowski. firma porzadna, kocioł też. wybrałem go bo mały i kompaktowy a u mnie mała kotłownia.Jak na tak mały kocioł ma moc. No i podajnik może mieć od tyłu a dla mnie było tak wygodniej. Jakościowo - do pochwalenia

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2019, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja współpracowałem z tą firmą i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2019, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo dobre kotły ma w ofercie Witkowski, tym bardziej że zaoferowali nam usługe mobilnego handlowca. Przyjechał do nas pan, wypytał jakiego kotła szukamy, zaproponował odpowiedni model. Mamy kocioł Miniwit- nie duzy, idealnie wpasowął się do naszej małej, wąskiej kotłowni

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2019, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do Piecbudu to ja mam z nimi dobre doświadczenia, są rzetelnie, to prawdziwi fachowcy. Mam od nich kocioł 5 klasy, na pellet. Sprawdza się fajnie, jest wydajny, prosty w obsłudze. Także też ich polecam, mają duży wybór kotłów.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2019, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie sprawdzona marka kotła to Witkowski, mamy kocioł Toret Pellet, jak sama nazwa wskazuje pelletowy. Ale dla mnie najlepszy bo ma obrotowy palnik sam się zapala, wygasza , czyści, ja mam tylko dostarczyć paliwo. Mało wymagający piec i o to chodziło

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >