10-VI-2014 roku zostały przyznane prestiżowe nagrody producentom stolarki

10-VI-2014 roku zostały przyznane prestiżowe nagrody producentom stolarki

Prestiżowe nagrody dla najlepszych, wyjątkowych, ekskluzywnych produktów branży stolarki otworowej zostały przyznane. Na uroczystej Gali w eleganckich wnętrzach Hotelu Westin, która odbyła się dnia 10 czerwca 2014 r. nagrody odebrali przedstawiciele jednych z najlepszych producentów stolarki oraz grupy najlepszych salonów stolarki. Jak zawsze dopisali zaproszeni goście, partnerzy programu, przyjaciele, media i oczywiście Laureaci Czytaj dalej

 

Zakup okien, drzwi, rolet, bram garażowych czy markiz nie jest ani prosty ani łatwy, tym bardziej, że proces wyboru zaczyna się już na etapie dobrego projektu architektonicznego. Bez względu na to czy chcemy budować czy remontować konsultacje z architektem, ekspertem ds. stolarki czy ekspertem ds. montażu jest nieodzowny.

 

 

Jak mówi Grzegorz Cendrowski, organizator plebiscytu Ekskluzywna Stolarka VIP: „Okna jak niektórzy mówią to oczy domu: zdobią, chronią, dają perspektywę i są konieczne do zdrowego życia, chociażby z racji światła i przestrzeni, które nam ją tworzą i dostarczają. Wśród wielu producentów i wielu rozwiązań występujących na rynku jak wybrać to najwłaściwsze, które będzie pasowało do projektu, do elewacji, do otoczenia, odpowiadało naszym gustom i w wielu przypadkach przysłowiowej kieszeni. W dobie możliwości wyboru różnego rodzaju dóbr i ogromnemu natłokowi informacji, w tym również w segmencie stolarki, Program „Ekskluzywna Stolarka VIP ” wychodzi naprzeciw potrzebom rynku. Spełnia zapotrzebowanie na rzetelną, sprawdzoną i profesjonalną informację, której oczekują klienci indywidualni, architekci oraz developerzy.”

 

 

Czytaj również: Już we wrześniu odbędą się Targi Warsaw Build 2014

 

Program „Ekskluzywna Stolarka VIP” to autorska inicjatywa portalu www.stolarkavip.pl oraz firmy GEC Consulting Grzegorz Cendrowski. Program oceny i weryfikacji produktów powstał z myślą o klientach indywidualnych, poszukujących bardzo dobrych produktów stolarki: okien, drzwi, rolet, markiz i bram garażowych. Stolarka budowlana, zwłaszcza stolarka aluminiowa, ale także drewniana daje nieograniczone możliwości projektowania budynków. Tak na przykład szklane fasady wykonywane właśnie dzięki stolarce aluminiowej to synonim nowoczesnej architektury, ale coraz częściej w domach osób poszukujących inspiracji i wyróżnienia się w masie zwykłych czy nawet przeciętnych budowli. Jednak to stolarka z PVC ciągle dominuje w budownictwie indywidualnym i stanowi prawie 70% wszystkich wybieranych okien i to właśnie w oknach PVC nastąpił ogromny postęp dotyczący zastosowań, energooszczędności i estetyki.

 

 

Jak mówi Grzegorz Cendrowski organizator: „Program "Ekskluzywna Stolarka VIP" jest to także swoista promocja innowacji i wyjątkowości i indywidualnych rozwiązań oferowanych przez najlepszych producentów i sieć sprzedaży w całej Polsce. Mówiąc o markowej, nowoczesnej stolarce nie wolno również zapominać o komponentach do ciepłego, profesjonalnego montażu. Wszystkie elementy składowe w tym komponenty np. klejonka (drewno do okien), szyby, okucia, uszczelki, lakiery czy systemy pvc to sól dobrej stolarki.”

 

 

 

Program „Ekskluzywna Stolarka VIP” jest również programem edukacyjnym, podkreślającym wielką potrzebę dbania o środowisko i komfort, szczególnie w kontekście energooszczędności, dźwiękochronności i bezpieczeństwa. Produkty zgłaszane do programu mają spełniać nie tylko wymogi specjalnie powołanej Kapituły Programu Stolarka VIP, ale przede wszystkim oczekiwania Klientów, którzy przy wyborze stawiają na design, jakość, energooszczędność, trwałości i funkcjonalność. Najlepsza stolarka otworowa to taka, której producenci i dostawcy oferują to, co jest modne, nowoczesne, estetyczne, a nade wszystko funkcjonalne, trwałe i wykonane z najwyższą starannością.

 

Czytaj również: Mundial 2014

 

Aby otrzymać statuetkę VIP należało przejść przez procedurę weryfikacyjną, polegającą na wypełnieniu odpowiedniej dokumentacji, udostępnić stosowne badania oraz poddać się osądowi kapituły składającej się z ekspertów branży oraz architektów. Firmom, którym udało się pomyślnie przejść przez tę procedurę, podczas uroczystej Gali wręczono nagrody „Ekskluzywna Stolarka VIP”.


2014-06-13
Źródło: gutpr / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • serwer rack Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Warto zainwestować w serwer rack marki Dell? Zastanawiam się nad zakupem urządzenia tego typu.
  • Wybór samochodu Liczba postów: 533 Grupa: Trudne tema... Ja zdecydowałem się na nowy samochód BMW od dealera Bawaria Motors w Katowicach. Już po pierwszej jeździe próbnej wiedziałem, że nie wyjdę z salonu bez podpisan...
  • dysk SAS Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Posiadacie w swoich firmach dysk SAS? Zastanawiam się, na ile takie urządzenie jest niezbędne?
  • przesuwanie modernizacji Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... Ja ze swojej strony mogę polecić firmę, która zajmuje się sprzedażą materiałów pomocnych właśnie w spawalnictwie. Firma http://www.nevinox.com.pl/oferta/mater.. .
  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 142 Grupa: Trudne tema... sposób na zdrowie? dieta i sport! jeśli nie wypracujemy własnej odporności to żadna szczepionka nawet najlepsza nam jej nie zapewni. Szanujmy swoje ciało i dbaj...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16570 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >