„25 lat Wolności  dla Polskiej Przedsiębiorczości”

„25 lat Wolności dla Polskiej Przedsiębiorczości”

W warszawskim hotelu GROMADA 29 listopada br. odbyła się WIELKA GALA „25 lat Wolności dla Polskiej Przedsiębiorczości” podczas której przedstawiono Laureatów VIII edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”, VIII edycji konkursu „Perły Medycyny” oraz Plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości i Orły Polskiego Samorządu. Projekty realizowane są w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020, którego organizatorem jest Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług. Czytaj dalej

 

WIELKA GALA „25 lat Wolności  dla Polskiej Przedsiębiorczości”

 


Przedsięwzięcia mają charakter cykliczny i rokrocznie  adresowane są do wszystkich firm i przedsiębiorców z sektora budownictwa, zakładów opieki medycznej i firm działających na rynku medycznym, samorządów oraz innych firm.

 

W tym roku po raz kolejny kapituły konkursów doceniły produkty, usługi, technologie, metody organizacji i zarządzania, liderów w swoich dziedzinach. Laureaci każdej z inicjatyw to podmioty, które nie tylko kreują polską przedsiębiorczość, ale są również wizytówką polskiej gospodarki.  

 

Działania promocyjne związane z konkursami oraz zdobyte wyróżnienia  od lat pomagają Laureatom w jeszcze lepszym rozwoju,  umacniają pozytywny wizerunku marek, podnoszą ich konkurencyjności na rynkach krajowych i zagranicznych.

 

Tegoroczna Gala była wyjątkowa również z uwagi na wręczone nagrody specjalne. Wyróżnienia „Firmy 25-lecia”, „Przedsiębiorcy 25-lecia”, „Gminy 25-lecia”, „Polityk 25-lecia”, „Polityk Samorządowy 25-lecia” oraz „Osobowość 25-lecia”, zostały przyznane podmiotom, które na przestrzeni ostatnich 25 lat stały się symbolem przemian.

 

Uroczystość z udziałem przeszło 900 Gości, tym razem prowadzona przez Dorotę Gardias oraz Krzysztofa Ibisza, zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów, świata polityki i kręgów biznesu. Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, a goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Anny Wyszkoni, Zespołu BENE, Hot Sun, wieczór uświetniła też wspaniałym występem Tetiana Galistyna – gwiazda ubiegłorocznej edycji „Mam Talent”.

 

Więcej informacji na temat inicjatyw organizowanych przez MZHPiU dostępnych na stronach: www.polskaprzedsiebiorczosc.pl, www.perlymedycyny.pl, www.orlybudownictwa.pl, www.firmaroku.pl, www.gminaroku.pl oraz www.powiatroku.pl

 

 

 

Czytaj również: Ekspozycja grzejników ,,od kuchni''

 

 

ORGANIZATORZY: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług,
 Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

 

Poparcie Programu: Kancelaria Prezydenta RP

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju                                                                                                                                                              

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

 

WSPÓŁPRACA: Pracodawcy RP,

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.,

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości,

Stowarzyszenie Producentów Brukowej Kostki Drogowej,

Związek Powiatów Polskich,

Izba Projektowania Budowlanego,

Ogólnopolska Izba Gospodarki Nieruchomości,

Korporacja Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD

Polskie Towarzystwo Lekarskie,

Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne,

Polskie Towarzystwo Dermatologiczne,

Związek Pracodawców Ratownictwa Medycznego SP ZOZ,

PASMI Polski Związek Producentów Leków Bez Recepty

 

PARTNERZY: Energia dla Firm Sp. z o.o. 

ENIRO Polska Sp. z o.o.

Kompass Poland Sp. z o.o.

Zdromed Sp. z o.o.

 

 

PARTNERZY MEDIALNI: Business Magazine, Personel  i Zarządzanie, Wspieram Biznes.pl, Monitor Inwestycji, Nowy Gabinet Ginekologiczny, Nowy Gabinet Stomatologiczny, Gazeta Bankowa, wGospodarce.pl, Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw, PASSA, Echo Dnia, Zdronet.pl, Biznesowy.net, Portale Vertica, Budnet.pl, INFO-INWEST, Jabłonka, Klimatyzacja.pl, Ogrzewnictwo.pl, pasywny-budynek.pl, Twój Głos, Medicalonline.pl, Monitor Urzędowy, Nowoczesne Hale, Medi-tour.pl, Okna.pl, Mury.pl, Dachy.pl, Qbusiness.pl, Edroga.pl, Infrastruktura Transportu, Publiczni.pl, TerenyInwestycyjne.info, Zamówienia Publiczne, Magazyn Samorządowy Gmina, Polskie Drogi, Budownictwopolskie.pl, Przegląd Budowlany, Infookno.pl, Portal Morena – MPI Polska.

 

 

Czytaj również: Poczuj baśniowy klimat świąt

 

Nagrody specjalne

Przedsiębiorca 25-lecia Wolności RP

Zygmunt Solorz – Żak, Przewodniczący Rady Nadzorczej Cyfrowy Polsat S.A.

Solange i Krzysztof Olszewscy, Solaris Bus & Coach

Mariusz Walter, Honorowy Prezydent Grupy ITI

Tomasz Zaboklicki, Prezes Zarządu PESA Bydgoszcz S.A. 

dr Irena Eris

dr Jan Kulczyk, Członek Rady Nadzorczej Kulczyk Holding S.A. 

Leszek Czarnecki, Przewodniczący Rady Nadzorczej Getin Holding S.A.  

Małgorzata i Maciej Adamkiewiczowie , Adamed Sp. z o.o.  

Roman Karkosik , Grupa Boryszew

Jerzy Kasperczyk , Maspex Wadowice 

Andrzej Wiśniowski, "WIŚNIOWSKI" Sp. z o.o. S.K.A. 

Stanisław Tępiński, Ceramika Paradyż Sp. z o.o. 

Mariusz Książek, Prezes Zarządu MARVIPOL S.A.  

Janusz Sobieraj, Prezes Zarządu Korporacja Radex S.A. 

Ryszard Florek, Prezes Zarządu Fakro Sp. z o.o.  

Michał Sołowow, Grupa Cersanit 

Lech Andrulewicz, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CORNER

Lolita Brzozowska – Roman, Prezes Zarządu Art.-Series

Barbara Georgiev, Prezes Zarządu Clima Produkt Sp. z o.o.

Marian Grzegorczyk, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Przysusze

Marian Janas, Właściciel PPHU "Elektrobud" Instalatorstwo Elektryczne 

Zbigniew Kmicic, współwłaściciel firmy Poleksbud-Trade Sp. z o.o.

Marek Knapik, Prezes Zarządu Chemiczno-Farmaceutyczej Spółdzielni Pracy „ESPEFA”

Jerzy Kolański, Prezes Zarządu Colian Holding S.A.

Tadeusz Kupidura, założyciel TECHMATIK S.A. i Jadar Sp. z o.o.

Marek Mikuśkiewicz, Prezes Zarządu Marcpol S.A.

Edward Wyciślok, Prezes Zarządu Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Eugeniusz Zieliński, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Instalacyjno-Budowlanego GWARANT

Waldemar Żurowski, Firma Altom

 

Firma 25-lecia Wolności RP

Colian Holding S.A.

Hurtap S.A.

KGHM Polska Miedź S.A.

MARCPOL S.A.

Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.

Nicromet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

SINEVIA Zakłady Remontowo-Budowlane WAM Sp. z o.o.  

AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. J.

ARCUS S.A.

Chemiczno-Farmaceutycza Spółdzielnia Pracy „ESPEFA”

Cityboard Media Sp. z o.o.

Clima-Produkt Sp. z o.o.

FRANKONIA – Poland Sp. z o.o.

Inter-Welm Sp. z o.o.

MINCER Pharma  Janina Mincer

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOINWEST Sp. z o.o.

Stanisław Marchewka – MARCHEWKA

Warszawski Bank Spółdzielczy

Art.-Series Sp. z o.o.

Dozbud Development Zbigniew Zalewski

ELGROM Sp.J.

FHU MULTIPROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

Firma Inżynieryjno-Budowlana „F.I.B.TALAGA”

Geotronics Polska Sp. z o.o.

Piekarnia WACYN Ewa Brzezińska, Andrzej Karczewski

Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS Sp.J.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „METAL-MAX” Mieczysław Michasiów

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CORNER

Usługi Budowlane „WES-BUD PLUS” Spółka Cywilna

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ

Centrum Medyczne Gajda-Med

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe

Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim

Specjalistyczne Centrum Medyczne S.A. w Polanicy Zdroju

Wielkopolskie Centrum Pulmunologii i Torakochirurgii im Eugenii i Janusza Zeylandów

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „MEDITRANS” SP ZOZ w Warszawie

Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie

 

 

Instytucje 25-lecia Wolności RP

Instytut Technologii Elektronowej

Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „CHOMICZÓWKA”

 

Gminy 25-lecia Wolności RP

Gmina Grodzisk Mazowiecka

Gmina Lesznowola

Gmina Tarnowo Podgórne

 

Polityk 25-lecia Wolności RP

Lech Wałęsa

Aleksander Kwaśniewski

Jerzy Buzek

Donald Tusk

Jacek Kozłowski

Polityk Samorządowy 25-lecia Wolności RP

Adam Struzik

Rafał Dutkiewicz

Jan Żychliński

Grzegorz Benedykciński

Maria Jolanta Batycka-Wąsik

Wadim Tyszkiewicz

 

Osobowość 25-lecia Wolności RP

ks. Jacek Stryczek

Jerzy Owsiak

prof. Michał Kleiber

Krystyna Janda

Władysław Bartoszewski

dr Wiesław Rozłucki

Adam Małysz 

prof. UW dr hab. Jacek P. Męcina  

Olgierd Dziekoński

Marcin Ruta

Tomasz Waźbiński

prof. Andrzej Blikle

 

OGÓLNOPOLSKI PLEBISCYT

ORŁY POLSKIEGO SAMORZĄDU

 

Gmina Roku (regionalna)

Mazowiecka Gmina Roku

Kategoria: Gmina Wiejska

I nagroda  Gmina Lesznowola

II nagroda  Gmina Jedlińsk

III nagroda  Gmina Iłów

 

Kategoria: Gmina Miejska

I nagroda  Miasto Kobyłka

II nagroda  Miasto Józefów

 

Kategoria: Gmina Miejsko-Wiejska

I nagroda  Gmina Tarczyn

II nagroda  Gmina Kozienice

 

Zachodniopomorska Gmina Roku

Kategoria: Gmina Wiejska

I nagroda  Gmina Świeszyno

 

                                                                      Wielkopolska Gmina Roku

 

Kategoria: Gmina Miejsko-Wiejska

I nagroda  Miasto i Gmina Gołańcz

Gmina Roku (ogólnopolska)

 

 

Kategoria: Gmina Wiejska

I nagroda  Gmina Szemud

II nagroda  Gmina Krzynowłoga Mała

 

Samorząd Przyjazny Przedsiębiorczości

 

Kategoria: Gmina Miejsko-Wiejska

I nagroda  Gmina Stęszew

 

Kategoria: Gmina Wiejska

I nagroda  Gmina Lesznowola

II nagroda  Gmina Tarnowo Podgórne

 

Tytuł Najlepszy Wójt Roku 2014

Maria Jolanta Batycka-Wąsik – Wójt Gminy Lesznowola

Gmina Atrakcyjna Turystycznie

 

I nagroda  Gmina Kórnik

 

 

OGÓLNOPOLSKI PLEBISCYT

ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

Mazowiecka Firma Roku

 

Kategoria: Budownictwo

I nagroda  BETON-BUD

Kategoria: Działalność Naukowa, Edukacyjna i Badawczo-Rozwojowa

I nagroda  Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN

     Mazowiecki Klaster Peptydowy

 

Kategoria: Energetyka i elektrotechnika

I nagroda  Elektroinstal-Bud S.C. Z. Florczak, T. Chrobak

 

Kategoria: Innowacyjność, Nowoczesne Technologie

I nagroda  Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN

     Mazowiecki Klaster Peptydowy

 

Kategoria: Medycyna

I nagroda  Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego „Meditrans”

                   SP ZOZ

II nagroda  Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie

III nagroda  Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu

 

Kategoria: Transport, Spedycja, Motoryzacja, Logistyka

I nagroda  Miejskie Zakłady Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce

 

Kategoria: Usługi dla Firm

I nagroda  ERM Polska Sp. z o.o.

 

Kategoria: Usługi dla Ludności

I nagroda  Kozienicka Gospodarka Komunalna

 

Kategoria: Usługi Finansowe

I nagroda  Bank Spółdzielczy w Przysusze

II nagroda  Bank Spółdzielczy w Białobrzegach

 

 

 

Kategoria: Zarządzanie Nieruchomościami

I nagroda  Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

 

 

Śląska Firma Roku

 

Kategoria: Usługi dla Firm

I nagroda  Techmaster Monika Stasica

Kategoria: Usługi dla Ludności

I nagroda  Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

 

Firma Roku (ogólnopolska)

 

Kategoria: Budownictwo

I nagroda   Jadar Sp. z o.o.

I nagroda  TRASKO-INWEST Sp. z o.o.

II nagroda  Punto Pruszyński Sp. z o.o.

III nagroda  „INWESTBUD Holding” Sp. z o.o. S.K.

III nagroda  WINNICKI Sp. z o.o.

 

Kategoria: Działalność Naukowa, Edukacyjna i Badawczo-Rozwojowa

I nagroda  Instytut Biotechnologii łu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego

Kategoria: Farmacja

I nagroda  Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.

II nagroda  Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy „ESPEFA”

 

Kategoria: Handel i Dystrybucja

I nagroda  Gerpol  Sp. z o.o.

II nagroda  „PORTOS” Renata, Tomasz Szukalski Sp. J.

 

Kategoria: Infrastruktura Inżynieryjna, Drogowa i Kolejowa

I nagroda  TRACK TEC S.A.

I nagroda  Firma Inżynieryjno-Budowlana „F.I.B. TALAGA”

II nagroda  Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.

III nagroda  Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe „EKO-TRANS” Grażyna Orłowska, Henryk      

                      Orłowski Sp. J.

 

Kategoria: Innowacyjność, Nowoczesne technologie

I nagroda  Techmatik S.A.

II nagroda  BINARY HELIX S.A.

 

Kategoria: Przemysł Chemiczny

I nagroda  P.P.H. „SBS-SIM” Sławomir Pilniak

 

Kategoria: Przemysł Spożywczy

I nagroda  Piekarnia Grzybki K. i A. Cichowscy, E. Federowicz

II nagroda  POLMOS JÓZEFÓW Sp. z o.o.

 

Kategoria: Usługi dla Transportu

I nagroda  TT-THERMO KING Sp. z o.o.

 

Kategoria: Usługi Poligraficzne

I nagroda  AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp. J.

 

Kategoria: Usługi dla Firm

I nagroda  Grupa Pro Business Solutions

 

Debiut Roku

S7 Sp.z o.o.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS

PERŁY MEDYCYNY

Kategoria : SZPITALE PUBLICZNE – POWYŻEJ 400 ŁÓŻEK

 

I nagroda : Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie

I nagroda: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku 

II nagroda :Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Koszalinie 

 

Kategoria : SZPITALE PUBLICZNE – PONIŻEJ 400 ŁÓŻEK

 

I nagroda: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej

I nagroda: Nowodworskie Centrum Medyczne w Nowym Dworze Mazowieckim 

II nagroda: Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy

II nagroda: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łosicach

III nagroda: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie 

 

Kategoria : KLINIKI I ODDZIAŁY KLINICZNE

I nagroda: Oddział Chirurgii Plastycznej Specjalistyczne Centrum Medyczne Spółka Akcyjna w Polanicy-Zdroju 

 

Kategoria : NIEPUBLICZNE ZAKŁADY LECZNICTWA OTWARTEGO

I nagroda: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska Małgorzata Jabłońska-Nowak Sp. J. 

 

Kategoria : RATOWNICTWO MEDYCZNE I TRANSPORT SANITARNY

I nagroda: Wielkopolskie Centrum Ratownictwa Medycznego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie 

I nagroda: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie 

 

Kategoria : PORADNIE SPECJALISTYCZNE

I nagroda: Krajmed Centrum Nowoczesnej Laryngologii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. 

II nagroda: Francusko-Polskie Centrum Alergologii NZOZ Sp. z o.o. 

 

Kategoria : MEDYCYNY ESTETYCZNA

I nagroda: Klinika Miracki BeautymeD 

 

Kategoria : INNOWACYJNOŚĆ I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W MEDYCYNIE

I nagroda: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie 

 

Kategoria: PROJEKT

I nagroda: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie 

I nagroda: Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o.

I nagroda: Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach

I nagroda: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie 

 

Kategoria: MENEDŻER

I nagroda: Prof. dr hab. n. med. Piotr Wójcicki Ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego Spółka Akcyjna w Polanicy-Zdroju 

II nagroda: płk dr n.med. Krzysztof Kasprzak Komendant 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy 

II nagroda: Barbara Szeflińska Prezes Zarządu Wielkopolskiego Centrum Ratownictwa Medycznego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie

II nagroda: Jerzy Sadowski Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu 

II nagroda: Zbigniew Kończak Dyrektor Nowodworskiego Centrum Medycznego w Nowym Dworze Mazowieckim 

 

Kategoria: PRODUCENT ARTYKUŁÓW MEDYCZNYCH, FARMACEUTYCZNYCH I KOSMETYCZNYCH

II nagroda: Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Kategoria: USŁUGI DLA SEKTORA MEDYCZNEGO-ZAKUPY GRUPOWE DLA SZPITALI

III nagroda: Supra Holding S.A.

 

NAGRODY SPECJALNE

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi

„Za propagowanie wiedzy o profilaktyce chorób serca  oraz innowacyjne projekty biotechnologiczne, bioinżynieryjnei biocybernetyczne”

Prof. dr hab. med. Leszek Romanowski – Kierownik Kliniki Traumatologii, Ortopediii Chirurgii Ręki Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

„Za wybitne osiągnięcia na płaszczyźnie naukowej, dydaktycznej oraz klinicznej w zakresie opracowania i wdrażania innowacyjnych technik endoprotezo plastyki rewizyjnej”

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny  Nr 4 w Lublinie

„Za wysoką jakość świadczonych usług , efektywne zarządzanie i gospodarkę finansową – dla jednego z najlepszych szpitali uniwersyteckich z okazji 50-lecia istnienia”

Supra Brokers Sp. z o.o.

„Za opracowanie wzorcowego modelu zarządzania ryzykiem klinicznym w szpitalach w oparciu  o międzynarodowego standardy”

Zespół lekarzy z Kliniki USK we Wrocławiu oraz Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN we Wrocławiu pod kierownictwem prof. Włodzimierza Jarmundowicza oraz dr Pawła Tabakowa

„Za badania i opracowanie eksperymentalnej metody leczenia uszkodzonego rdzenia kręgowego komórkami gleju węchowego”

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS

ORŁY POLSKIEGO BUDOWNICTWA

 

Kategoria: Infrastruktura Inżynieryjna, Drogowa, Kolejowa i Energetyczna

I nagroda: Elmontaż Sp. z o.o.

 

Kategoria: Wyroby i Materiały Budowlane

I nagroda: Jadar Sp. z o.o.

II nagroda: BETON-BUD

III nagroda: PPHIU „SAŁEXPOL”

III nagroda: RRS Sp. z o.o.

 

Kategoria: Inwestor Zastępczy

I nagroda: Korporacja Radex Sp. z o.o.

 

Kategoria: Generalny Wykonawca

I nagroda:  Poleksbud-Trade Sp. z o.o.

I nagroda: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A. 

II nagroda: MALIBUD Firma Remontowo-Budowlana Marian Kudłacz

II nagroda: ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki

III nagroda: „TECHNOBUD Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k.”

 

Kategoria: Innowacyjność i Nowoczesne Technologie w budownictwie

I nagroda:  PROCYON Sp. z o.o.

 

Kategoria: Usługi deweloperskie

I nagroda:  Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp. z o.o.

I nagroda:  Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp.z o.o. 

II nagroda: RONSON DEVELOPMENT

 

Kategoria: Budownictwo Przemysłowe i Specjalistyczne

I nagroda:  SINEVIA Zakłady Remontowo-Budowlane WAM Sp. z o.o.  

II nagroda: Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A. 

III nagroda: Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych MINIEKT Sp. z o.o.

 

Kategoria: Budownictwo Mieszkaniowe

I nagroda:  SINEVIA Zakłady Remontowo-Budowlane WAM Sp. z o.o.  

II nagroda: Zakład Remontowo-Budowlany Stanisław Romaniuk 

 

Kategoria: Maszyny i Sprzęt Budowlany

I nagroda:  TECHMATIK S.A.

 

Kategoria: Zarządzanie nieruchomościami

I nagroda:  Zarząd Budynków Miejskich I TBS Sp. z o.o. w Gliwicach

II nagroda:  Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOTEX Sp. z o.o.

III nagroda: Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bolesławcu Sp. z o.o.

 

Kategoria: Instalatorstwo, Elektrotechnika

II nagroda:  ELEKTROINSTAL-BUD S.C. Z. Florczak, T.Chrobak

III nagroda: Diomar Sp. z o.o.

 

Kategoria: Projekt

III nagroda: Domy Hybrydowe Sp. z o.o.

 

2014-12-02
Źródło: mzhpiu / budnet.pl
Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17263 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >