Aktualności – lista artykułów

Konkurs fotograficzny - „Jak tworzysz swoją idealną przestrzeń?”

Konkurs fotograficzny ogłoszony przez OKNOPLAST – producenta stolarki okiennej i drzwiowej, który od lat tworzy rozwiązania na rzecz przyjaznej, innowacyjnej i bezpiecznej przestrzeni. Inicjatywę wsparły znane influencerki działające na Instagramie – OlaTatka_, Tatiana_Home_Decor oraz SamaPrzezSwiat. Uczestnicy mają szansę wygrać m.in. noclegi w niesamowitym otoczeniu Tatr, w Zakopanem.
09-11-2019

„DOBRY MONTAŻ” i wszystko pasuje

Na dobrym montażu okna, drzwi czy bramy garażowej nie warto oszczędzać. Wybierając niesprawdzoną, ale najtańszą ekipę montażową, zyskamy tylko pozornie. Źle zamontowane drzwi wejściowe lub okno mogą generować starty ciepła, w efekcie których poniesiemy wyższe od planowanych wydatki na ogrzewanie budynku, co jest szczególnie odczuwalne w okresie jesienno-zimowym. O tym, jak powinien wyglądać dobry montaż i jakie niesie ze sobą korzyści mówi kampania edukacyjna „DOBRY MONTAŻ”, organizowana przez Związek POiD.
08-11-2019

UWAGA: MAMY BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI NA TARGI GLASS W POZNANIU!

Jesteśmy patronem medialnym targów Glass (20-23 listopada 2019) - jedynych targów w Polsce dedykowanych tej branży. Zobacz nowoczesne maszyny w akcji, urządzenia i akcesoria! Sprawdź sposoby wykorzystania szkła w architekturze, budownictwie i designie!
08-11-2019

Powstała nowa aplikacja, która ułatwia pracę branży ociepleń

Nowa aplikacja została stworzona z myślą o wykonawcach ociepleń z wełny skalnej, która oferuje liczne funkcjonalności ułatwiające codzienną pracę. Eksperci znajdą tam m. in. kalkulator ilości materiałów ociepleniowych, listę szkoleń, czat na żywo z ekspertem, mapę dystrybutorów, a także praktyczne porady i filmy instruktażowe.
08-11-2019

Budownictwo po raz kolejny znalazło się pod lupą ekspertów - branża przeżywa boom ale grozi jej kryzys

5 listopada br. w Warszawie odbyła się 22 edycja konferencji Monitoring Rynku Budowlanego. Wydarzenie było zorganizowane przez ASM i Polską Izbę Budownictwa pod honorowym patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.
07-11-2019

Polski Instytut Rozwoju Biznesu ma zaszczyt zaprosić do udziału w XIII edycji konferencji "Facility & Property Managemnet - bezpieczna i oszczędna nieruchomość"

Zarządzanie nieruchomością, to proces trudny i złożony. Wymaga on dużego zaangażowania i przyjęcia na siebie ogromnej odpowiedzialności. Omówimy najnowsze trendy w obszarze nieruchomości. Przekonamy się, jak rozwija się branża nieruchomości w Polsce.
07-11-2019

Podsumowanie konferencji Polski Rynek Mieszkaniowy 2019 - mieszkania ciągle drożeją i to się szybko nie zmieni

Rynek nieruchomości mieszkaniowych - choć wszedł już w fazę spowolnienia - ma się znakomicie. Choć deweloperzy z powodu braku działek pod zabudowę ograniczają podaż, popyt nie słabnie - rosnące ceny wciąż nie odstraszają nabywców. Uczestnicy konferencji „Polski Rynek Mieszkaniowy 2019”, którą firma Nowy Adres S.A. zorganizowała 21-22 października w warszawskim hotelu Hilton, mogą mieć powody do zadowolenia
06-11-2019

Urbanator Days - wyjątkowe wydarzenia dla miłośników jazzu odbędą się w Łodzi i Warszawie

Już wkrótce w Łodzi i Warszawie rozpocznie się wielkie święto jazzu – warsztaty i koncerty, które w ramach 13. edycji Urbanator Days zgromadzą pasjonatów i wykonawców tego gatunku muzycznego z całego świata. Pomysłodawca, organizator i dobry duch przedsięwzięcia Michał Urbaniak zaprasza do wspólnego dzielenia się dźwiękami, wiedzą i doświadczeniem.
05-11-2019

Real Estate Academy 2019 - listopadowe spotkania dla zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości

Jak inwestować w nieruchomości? Osiem spotkań z przedstawicielami największych firm z branży nieruchomości i wykładowcami z Katedry Miasta Innowacyjnego SGH pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie. Zarezerwuj wszystkie wtorki i czwartki w listopadzie na spotkania ze specjalistami od inwestycji w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe.
05-11-2019

W Jaworznie powstaje Centrum Szkoleniowe dla kandydatów na Licencjonowanych Instalatorów Nice

Nice Polska we współpracy z firmą Pluscom rozwija Autoryzowane Centrum Szkoleniowe w Jaworznie. Do dyspozycji kursantów udostępniona została nowa przestrzeń, pozwalająca zwiększyć liczbę i zakres przeprowadzanych szkoleń. Zmiany poczynione w obiekcie pozwolą na przeszkolenie nawet 16-stu osób podczas jednej sesji.
04-11-2019


Stron: 1585 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17971 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >