Aktualności – lista artykułów

Uroczyste obchody urodzin Łodzi

W obchodach 595. urodzin Łodzi nie mogło zabraknąć Echo Investment - spółki, która na łódzkim rynku działa od lat 90. Na rogu ulic Kilińskiego i Piłsudskiego, od 28 do 29 lipca, będzie w ramach gry miejskiej pod hasłem „ECHO <3 ŁÓDŹ” zbudujemy Ogród Kreatywności.
24-07-2018

Złoty sponsor RKS Garbarnia Kraków

Galeco, czołowy producent systemów rynnowych, lokalny sport i sportowców wspiera nie od dziś. Tym razem, w związku z awansem do I ligi RKS Garbarni Kraków, Galeco zyskał tytuł Złotego Sponsora klubu piłkarskiego z Krakowa, założonego w 1921 roku. Od teraz piłkarze będą wychodzić na boisko z logo Galeco na koszulkach.
23-07-2018

Rynek mieszkań w Warszawie. Jak kształtują się ceny?

Warszawa od zawsze przoduje w rankingach najdroższych mieszkań. Przywilej lub przekleństwo stolicy. Zaraz za nią jest Kraków. To w tych dwóch miastach nieruchomości są często 2 razy droższe niż w mniejszych miejscowościach czy na obrzeżach miast.
22-07-2018

Polski Instytut Rozwoju Biznesu ma zaszczyt zaprosić do udziału w X edycji konferencji "Facility & Property Managment – bezpieczna i oszczędna nieruchomość"

Zarządzanie nieruchomością, to proces trudny i złożony. Wymaga dużego zaangażowania i przyjęcia na siebie ogromnej odpowiedzialności. Zawód zarządcy nieruchomości wciąż zyskuje na znaczeniu. Zmusza to osoby wykonujące ten zawód do ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Celem organizowanego przez nas spotkania jest przedstawienie najnowszych trendów w obszarze nieruchomości. Eksperci, których zapraszamy, postarają się poszerzyć Państwa wiedzę na temat możliwości, jakie niosą za sobą nowe technologie. Przekonamy się, jak rozwija się branża nieruchomości w Polsce.
20-07-2018

Zmywalne graffiti ozdobiło ścianę w porcie rybackim we francuskim Sète

Niemiecki artysta Klaus Dauven we współpracy z firmą Kärcher stworzył unikatowe dzieło. Na ścianie znajdującej się w porcie w malowniczym leżącym na południu Francji miasteczku Sète powstało zmywalne graffiti.
20-07-2018

Najnowszy raport - Rynek mieszkaniowy w Polsce – II kwartał 2018 r

W drugim kwartale 2018 r. działający na 6 największych rynkach w Polsce deweloperzy sprzedali 15,6 tys. nowych mieszkań. Był to wynik o 15,2% gorszy niż przed kwartałem i pierwszy tak wyraźny spadek sprzedaży od ponad 5 lat. Był to też trzeci z rzędu kwartał, w którym na rynek trafiało wyraźniej mniej nowych mieszkań, w wyniku czego znacząco wzrosły ceny – czytamy w najnowszym raporcie firmy doradczej REAS „Rynek mieszkaniowy w Polsce – II kwartał 2018r.”
19-07-2018

VEKA sponsorem turnieju tenisowego Sopot Open

Na korty Trójmiasta wraca tenis w zawodowym wydaniu. Sopot Open to międzynarodowy turniej o randze Challenger ATP. Wśród głównych jego sponsorów jest firma VEKA.
17-07-2018

Jak sprawdzić wiarygodność przyszłego kontrahenta?

Zdobycie idealnego kontrahenta to – w dobie wciąż rosnącej konkurencji oraz wzrostu gospodarczego – nie lada wyzwanie, a przecież stały i wiarygodny partner biznesowy jest dziś podstawą prawidłowego funkcjonowania biznesu. Jak rozpoznać firmę godną zaufania i nawiązania współpracy? Gdzie warto szukać informacji?
17-07-2018

Nowe katalogi Ege - światowy design w sześciu odsłonach

80. urodziny Ege stały się okazją do odświeżenia wizerunku firmy oraz generalnych porządków w jej niezwykle bogatej ofercie. Duńska marka postanowiła powrócić do swych skandynawskich korzeni i w myśl zasady „mniej znaczy więcej” stworzyła głęboko przemyślaną kolekcję sześciu katalogów, wypełnionych najlepszym, światowym wzornictwem.
17-07-2018

Wakacyjny konkurs producenta farb

Marka farb Beckers rozpoczyna wakacyjny konkurs pod hasłem „Uchwyć barwy lata”. Do wygrania jest w nim blisko 120 nagród, w tym 3 trwające tydzień rejsy po Morzu Śródziemnym, 15 tabletów z projektorem i 100 kolorowych aparatów Instax. Konkurs trwa do 12 sierpnia 2018 roku.
16-07-2018


Stron: 1582 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18202 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >