Aktualności – lista artykułów

Zakręć kolorem i wygraj - jubileuszowy konkurs dla klientów marki Dekoral

Dekoral świętuje w tym roku swoje 20-lecie. Z tej okazji marka wprowadziła m.in. 20 urodzinowych kolorów oraz organizuje loterię urodzinową “Zakręć kolorem i wygraj”, nawiązującą do popularnego w latach 90 teleturnieju Koło Fortuny. Aby wziąć udział w zabawie, należy kupić co najmniej 2 puszki produktu Dekoral Clean&Color. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody, m.in. iPhone 7 plus 32G, kamery sportowe, rowery, sprzęt AGD, w tym nagroda główna w postaci 20 000 zł.
04-06-2018

Podsumowanie forum BiznesUp! design made in Poland. 40.

Nie boimy się odważnych rozwiązań, jesteśmy kreatywni i otwarci na innowacje, mamy imponujące zaplecze rzemieślnicze, a nasze produkty odznaczają się jakością i są doceniane przez zagranicznych konsumentów. Przed jakimi wyzwaniami stoi więc polska branża projektowa? Zapytano o to marki, które zgłosiły się do tegorocznej edycji projektu BiznesUp! design made in Poland, a także międzynarodowych ekspertów, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji forum. Wnioski? Polski design trzeba spójnie komunikować i budować jego rozpoznawalność na świecie. O czym jeszcze rozmawiano podczas wydarzenia?
04-06-2018

Jakie ekologiczne rozwiązania stosują deweloperzy w nowopowstających osiedlach?

Jakie ekologiczne rozwiązania wykorzystują deweloperzy przy realizacji najnowszych inwestycji mieszkaniowych?
01-06-2018

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy dzieci na piknik w ogrodach Kancelarii Premiera

W najbliższą niedzielę 3 czerwca, po raz kolejny z okazji Dnia Dziecka otworzą się ogrody Kancelarii Premiera! Dla dzieci i dorosłych zaplanowano tego dnia mnóstwo wspaniałych atrakcji podczas pikniku rodzinnego, którego partnerem jest PZU.
01-06-2018

Zapraszamy dzieci na Dzień Otwarty w Body Center

Czego unikać w diecie dziecka? Czy dieta bezmięsna sprzyja jego zdrowiu? Jak poradzić sobie z nadwagą i otyłością u przedszkolaka? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można szukać podczas Dnia Otwartego w Body Center w multibrandowych salonach sportowych 4Faces. Otwarte warsztaty dotyczące zasad zdrowego odżywiania odbędą się w sobotę, 2 czerwca w godz. 11:00-14:00 na terenie salonów 4Faces zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Najbliższa odsłona cyklu skierowana jest do rodziców i ich pociech.
29-05-2018

Kolejne wyróżnienie dla marki Drutex

Drutex, jako jedyna firma z branży, otrzymał tytuł Marki Wysokiej Reputacji Premium Brand w jedynym na polskim rynku projekcie badającym reputację marek jako element przewagi konkurencyjnej wśród konsumentów.
29-05-2018

W drodze do dorosłości - inicjatywa dla uczniów szkół podstawowych

W drugiej połowie maja Grupa OKNOPLAST gościła w swojej siedzibie młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte z Koźmic Wielkich. W ramach projektu „W drodze do dorosłości” prawie 200 uczniów i uczennic zostało oprowadzonych przez specjalistów firmy po jej najważniejszych działach.
29-05-2018

Podsumowanie konferencji Warsaw Days 2018

23 maja 2018 roku w Centrum Nauki Kopernik odbyła się już piąta edycja konferencji Warsaw Days. Jej organizatorami był Warszawski Oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz urząd m.st. Warszawy. W tym roku konferencja odbyła się pod hasłem „Warszawa elektromobilna”
25-05-2018

5 czerwca PRZYPNIJ ZIELONĄ WSTĄŻKĘ #DlaPlanety - Światowy Dzień Środowiska

Czy nasze codzienne decyzje mogą mieć wpływ na stan środowiska naturalnego? Tak, a na początek wystarczą niewielkie zmiany w nawykach, takie jak segregowanie odpadów czy korzystanie ze sztućców wielorazowego użytku. To ważne w obliczu narastającego problemu zanieczyszczenia plastikiem. W podjęciu konkretnych zobowiązań pomoże formularz dostępny od 5 czerwca br. na stronie internetowej DlaPlanety.pl
22-05-2018

IX Kongres Stolarki Polskiej zakończony rezolucją – jaka przyszłość czeka polską branżę stolarki budowlanej?

W dniach 17-18 maja, w Grand Hotel Tiffi w Iławie odbył się IX Kongres Stolarki Polskiej – najważniejsze wydarzenie w rodzimym sektorze stolarki budowlanej. W tegorocznej odsłonie Kongresu wzięło udział ponad 250 osób. Wiodącym tematem stała się termomodernizacja budownictwa, a efektem prowadzonych w tym zakresie rozmów było przyjęcie rezolucji, która określa przyszłe kierunki działań Związku POiD, nie pozostając też bez wpływu na funkcjonowanie branży.
21-05-2018


Stron: 1579 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 18078 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >