Aktualności – lista artykułów

Roboty jako nowi pracownicy fabryk

Współczesny klient stawia niesamowicie wysokie wymagania przed producentami. Dzisiejsza konkurencja stoi na takim poziomie, że zakłady produkcyjne niewykorzystujące na co dzień technologii robotyzacji nie są w stanie utrzymywać tak wysokiego poziomu jakości swoich produktów. Dlaczego tak ważne jest wykorzystanie stu procent ich możliwości? Czy roboty będą w przyszłości jedynymi pracownikami fabryk? Dziś poszukamy odpowiedzi na te pytania.
20-02-2018

Zgłoszenia do konkursu Polskie Perły 2018

W tym roku po raz pierwszy poznamy Laureatów Konkursu „Polskie Perły” - projektu realizowanego w ramach Strategii Rozwoju Polskich Marek, którego twórcą i inicjatorem jest Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości.
20-02-2018

Nowa inwestycja Śnieżki - zakup pakietu większościowego radomskiej spółki Rafil

Objęciem 61% akcji w ramach transakcji wycenionej na 2,5 miliona złotych zakończyły się rozmowy pomiędzy Fabryką Farb i Lakierów Śnieżka SA a Radomską Fabryką Farb i Lakierów SA.
19-02-2018

Przyszłość kamperów: Co nowego w branży RV i „domów na kołach”?

Kampery, podobnie jak inne segmenty branży motoryzacyjnej, to prawdziwe pole do popisu dla projektantów. Ci zresztą nie wahają się realizować swoich pomysłów, nawet jeżeli ich skala powoli dochodzi do granic absurdu.
19-02-2018

Szybciej i bezpieczniej: Jak bieżące trendy technologiczne usprawniają pracę kurierów?

Branża kurierska przechodzi ostatnimi czasy spore przemiany, dzięki którym jej usługi stają się coraz efektywniejsze. Jakie trendy i technologie sprawiają, że na dostawach kurierskich można coraz bardziej polegać?
19-02-2018

Sprzęt to nie wszystko, czyli jak uchronić dane na laptopie w przypadku jego utraty

Utrata laptopa może przydarzyć się każdemu. Lepiej więc przygotować się na taką ewentualność, podejmując kilka prostych kroków, które nie wymagają dużego wysiłku, a w przyszłości mogą pomóc wyjść z trudnej sytuacji z obronną ręką.
19-02-2018

Własny apartament wakacyjny, który zarabia na siebie

Podczas planowania urlopu ważne jest, gdzie będziemy nocować. Na wyjeździe chcemy czuć się komfortowo, tak jak u siebie w domu. Kiedyś do wyboru był nocleg w pokoju hotelowym, domku bądź wynajęcie kwatery. Jednak coraz popularniejszym wyborem stają się apartamenty w systemie condo, w których to my jesteśmy ich właścicielami i możemy rzeczywiście na wakacjach poczuć się jak u siebie.
18-02-2018

Najlepsze elewacje w konkursie Fasada Roku 2017 wskazane przez internautów

Finał konkurs Fasada Roku 2017 zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze rozstrzygnięcia już za nami. Największe powody do zadowolenia mogą mieć Białystok, Wrocław, Warszawa, Świnoujście oraz Wodzisław Śląski, bo to właśnie z tych miast pochodzą realizacje odznaczone specjalnym „Wyróżnieniem Internautów”.
16-02-2018

Diamenty Infrastruktury i Budownictwa rozdane po raz czwarty

Cztery panele dyskusyjne, dwudziestu ośmiu prelegentów, prawie siedem godzin dyskusji oraz jedenastu nagrodzonych laureatów prestiżowych statuetek – to w skrócie opisuje co się działo podczas IX edycji konferencji „Infrastruktura Polska & Budownictwo” oraz uroczystej gali rozdania „Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”, która odbyła się 8 lutego w warszawskim hotelu The Westin.
14-02-2018

10. trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

W ERGO ARENIE w dniach 17 i 18 lutego odbędzie się inaugurująca trójmiejski sezon 10. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - kompleksowy przegląd domów i mieszkań z: Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta. W tym roku to pierwsza możliwość, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z całościową ofertą czołowych deweloperów i pośredników kredytowych proponujących zadowalające kredyty. Nie zabraknie także niezależnych ekspertów, którzy doradzą w razie wątpliwości. Partnerami merytorycznymi Targów są: GALERIA WNĘRZ CITY MEBLE oraz IKEA, które przedstawią nowości i aktualne kierunki w aranżacji wnętrz. Wszyscy odwiedzający Targi mogą uczestniczyć w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami, do wygrania m.in.: narzędzia przydatne w każdym mieszkaniu i domu.
12-02-2018


Stron: 1571 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Czytaj też…

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17705 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 277

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >