”Best Hotel Award 2014”

”Best Hotel Award 2014”

Łódzki Hilton będzie reprezentował również nasze miasto ogólnopolsko w kategoriach tematycznych: „Premiera Roku”, „Architektura i design” oraz „Konferencje”.

 

DoubleTree by Hilton Łódź w konkursie ”Best Hotel Award 2014”


Łódzki hotel DoubleTree by Hilton znalazł się wśród najlepszych polskich hoteli wytypowanych przez kapitułę IV edycji konkursu Best Hotel Award 2014. Kapituła konkursu „Best Hotel Award” nominowała DoubleTree by Hilton Łódź w kategorii na najlepszy obiekt hotelowy w Łodzi. 

 

Czytaj również: Stolica Polski zajmuje szóste miejsce na świeci


 

Czytaj również: Inwestycje biurowe

 

- Przyznane nominacje w konkursie Best Hotel Award 2014 są dla nas istotnym wyróżnieniem, tym bardziej, że głosy w poszczególnych kategoriach oddają osobiście goście hotelu – mówi Sławomir Nowak, dyrektor DoubleTree by Hilton – Szczególnie cieszy nas obecność w kategorii „Premiera Roku” w kontekście pierwszego roku działalności naszego hotel.Nagrody w konkursie zostaną przyznane łącznie w 44 kategoriach  regionalnych (hotele 1-3* oraz 4-5*) i ogólnopolskich, w których hotele oceniane są m.in. pod kątem oferowanych usług i udogodnień. Głosy można oddawać na stronie www.besthotelaward.pl do 30 listopada br. Konkurs skierowany jest do hotelowych gości, klientów serwisów rezerwuje.pl i rezerwuje.com, a także osób będących bezpośrednimi klientami obiektów. Organizatorem plebiscytu jest firma Global Hotels & Travels. Wyniki IV edycji „Best Hotel Award 2014” zostaną ogłoszone 5 grudnia br. Konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Prezesa Polskiej Izby Turystyki. 

Źródło: telemaagency / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 1249 Grupa: Inwestycje Z pewnością przy takich inwestycjach liczyć się będzie odpowiednie rozplanowanie i zakup niezbędnych do tego maszyn, nie jest to wcale mały wydatek.
  • Nowoczesne wnętrze biura Liczba postów: 11 Grupa: Inwestycje A czy słyszeliście już o nowoczesnych systemach meblowych do pomieszczeń komercyjnych, również do biur, z wbudowanymi ogrodami wertykalnymi? Ja ostatnio czytała...
  • Jak powinien wyglądać nowoczesny biurowiec? Liczba postów: 55 Grupa: Inwestycje Oczywiście serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą zarówno w zakresie mebli biurowych, sejfów, multimediów, czy także artykułów BHP które...
  • Jakie mieszkanie wybrać? Deweloperskie czy używane... Liczba postów: 97 Grupa: Inwestycje Zalezy chyba na co cię stać, ale i tak trzeba obie lokalizacje po prostu sprawdzić i się przekonać czy są warte ceny.
  • Jakiemu deweloperowi zaufać? Liczba postów: 110 Grupa: Inwestycje W mojej ocenie jeżeli szukacie dobrego dewelopera w Krakowie to tutaj na pewno warto wymienić https://lokum-deweloper.pl/oferta/krakow / ponieważ mają świetne lo...

Ostatnio na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16317 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >