„Bitwa o Tilted”, czyli rozgrywki miłośników gamingu na placu Europejskim

„Bitwa o Tilted”, czyli rozgrywki miłośników gamingu na placu Europejskim

Plac Europejski ogłasza stan pełnej gotowości bojowej – już w najbliższą sobotę rozegra się tam zaciekła bitwa. Ghelamco wraz z Epic Games, wydawcą gry „Fortnite”, zapraszają 10 sierpnia na cyfrowe starcie „Bitwa o Tilted”. Obejdzie się bez strat w ludziach, ale na pewno nie bez ogromnych emocji. Czytaj dalej

 

W bogatym kalendarzu imprez odbywających się na placu Europejskim podobnego wydarzenia jeszcze nie było. W sobotę 10 sierpnia o godzinie 10.00 rozpocznie się tam „Bitwa o Tilted”, czyli rozgrywki miłośników gamingu, którzy będą walczyć o zwycięstwo w grze pod tym właśnie tytułem. Popularni twórcy internetowi zmierzą się na serwerach „Fortnite” o miano mistrza Tilted – zabudowanego wieżowcami miasta na mapie gry. Do boju stanie aż ośmiu youtuberów, m.in. Dominik Łupicki i Manoyek. Zmagania zobaczymy oglądając transmisję na ich kanałach Youtube lub bezpośrednio na ekranie znajdującym się na placu Europejskim, w otoczeniu licznych atrakcji inspirowanych „Bitwą” oraz warszawskich wysokościowców, między innymi najwyższego z nich, czyli Warsaw Spire. 


 „Bitwa o Tilted”, czyli rozgrywki miłośników gamingu na placu Europejskim


Do wizyty na placu Europejskim i obejrzenia wyjątkowego starcia łączącego świat rzeczywisty i cyfrowy zapraszamy wszystkich miłośników gier i gamingowych emocji. Organizatorzy zapewniają nie tylko wyborną zabawę, lecz także liczne atrakcje. Wśród nich strefa meet&greet, w której odbędą się spotkania wybranymi z zaproszonych twórców, cosplayerzy prezentujący postaci z gry, animacje z konkursami oraz gadżety ze świata „Fortnite”. 


„Bitwa o Tilted”, czyli rozgrywki miłośników gamingu na placu Europejskim

 

Czytaj również: Polski Instytut Rozwoju Biznesu ma zaszczyt zaprosić do udziału w XII edycji konferencji "Facility & Property Managemnet - bezpieczna i oszczędna nieruchomość"

 

Chętnych do udziału w wydarzeniu z pewnością nie zabraknie, ponieważ polscy gracze w  „Fortnite” należą do najaktywniejszych na świecie. Są wśród nich tacy, którzy walczą o najwyższe miejsca w profesjonalnych turniejach organizowanych przez wydawcę, firmę Epic Games. 

 

O „Fortnite”

„Fortnite” została wydana we wrześniu 2017 roku i bardzo szybko podbiła światowy rynek gamingowy. Jest to gra akcji oparta na modelu battle royale (100 graczy ląduje na jednej mapie, zwyciężyć może tylko jeden z nich) w komiksowej stylistyce, dostępna dla osób od 12 roku życia (klasyfikacja wiekowa PEGI 12). Obecnie zarejestrowanych jest już 250 mln graczy. „Fortnite” to również jedna z najchętniej oglądanych gier na światowym Twitch i Youtube Gaming w ciągu ostatniego roku. W czerwcu 2018 roku w Nowym Jorku odbył się pierwszy finał rozgrywek esportowych z imponującą pulą nagród 30 mln USD. W tym gamingowym World Cup wzięło udział trzech zawodników z Polski. Gra jest dostępna w formie free-to-play na platformy PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, Android oraz iOS.


Czytaj również: Zapraszamy budowlańców do kolejnej edycji konkursu - Wykonawca ROCKu


„Bitwa o Tilted”, czyli rozgrywki miłośników gamingu na placu Europejskim

 
Za strategię, kreację i realizację aktywacji odpowiada agencja marketingu gamingowego Gameset.

2019-08-08
Źródło: Partner of Promotion / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15808 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >