Do 15 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do konkursu Wiktoria.

Do 15 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia do konkursu Wiktoria.

Do XIX edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców zostało nominowanych ponad 600 firm z całej Polski. W odpowiedzi na prośby uczestników wydłużony został termin przyjmowania zgłoszeń – mija on 15 sierpnia. Najlepsi odbiorą statuetki WIKTORII podczas Wielkiej Gali, która odbędzie się 22 października w Warszawie.

 

 Uczestnicy plebiscytu powinni do 5 września przesłać wypełnione Zeszyty Konkursowe, szczegóły na stronie:

http://www.nagrodawiktoria.pl/zglos-sie.

 

- W tym roku do konkursu zostało nominowanych ponad 600 przedsiębiorstw, to największa liczba uczestników od kiedy organizujemy plebiscyt -- mówi Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, która jest organizatorem plebiscytu. – Jest to dla nas sygnał, że konkurs taki jak nasz jest potrzebny w polskim środowisku biznesu. Tak duże zainteresowanie to również potwierdzenie renomy oraz informacja, że plebiscyt na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń gospodarczych w kraju.

Tegoroczną edycję plebiscytu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców honorowym patronatem objęło 24 instytucje, w tym: Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A., Związek Powiatów Polskich i Prezydent M. St. Warszawy, a także 18 redakcji – m.in. Wprost, Stowarzyszenie Mediów Polskich oraz MSP Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Ogólnopolski konkurs WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to inicjatywa, której organizatorem jest Warszawska Izba Przedsiębiorców, a adresatami przede wszystkim małe i średnie firmy Projekt ma na celu wyróżnienie dobrych praktyk oraz działań, które w istotny sposób zmieniają oblicze polskiego biznesu.

 

Czytaj również: Konkurs Dobry Wzór 2016- producent mebli biurowych MDD po raz kolejny w finale.


WIKTORIA: termin nadsyłania zgłoszeń do 15 sierpnia

 

Nagroda WIKTORIA przyznawana jest 15 kategoriach. Szczegółowy wykaz dostępny jest na stronie www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe.

Firmy uczestniczące w konkursie powinny wypełnić Zeszyt Konkursowy, w którym nominowani prezentują najważniejsze informacje o firmie oraz jej osiągnięcia. Termin przesłania Zeszytu upływa 5 września 2016 roku.

W trakcie osiemnastu dotychczasowych edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, w wydarzeniu uczestniczyło już ponad 6150 firm, z których 2550 otrzymało nominację, a 656 zostało laureatami i otrzymało statuetkę Wiktorii. Wśród laureatów są takie firmy jak: GRUPA INTEGER, DRUTEX, OKNOPLAST, SITA, GRUPA AZOTY, ITAKA, BUDIMEX, INTER CARS, IGLOPOL, ERGO, MUSZYNIANKA, RADIO RFM FM, RADIO ZET i wiele innych.

Laureaci otrzymają nie tylko statuetkę WIKTORII, ale przede wszystkim zdobędą potwierdzenie wysokiej jakości swoich usług i produktów. Nagroda jest dowodem wiarygodności finansowej firmy i rzetelności.

Więcej informacji o konkursie WIKTORIA na stronie www.nagrodawiktoria.pl oraz profilach Facebook i Twitter.

 

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to konkurs organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców już po raz 19. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 6150 firm, z pośród których 656  zostało nagrodzonych.

Patronat Honorowy nad konkursem objęli wojewodowie i marszałkowie województw z całej Polski, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych,  Związek  Powiatów Polskich.  Organizatorzy zwrócili się również o patronat do Ministerstwa Rozwoju.

Od 19 lat statuetka WIKTORII to symbol rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Głównym celem plebiscytu jest promowanie najlepszych polskich przedsiębiorstw zajmujących się handlem, produkcją i usługami.

Warszawska Izba Przedsiębiorców w tym roku obchodzi 26-lecie istnienia. Izba powstała z przekształcenia Warszawskiej Izby Kupców i Przedsiębiorców oraz fuzji z Warszawską Izbą Handlu Detalicznego i Usług. Obecnie zrzesza blisko 800 członków. Do głównych zadań Izby należą m.in.: udzielanie porad prawnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, promocja zrzeszonych firm oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także konsultacje społeczne w ramach procesów legislacyjnych.

Dodatkowo Warszawska Izba Przedsiębiorców organizuje liczne konferencje, prowadzi konsultacje społeczne, wydaje własne publikacje oraz realizuje wiele projektów i plebiscytów, m.in. WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, SUPERMEDICUS – plebiscyt dla firm i instytucji z branży medycznej, ASY – ranking produktów finansowych oferowanych dla przedsiębiorców oraz akcję, która rekomenduje warszawską gastronomię, czyli „Warszawa od kuchni”.

 

Czytaj również: Konsumencki Lider Jakości 2016 dla Firmy Hörmann

 

Do grona członków Warszawskiej Izby Przedsiębiorców należą firmy nie tylko z Warszawy i Mazowsza ale z całej Polski m.in.:  SITA,  Omnicon, TTW Opex, Lewiatan, Top-Market, Centrum Handlowe Szembeka, Biuro Podróży Holiday Travel, Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Służew nad Dolinką”, Trasko-Inwest, Bama Logistics, Lasermax, PM Floring, Warszawski Dom Technika NOT czy Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

 

Do XIX edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców zostało nominowanych ponad 600 firm z całej Polski

2016-08-05
Źródło: BP konkursu Wiktoria / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 927 Grupa: Trudne tema... Moim zdaniem świetną opcją jest kupno samochodu powypadkowego na aukcjach. Konkretnie mowa tutaj o aukcjach ze strony https://www.autota.eu/pl , bo mają tam spr...
  • Zakup kartonów Liczba postów: 79 Grupa: Trudne tema... Użytkownik szefowa1 napisał: Ciekawą opcją są na pewno kartony klapowe Moja znajoma korzysta z takich rozwiązań w swoim magazynie i jest zadowolona. Też w maga...
  • Mieszkanie w Warszawie Liczba postów: 7 Grupa: Opinie Przed kupieniem nowego mieszkania będę musiała sprzedać stare. Nie będzie to łatwe z powodu komornika, który na nim siedzi. Właśnie z tego powodu myślę nad wspó...
  • fotowoltaika Liczba postów: 26 Grupa: Trudne tema... Ma ktoś sprawdzoną ekipę, która trudni się w instalacjach fotowoltaicznych na Dolnym Śląsku? Będę wdzięczna za pomoc. Brat chce założyć sobie panele fotowoltaic...
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 192 Grupa: Trudne tema... Użytkownik zbuntowany_anioł napisał: Bardzo podobają mi się wesela organizowane w stodołach. Klimat w stodole i blisko natury też do mnie przemawia. ---------...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17208 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 326

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >