"Dom marzeń" telewizyjny program TVN wspierany przez firmę Hörmann.

Firma Hörmann - znany producent bram, drzwi i napędów jest jednym ze sponsorów telewizyjnego programu „Dom Marzeń”. Garaż powstającego podczas tego budowlanego reality show domu wyposażony zostanie w ciepłą, automatyczną bramę segmentową marki Hörmann. Nowy program na antenie TVN oglądać można przez całe wakacje w każdą sobotę o godzinie 20.00. Czytaj dalej

 

„Dom Marzeń” to znane już widzom innych krajów reality show, którego uczestnicy stawiają prawdziwy dom. W polskiej edycji, na działce pod Warszawą, pod czujnym okiem fachowców, zbuduje go i urządzi 10 par. Do finału zakwalifikują się dwie pary. Która zdobędzie klucze do „Domu Marzeń” - główną nagrodę w programie – rozstrzygną widzowie.

 

Podczas 11 odcinków programu powstanie dom o powierzchni 315 m kw. Składać się on będzie z 6 pokoi, 3 łazienek, kuchni, garderoby, strychu i oczywiście z garażu. Budujący będą musieli więc wybrać do niego bramę garażową.


 Firma Hörmann jest jednym ze sponsorów programu telewizyjnego „Dom Marzeń”.

 

 

Czytaj również: Wirtualne kompendium wiedzy na temat technologii BIM

 

Z szerokiej oferty ciepłych, bezpiecznych i komfortowych bram segmentowych marki Hörmann wybiorą bramę, która z jednej strony odpowiadać będzie ich wizji domu marzeń, a z drugiej - pasować do koncepcji architektonicznej budynku. Dlatego podczas podejmowania tej, tak istotnej dla ostatecznego wyglądu elewacji, decyzji doradzać im będzie projektant „Domu Marzeń” – architekt Hernan Gomez. A wybór nie będzie łatwy. Hörmann oferuje bowiem bardzo wiele ciekawych wzorów i modnych powierzchni bram segmentowych.

Która brama okaże się bramą marzeń? Ta z wąskimi, średnimi, szerokimi czy może podwójnymi lub potrójnymi przetłoczeniami? A może ta z designerskimi intarsjami ze stali szlachetnej lub z drewna? Czy będzie to brama o eleganckiej gładkiej powierzchni Silkgrain czy może ta w okleinie wiernie imitującej jeden z pięciu gatunków drewna? Wreszcie: jak wygląda profesjonalny montaż takiej bramy?

 

 

Czytaj również: Mobilna aplikacja do projektowania i aranżacji wnętrz.

 

O tym przekonać się będzie można w piątym odcinku „Domu Marzeń”, który wyemitowany zostanie w sobotę 23 lipca o godzinie 20.00.

 

A wielki finał na żywo już 31 sierpnia!

 


2016-07-08
Źródło: PEM / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15751 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >