Domy pod Wrocławiem - zamieszkaj na terenie przystani nad brzegiem jeziora

Domy pod Wrocławiem - zamieszkaj na terenie przystani nad brzegiem jeziora

Oglądając domy pod Wrocławiem na ogół trudno oprzeć się wrażeniu, że są one budowane na całkowicie losowym skrawku wolnego terenu, a za ich powstaniem nie leży żaden głębszy zamysł urbanistyczny. Wszechobecny ścisk, od którego mieszkańcy miast usilnie próbują uciec, roztacza swe kręgi daleko poza granice Wrocławia. Wiele osób porzuca przez to plany zakupu własnego wrocławskiego domu, dochodząc do słusznego wniosku, że inwestowanie sporych pieniędzy w skrawek ziemi nie zawsze wniesie w ich życie istotną różnicę. Całe szczęście pośród najnowszych inwestycji deweloperskich znajdują się takie, które zdecydowanie przełamują współczesne standardy. Pośród nich można trafić na prawdziwe perełki, takie jak Przystań pod Lasem zlokalizowana w sąsiedztwie podwrocławskiej miejscowości Chrząstawa Wielka. Czytaj dalej

Co wyróżnia Przystań pod Lasem na tle innych osiedli domów we Wrocławiu i okolicach?

Jeśli wiążesz swoje życie z Wrocławiem, a jednocześnie marzy ci się zamieszkanie w miejscowości położonej blisko brzegów akwenu wodnego, Przystań pod Lasem okaże się spełnieniem twoich marzeń. Malownicze krajobrazy otaczają osiedle z każdej możliwej strony. Teren z dwóch stron sąsiaduje z lasem. Korzystając ze znajdujących się w nim licznych ścieżek spacerowych i rowerowych, będziesz mieć okazję do obserwacji chronionych gatunków zwierząt i roślin. Niezwykłe walory przyrodnicze otoczenia skłoniły Komisję Europejską do objęcia go programem Natura 2000. Unijne działania mające na celu ochronę szczególnie cennego dziedzictwa naturalnego stanowią gwarancję, że w pobliżu nie powstaną żadne obiekty o dużej uciążliwości. Decydując się na zamieszkanie w tym miejscu, kupujesz więc dom pod Wrocławiem, do którego w gratisie dołączono zapewnienie, że twój widok z okna nie zmieni się nagle, a wartość nieruchomości będzie rosła wraz ze spadkiem dostępności podobnych miejsc w Polsce.


 Domy pod Wrocławiem - zamieszkaj na terenie przystani nad brzegiem jeziora.

 

Czytaj również: Warszawki rynek biurowców na rekordowo wysokim poziomie

Deweloper dołożył wszelkich starań, by maksymalnie wykorzystać dogodne położenie inwestycji. Na brzegu sąsiadującego z osiedlem zalewu powstaje plaża, do której dostęp zyskają wyłącznie mieszkańcy. Las, woda, cisza przerywana tylko śpiewem ptaków - to wszystko znajduje się w zasięgu twojej ręki.

 

Domy jednorodzinne pod Wrocławiem zbudowane w duchu dobrze pojętej ekologii.

Im więcej wiemy o globalnym ociepleniu, tym bardziej mamy tendencję do ograniczania konsumpcjonizmu. Jest to działanie zasadne i szlachetne. Jednocześnie warto mieć świadomość, że styl życia rodem z najśmielszych marzeń wcale nie musi godzić w środowisko. Kupujących, którzy dotąd mieli do czynienia z budowanymi w starej technologii domami we Wrocławiu, z pewnością zaskoczy, jak wielkie znaczenie dla pogodzenia komfortu życia z ekologią mają nowoczesne rozwiązania. W każdym budynku na terenie Przystani pod Lasem zainstalowano system rekuperacji z pompą ciepła, które w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym pozwolą na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji. Dodatkowo jest to rozwiązanie w pełni ekologiczne, pozwalające odzyskać ciepło ze zużytego powietrza i skierować je z powrotem do wnętrza pomieszczeń. Instalację wodną zaplanowano na bazie systemu bezzłączkowego, minimalizując tym samym ryzyko powstawania wymagających naprawy szczelin. Do podlewania ogrodów na terenie nowo budowanego osiedla posłuży odzyskana deszczówka. 


Domy pod Wrocławiem - zamieszkaj na terenie przystani nad brzegiem jeziora.

 

Czytaj również: Kontrowersyjne mikroapartamenty - nowy trend powrotu do centrum miast

 

Nowe domy pod Wrocławiem powstają zaledwie 20 km od centrum miasta. Ta niewielka odległość wystarcza, by znaleźć się w całkowicie innym świecie, który już wkrótce możesz nazwać swoim miejscem na ziemi. Warto zwrócić na nie uwagę, szczególnie, że 8 spośród 16 domów z I etapu inwestycji deweloper oferuje na warunkach preferencyjnych.

 


Źródło: Artykuł sponsorowany / budnet.pl
Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15818 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >