Dzrzwi otwarte inwestycji „Twój Parzniew – Miasto Ogród II”

Dzrzwi otwarte inwestycji „Twój Parzniew – Miasto Ogród II”

Na półmetku inwestycji, w dziewięć miesięcy warszawski inwestor sprzedał ponad 40 proc. budowanych mieszkań. W sobotę, 29 maja br. w Pruszkowie AGRO-MAN organizuje dzień otwarty inwestycji mieszkaniowej „Twój Parzniew – Miasto Ogród II”.


W 2008 r. w Pruszkowie AGRO-MAN zakończył inwestycję „Twój Parzniew – Miasto Ogród I", oddając do użytku 456 mieszkań. II etap osiedla „Twój Parzniew – Miasto Ogród II", ruszył 30 września ub. r. Przewiduje on budowę 610 mieszkań. Obecnie za półmetkiem są prace przy pierwszej fazie tej inwestycji – budowanych jest 200 mieszkań o powierzchni od 56 do 93 m2. Pierwsze lokale będą wydawane w I półroczu przyszłego roku. Także w drugiej połowie roku spółka rozpocznie pozostałe etapy budowy, obejmujące ponad 400 mieszkań.

Swoją ofertę AGRO-MAN kieruje do młodych ludzi, zakładających rodziny oraz do rodziców z małymi dziećmi. Osiedla w Pruszkowie, utrzymane są w niskiej zabudowie, położone na strzeżonym terenie zamkniętym – około 15 km od centrum Warszawy. AGRO-MAN na półmetku kolejnej fazy inwestycji sprzedał już ponad 40 proc. budowanej powierzchni. Nowe osiedle przyciąga klientów m.in. atrakcyjną ceną mieszkań, która zaczyna się od 4 500 złotych za metr kwadratowy.

29 maja br. w biurze sprzedaży przy ul. Działkowej 85 lok. 2 w Pruszkowie odbędzie się dzień otwarty inwestycji. O godz. 11:00 rozpocznie go uroczysty akt sadzenia pamiątkowego dębu przez Zarząd spółki AGRO-MAN. Będzie to okazja do krótkiego podsumowania dotychczas wykonanych w Parzniewie prac oraz przedstawienia planów finalizacji drugiego etapu inwestycji. Do Pruszkowa na dzień otwarty zapraszani są rodzice oraz dzieci, dla których przygotowano zabawy i konkursy ze słodkimi upominkami i innymi nagrodami. Dorośli goście będą mieli okazję rozmowy z profesjonalnym projektantem wnętrz, który udzieli cennych wskazań i porad dotyczących wystroju i aranżacji mieszkań. Do dyspozycji będą także osoby z działu sprzedaży developera.

Osiedla AGRO-MAN nawiązują do koncepcji „miast ogrodów” propagowanej przez
E. Howarda. Zakłada ona budowę inwestycji mieszkaniowych w otoczeniu przyrody, z dala od zgiełku i pośpiechu miasta, lecz na tyle blisko, by móc bez problemu dojeżdżać do pracy.

W najbliższych miesiącach zostanie stworzona architektura terenów zielonych osiedla „Twój Parzniew - Miasto Ogród II”, nadając mu właściwą atmosferę – bliskości natury, ciszy, spokoju, miejsca, w którym się odpoczywa. Prace koncepcyjne wykonają studenci SGGW, podczas warsztatów projektowych organizowanych przez spółkę AGRO-MAN pod patronatem Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie.

 

Źródło: Optimumpr / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Jaki samochód dla rodziny? Liczba postów: 393 Grupa: Trudne tema... Wydaje mi się że najlepiej wybrać taki samochód, który będzie bezpieczny i opłacalny. Przykładowo wymiana takich części jak katalizatory może sporo kosztować, w...
  • Opony na lato Liczba postów: 227 Grupa: Trudne tema... Gdzie Wy kupujecie opony? Ktoś z Was zamawiał opony w sklepie internetowym? google ads
  • Prezent dla dziecka Liczba postów: 233 Grupa: Trudne tema... Dla maluszka to ja poleca kupić śpiworki dla niemowlaka to super opcja. Dzieci je kochają. Są ciepłe wygodne i przytulne. Śpią w nich spokojnej i bezpieczniej....
  • Dobry producent palet Liczba postów: 26 Grupa: Trudne tema... Ja też mogę polecić ekstra namiar na firmę od palet i jest to firma https://starpal.pl/skup-palet/. Ja zamawiam u nich palety do naszego magazynu i potrzebujemy...
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 329 Grupa: Trudne tema... Gdzie wesele? Najlepiej tam, gdzie się najbardziej podoba.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17308 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 141

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >