Fakty i mity o fotowoltaice – Columbus zaprasza na bezpłatny webinar

Fakty i mity o fotowoltaice – Columbus zaprasza na bezpłatny webinar

Czy fotowoltaika naprawdę się opłaca? Jakich realnych oszczędności można się spodziewać? Jak szybko zwróci się inwestycja we własną instalację? Na te pytania odpowiedzą eksperci z Columbus podczas bezpłatnego webinaru, który odbędzie się już 7 kwietnia o godz. 18.00.

 

Columbus, wiodący dostawca fotowoltaiki, zrealizował już ponad 33 tysiące instalacji dla polskich rodzin. Firma doskonale zna nurtujące klientów kwestie, dotyczące fotowoltaiki i omówi je podczas najbliższego spotkania online. Eksperci z Columbus rozprawią się z najczęstszymi mitami o instalacji PV i przedstawią najważniejsze fakty na ten temat.

 

Co zrobić, aby inwestycja w fotowoltaikę była opłacalna?

Podczas spotkania zostaną poruszone m.in. zagadnienia dotyczące doboru optymalnej wielkości instalacji, możliwości finansowania fotowoltaiki oraz dotacji. Będzie też mowa o formalnościach związanych z montażem instalacji czy sposobach na zwiększenie opłacalności inwestycji w fotowoltaikę. Tradycyjnie już, część spotkania zostanie przeznaczona na sesję Q&A, podczas której uczestnicy webinaru będą mogli zadawać pytania. Wszystkie wątpliwe kwestie rozwieje Marcin Kwiecień, Regionalny Kierownik Sprzedaży Columbus, a spotkanie poprowadzi Joanna Gil, Brand Manager Columbus.

 

Czytaj również: Ruszyły zgłoszenia do konkursu Baumit Fasada Roku 2021!

 

Fakty i mity o fotowoltaice – Columbus zaprasza na bezpłatny webinar


Jak dołączyć do spotkania?

Webinar będzie dostępny za pomocą platformy ClickMeeting. Aby wziąć w nim udział, należy się zarejestrować klikając w link:

https://webinar.columbusenergy.pl/fotowoltaika-fakty-mity/.

 

Oprócz wiedzy opartej na konkretnych przykładach i danych, na uczestników spotkania czeka specjalny bonus.

 

Czytaj również: Kampania edukacyjna „NOWE ETYKIETY. CZAS NA ZMIANĘ!” - poznaj nowe etykietowanie sprzętów AGD

 

Columbus od października 2020 r. regularnie organizuje webinary z zakresu szeroko rozumianej energetyki odnawialnej. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji. Zapowiedzi kolejnych spotkań są zamieszczane w kanałach społecznościowych firmy – Facebook i Linkedin. Można też zapisać się na specjalny newsletter i otrzymywać powiadomienia o nowych webinarach bezpośrednio na adres mailowy.

2021-04-06
Źródło: Columbus Energy / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Ruszył nowy sklep internetowy: Świat Płytek Liczba postów: 5 Grupa: Aktualności Moim zdaniem sklepy internetowe to ogromne udogodnienie obecnych czasów i osobiście zwracam sporą uwagę na opcje płatności. Ostatnio trafiłem na bardzo interesu...
  • Bolesne miesiączki-czym zaradzić? Liczba postów: 51 Grupa: Trudne tema... Powinnaś się udać do ginekologa, myślę, że zwykły powinien Ci odpowiedzieć czy jest to spowodowane. Gdybyś potrzebowała specjalistycznej pomocy to polecić mogę....
  • Ciąża a badania Liczba postów: 8 Grupa: Trudne tema... Ja chodziłam do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w mojej drugiej ciąży. :) Jedyne czego żałuję to to, że nie usłyszałam o niej przy mojej pierwszej ciąży. :) P...
  • Szkolenia BHP Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... Na rynku jest mnóstwo firm organizujących tego typu szkolenia, a czy wiecie, kto może je przeprowadzać? Polecam ten tekst http://teczka.pl/praca/kto-moze-prowad.. .
  • Prawnik Kraków Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Cześć, Możecie podać mi namiary na dobry prawnik kraków? Potrzebuję kogoś zaufanego, kto pomoże mi w kilku istotnych kwestiach. https://adwokat-krakow.com.pl/p...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17091 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 291

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >