Hines Polska wynajęła powierzchnię biurową w SBC w Łodzi

Hines Polska wynajęła powierzchnię biurową w SBC w Łodzi

Hines Polska ma przyjemność poinformować o podpisaniu z firmą Philips Polska sp. z o.o. umowy najmu powierzchni biurowej w budynku Sterlinga Business Center, zlokalizowanym przy ulicy Sterlinga 8 w Łodzi.

Zawarta na okres 5 lat umowa dotyczy wynajmu 850 mkw. powierzchni na nowe biuro łódzkiej placówki firmy Philips. W transakcji firmę Philips Polska reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

Przemysław Iznerowicz, Development Manager Hines Polska, powiedział:

„Jest nam niezmiernie miło, że pierwszym najemcą SBC zostaje tak renomowana i uznana na rynku firma jak Philips. Cieszymy się tym bardziej, że zdecydowała się ona na podpisanie umowy najmu na prawie 5 miesięcy przed oddaniem SBC do użytkowania. Transakcje tego typu należą obecnie do rzadkości, tym bardziej więc dziękujemy firmie Philips za okazane zaufanie. Negocjacje i podpisana umowa najmu utwierdziły nas w przekonaniu, że SBC wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najemców odnośnie optymalizacji kosztów funkcjonowania ich biura, która – jak pokazuje przykład podpisanej umowy – możliwa jest także przy przeprowadzce do najnowocześniejszego obiektu biurowego w Łodzi”.  

 

Krzysztof Misiak, starszy negocjator z działu powierzchni biurowych firmy Cushman & Wakefield, powiedział:
„Umowa pomiędzy Hines Polska a Philips Polska to transakcja typu pre-lease, czyli umowa podpisywana jeszcze przed oddaniem budynku do użytku.  Zawieranie tego typu transakcji to wyraźny sygnał zwiastujący ożywienie na łódzkim rynku. Od stycznia 2010 r. to już kolejna piąta, duża transakcja biurowa w Łodzi. Myślę, że możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość”.

 

 

Źródło: FIRST Public Relations Sp. z o.o. / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17355 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >