Ile powierzchni biurowej wynajęto?

Ile powierzchni biurowej wynajęto?

Do nowoczesnego biurowca New City II na Mokotowie wprowadzi się Vestas Poland Sp. z o.o. Firma, dostawca energii wiatrowej, zajmie 800 m.kw. biura przy ulicy Marynarskiej 15.

 

SAZ Dialog Agentur Warszawa Sp. z o.o. wynajęła biuro o powierzchni 650 m.kw. w centrum Warszawy. Spółka specjalizująca w tworzeniu i dostawie rozwiązań marketingowych będzie mieć siedzibę w budynku Sienna Center przy ulicy Siennej 73/75. Z kolei spółka należąca do Shamir Optical Industry Ltd. wprowadzi się do biura na Bemowie o powierzchni 650 m.kw. Nowa siedziba firmy optycznej znajdzie się przy ulicy Parowcowej 10B.

 

 

Alpine Energie Polska Sp. z o.o. wynajęła biura przy ulicy Puławskiej 538 i Szyszkowej 34 o łącznej powierzchni 600 m.kw. W Royal Trakt Offices, przy Alejach Ujazdowskich 41, Ministerstwo Spraw Zagranicznych będzie miało jedną ze swoich siedzib. Nowy najemca zajmie 400 m.kw. powierzchni w budynku, który  jako dawny Pałac Jurkiewicza został zaadaptowany na biurowiec klasy A.

 

Czytaj również: Nowo otwarte sklepy w Turawa Park Opole

 

Producent pieców konwekcyjno-parowych Rational Sp. z o.o. wynajął 300 m.kw. powierzchni w nowoczesnym budynku biurowym na Mokotowie przy ulicy Bokserskiej 66. Właściciel sklepów Vero Moda – Bestseller Retail Sp. z o.o. - wynajął biuro w ścisłym centrum Warszawy. Nowa siedziba o powierzchni 250 m.kw. będzie się mieścić w kamienicy przy ulicy Wilczej 46.

 

 

 

Do nowego biura przeprowadzi się również Independent Tax Advisers Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.  Spółka będzie mieć biuro o powierzchni 220 m.kw. w stylowej kamienicy, na Mariensztacie przy ulicy Bednarskiej 7. Marka odzieżowa G-Star Sp. z o.o. będzie mieć swój nowy show-room w reprezentatywnej części Warszawy. Firma wynajęła powierzchnie 180 m.kw. przy ulicy Foksal 18.We wszystkich ww. transakcjach, oraz kilku mniejszych, pośredniczyła Kancelaria Brochocki.

2011-08-09
Źródło: Kostrzewa PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17193 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >