Internetowy Agent Wydawniczy

Internetowy Agent Wydawniczy

Napisanie artykułu, dłuższego materiału czy pracy branżowej wymaga nie tylko czasu i merytorycznej wiedzy, ale także zaangażowania, kreatywności i motywacji. Każdy, kto choć raz w życiu podjął się stworzenia takiej publikacji wie, jak wiele warta jest praca nad nią. Tylko co z tego, skoro ostatecznie ginie w zalewie kolejnych, spływających zewsząd artykułów? Pomocną dłoń wyciąga Internetowy Agent Wydawniczy – dzięki niemu możesz łatwo zarobić na swoich artykułach i świetnie się przy tym bawić. Czytaj dalej

 

Internetowy Agent Wydawniczy – na swoich artykułach i projektach możesz zarobić!

 

Internetowy Agent Wydawniczy to platforma dla początkujących i doświadczonych twórców, którzy mają do zaoferowania ciekawe, autorskie projekty, ale niekoniecznie czas, chęci i środki na promocję swojego dzieła w sieci. Nie będzie kłamstwem stwierdzenie, że jest to coś poniekąd więcej niż strona wydawnicza: dzięki specjalnie opracowanemu modułowi motywacyjnemu oraz indywidualnemu wsparciu jednego z agentów, testom predyspozycji twórczych i nowoczesnemu panelowi, platforma staje się przyjaznym miejscem i doskonałym środowiskiem dla każdego, kto ma problem z organizacją czasu pracy nad publikacją. Bardzo często zdarza się, że pisząc lub planując napisanie czegoś, projekt nie dociera do finalnego efektu i pomysł na dobry artykuł ginie, bo gdzieś po drodze umyka nam konspekt, pomysł, chęć i zapał. Wirtualni agenci nie dopuszczają do takich sytuacji – są z twórcami od początku do końca, pomagają stworzyć plan pracy, są obecni dzięki smsom, mailom i wewnętrznym powiadomieniom.

 

Najsilniejszą stroną Agenta Wydawniczego jest jednak moduł sprzedażowy. Dla pozostałych śmiertelników jest on internetową księgarnią, w której można kupić ebooki, prezentacje multimedialne, zestaw artykułów na dany temat, projekty, nagrania audio czy filmy – jednym słowem wszystko, co jesteśmy w stanie wymyślić i zamknąć w ramach możliwości określonego pliku. W gestii twórcy pozostaje jedynie dodanie produktu, wyznaczenie ceny i... czekanie, aż agenci wykonają swoją robotę i wypromują Twoje dzieło w sieci. Cierpliwość nie jest potrzebna – robią to zawodowo, profesjonalnie i szybko. Rozbudowany panel oferuje także wachlarz możliwości, w ramach którego możesz samodzielnie i w łatwy sposób stworzyć własną wizytówkową stronę i reklamę, którą możemy pochwalić się znajomym, udostępnić na facebooku lub w stopce maila.

 

Otwórz szufladę swojego biurka (w wersji mniej romantycznej: kliknij w folder zagrzebany w odmętach komputera „wersje robocze/może kiedyś coś z tego będzie”) i patrząc na swoje dotychczasowe prace zastanów się, czy zapominając o nich nie zaprzepaszczasz okazji na spełnienie swoich celów i marzeń. Jeśli dotąd nie wiedziałeś jak dotrzeć do czytelników i zabłysnąć na rynku, tych kilka minut, które poświęciłeś na przeczytanie tego artykułu, mogą zaprocentować i diametralnie zmienić tą sytuację. Do odważnych świat należy – spróbujesz?;)

 

2015-02-27
Źródło: Internetowy Agent Wydawniczy / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15751 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 284

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >