Inwestycja Point House na warszawskim Mokotowie jest już niemal ukończona

Inwestycja Point House na warszawskim Mokotowie jest już niemal ukończona

W związku z tym Unidevelopment Sp. z o.o., zaprasza wszystkich zainteresowanych na dni otwarte, które odbędą się 24 i 25 września. Po raz pierwszy klienci będą mogli zobaczyć budynek od wewnątrz, a oprócz tego skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. Czytaj dalej

 

Dni otwarte zorganizowane będą w niestandardowy sposób pod hasłem „Point House od kuchni”. Nazwa wydarzenia nawiązuje do faktu, iż podczas dni otwartych na własne oczy będzie można poznać budynek lepiej niż dotychczas – w potocznym znaczeniu „od kuchni”. Była to również inspiracja do działań marketingowych podejmowanych przy tej okazji. Zamiast standardowych ulotek informacje na temat dni otwartych przekazywane były przez osoby w strojach kucharskich w formie opakowań z przyprawami. Odpowiednio dopasowane były również pozostałe narzędzia promocyjne – reklama prasowa czy spot radiowy. Spółka Unidevelopment przygotowała też program, który sprawia, że w ostatni weekend września szczególnie warto odwiedzić inwestycję u zbiegu ulic Rzymowskiego, Pallutha i Alei Wyścigowej.

 

Czytaj również: Rozpoczęto pracę na osiedlu Konik Polny w warszawskiej Białołęce

 

„Dni otwarte inwestycji Point House znacznie wykraczają poza formułę stosowaną przez większość deweloperów, często ograniczających się do przedłużenia godzin otwarcia biura sprzedaży. Klienci, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu będą mogli nie tylko dowiedzieć się szczegółowo o ofercie mieszkań, ale także skorzystać z porad ekspertów w zakresie kredytów hipotecznych oraz specjalistów od aranżacji i wyposażenia wnętrz. Weekend pod hasłem „Point House od kuchni” nie mógłby oczywiście odbyć się bez atrakcji kulinarnych. O podniebienia naszych gości zadbają kucharze z dwóch znanych mokotowskich restauracji. Zapraszamy wszystkich do przyjścia z dziećmi, dla których przygotowaliśmy specjalny kącik zabaw i opiekę.” – mówi Ewa Przeździecka, kierownik marketingu w Unidevelopment Sp. z o.o.

 

Czytaj również: Jakie mieszkanie kupić? Rynek wtórny czy pierwotny?

 

Niezbędna wiedza pod jednym dachem

W weekend 24 i 25 września będzie można przede wszystkim zobaczyć budynek z niedostępnej dotychczas perspektywy i przyjrzeć się jego wnętrzu. Na ten moment czekali zarówno klienci, którzy już wcześniej zdecydowali się na zakup mieszkania w Point House, jak i osoby dopiero rozważające taką możliwość. Podczas dni otwartych przedstawiciele Unidevelopment sp. z o.o. przyjmą klientów w nowym biurze sprzedaży, zlokalizowanym na parterze budynku Point House od strony ulicy Rzymowskiego. Będzie w nim można dodatkowo uzyskać profesjonalne porady w obszarach związanych z zakupem i wyposażeniem nowego mieszkania. Oprócz doradców z działu sprzedaży Unidevelopment, swoją pomocą wszystkim odwiedzającym służyć będą: architekt wnętrz, doradcy kredytowi, przedstawiciele firm wyspecjalizowanych w wyposażeniu kuchni i łazienek: HTH (meble kuchenne, łazienkowe i garderoby) oraz BSH (sprzęt gospodarstwa domowego marki Siemens i Bosch).

 

 

Lokal pokazowy

W trakcie dni otwartych zaprezentowane też zostanie mieszkanie pokazowe wykonane w oparciu o materiały oferowane przez dewelopera w pakiecie wykończeniowym. Zakres prac uwzględnionych w programie obejmuje m.in.: położenie podłóg, malowanie ścian, wstawienie drzwi wewnętrznych, ułożenie glazury w kuchni oraz łazience i tzw. biały montaż. Szczegóły dotyczące wykończenia wnętrz pod klucz dostępne są na stronie internetowej Point House.

 

Czytaj również: Deweloperzy zmniejszają ilość inwestycji

 

Wymierne korzyści

Unidevelopment Sp. z o.o. przygotowała również promocje, dodatkowo zwiększające atrakcyjność oferty Point House. Uczestnicy dni otwartych podpisując z deweloperem umowę kupna mieszkania  do 30 września, mogą skorzystać z upustu o wysokości 10%. Promocja obejmuje 20 pierwszych klientów, którzy mogą wybrać dowolny z dostępnych jeszcze w ofercie lokali. Oprócz tego, do końca września obowiązuje oferta promocyjna na wytypowane mieszkania objęte upustami kwotowymi od 56 nawet do 100 tysięcy złotych.

 

 

Budynek Point House zlokalizowany jest na warszawskim Mokotowie, tuż obok objętego opieką konserwatora zabytków toru Wyścigów Konnych oraz zaledwie trzy przecznice od centrum biurowego i Galerii Mokotów. Inwestycja, choć powstała w rozwiniętej części miasta, zapewnia łatwy dostęp do parków, tras rowerowych oraz alejek idealnych do joggingu i rodzinnych spacerów. Jej wyróżnikiem jest również m.in. podwyższony standard mieszkań.  

Źródło: Made In PR / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17314 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >