Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Inwestycja Woronicza Qbik otrzymała certyfikat prawdziwych apartamentów

Woronicza Qbik – warszawski projekt Ghelamco Residential - jako jedna z trzech pierwszych inwestycji w Polsce otrzymał certyfikat apartamentu.

Noclegowy problem Wrocławia.

Spośród czterech miast, które szykują się na przyjęcie kibiców drużyn startujących w Euro 2012, Wrocław jest obecnie w najgorszej sytuacji pod względem bazy noclegowej.

Echo Investment zrealizuje drugi projekt biurowy w Krakowie

Echo Investment nabyła w śródmieściu Krakowa teren pod realizację parku biurowego klasy A.

Neoweb™ stabilizuje Poznań

System stabilizacji gruntu Neoweb™ firmy PRS zabezpieczy skarpy przed erozją w projekcie przebudowy drogi krajowej nr 5 w Poznaniu. Rozwiązanie zakłada wykorzystanie 12 000 m² nowej na polskim rynku geosiatki komórkowej, która pozwoli ograniczyć koszty i czas realizacji inwestycji. Zakończenie projektu zaplanowano na kwiecień 2008 roku.

Przedszkole w biurowcu

W Poznaniu i okolicach powstaje coraz więcej powierzchni biurowych. W obliczu narastającej konkurencji niektórzy inwestorzy kuszą klientów atrakcyjnymi promocjami i pakietami socjalnymi. Nickel Technology Park Poznań zdecydował się nawet na otworzenie w swoim kompleksie...przedszkola.

Kameralne mieszkania wśród zieleni

W malowniczej gdańskiej dzielnicy Aniołki powstaje najnowsze przedsięwzięcie firmy Invest Komfort, jednego z czołowych deweloperów i wykonawców inwestycji mieszkaniowych na Pomorzu.

Okęcie Business Park pozyskuje kolejnych najemców

Polskie i międzynarodowe firmy wybierają atrakcyjną lokalizację biurową GTC przy międzynarodowym porcie lotniczym Okęcie. Do pierwszego budynku kompleksu najemcy wprowadzą się jeszcze w I kw. 2008 roku. Do grona firm, które otworzą swoje biura w Okęcie Business Park dołączył LOT Ground Services

Opłacalne nieruchomości

W branży mieszkaniowej zapanował zastój. W ciągu ostatnich trzech lat boomu budowlanego rynek się już nasycił. Następuje korekta popytu, a co za tym idzie – cen.

Lepiej kupić niż wynająć?

W 2007 roku, zdaniem analityków, oddano do użytku ponad 300 tysięcy metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej. Bieżący rok zapowiada ich jeszcze więcej.


Stron: 487 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  476 477 478 479 480  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19032 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >