Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

SGI Balist Rozpoczyna budowę III etapu inwestycji Barciński Park w Łodzi

SGI Baltis, deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości mieszkań, rozpoczął trzeci etap budowy prestiżowego kompleksu mieszkaniowego Barciński Park w Łodzi, w którym wybuduje 238 luksusowych mieszkań i zrewitalizuje pofabryczną przędzalnię przeznaczoną na ekskluzywne lofty. Wartość rynkowa całej inwestycji jest szacowana na 420 mln zł.

Zamieszkać w pięknej przedwojennej kamienicy – czy to jeszcze możliwe?

Zwiedzając Warszawę często możemy zobaczyć stylowe przedwojenne kamienice. Najczęściej niestety budynki te są zaniedbane, nieodnawiane od dziesiątków lat. Często zdarza się, że dopiero zwracając uwagę na szczegóły jesteśmy w stanie dostrzec piękno danej kamienicy. Na rynku, ku uciesze wszystkich warszawiaków, można zauważyć trend wśród deweloperów, którzy inwestują w takie budynki przywracając im dawne piękno, bądź budując nowe nawiązujące do przedwojennej Warszawy.

Reduta Żbik – nowa inwestycja Long Bridge w Gdańsku

Wielorodzinny Zespół Mieszkaniowy przy ulicy Reduta Żbik 10 w Gdańsku to najnowsza inwestycja Międzynarodowej Grupy Kapitałowej Long Bridge. Osiedle znajduje się w jednym z najatrakcyjniejszych rejonów miasta – w Śródmieściu (rejon Dolnego Miasta), w okolicy niezwykle malowniczej Starówki.

Najwyższy w Europie wieżowiec stanie w Warszawie - Wniosek o wydanie warunków zabudowy złożony

Kulczyk Holding, międzynarodowa grupa inwestycyjna, ogłosiła dziś, że poprzez spółkę celową – Chmielna Development, złożyła do Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy wniosek o wydanie warunków zabudowy dla najwyższego w Europie kontynentalnej wieżowca. Budynek o wysokości 282,4 m zostanie zbudowany na warszawskiej Woli, u zbiegu ulic Chmielnej i Miedzianej na działce należącej do Kulczyk Holding. Na powierzchni prawie 81 tys. m2 ma powstać kompleks pomieszczeń usługowych, pokoi hotelowych, apartamentów mieszkalnych oraz garaży.

Kalendarz budowy i kosztorys inwestorski - Kolejność robót budowlanych

Budowa domu jest dużym przedsięwzięciem finansowym i wymaga ogromnego zaangażowania od przyszłego właściciela nieruchomości. Zdobycie odpowiedniego finansowania inwestycji, zatrudnienie wykonawców i kierownika budowy, to najważniejsze obowiązki inwestora. By właściwie zaplanować wydatki, dostawy materiałów budowlanych i kontrolę poszczególnych etapów budowy domu, trzeba wykonać harmonogram robót budowlanych i kosztorys inwestorski

Nowy styl życia na „Szafarni”

Pirelli Pekao Real Estate uruchomiło wczoraj biuro sprzedaży luksusowych mieszkań w kompleksie apartamentowo-usługowym „Szafarnia” w Gdańsku. Sprzedaż apartamentów ruszyła z końcem listopada 2007 r.

Chorzów kusi inwestorów swoim potencjałem

Atrakcyjność inwestycyjna Chorzowa stale rośnie. Powód to tysiące turystów przyciąganych przez imprezy organizowane na Stadionie Śląskim i, paradoksalnie, mała liczba hoteli i biur wysokiej klasy. Eksperci z Metropolis Nieruchomości Komercyjne proponują konkretne rozwiązania, które pomogą przyciągnąć kapitał do miasta.

EMPARK Mokotów Business Park – nowa nazwa na mapie Warszawy

EMPARK Mokotów Business Park w Warszawie to nowa nazwa największego w Polsce kompleksu biurowego. Firma Heitman, współwłaściciel obiektu, otwiera w ten sposób nowy rozdział w jego działalności. Zgodnie ze strategią rozwoju, to początek kampanii wizerunkowej centrum biznesowego, która ma potrwać do 2008 roku. To również zapowiedź przełomowych dla EMPARK Mokotów Business Park wydarzeń i inwestycji.

Mieszkanie nie dla każdego

Od czasu wejścia do UE, Polska stała się jednym z największych placów budowy w Europie. Mimo tego w 2007 roku do użytku oddano niespełna 74 tys. mieszkań - jedynie o 8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłym roku.

Dryvit w Rybniku: drugie życie familoków

Familoki przy ul. Ogrodowskiego w Rybniku odzyskują charakter z początku ubiegłego stulecia. Domy ocieplono przy pomocy systemu Dryvit Outsulation, zaś elewacje odzyskały oryginalny wygląd ceglanego muru dzięki zastosowaniu akrylowych tynków Ultra-Tex. Dawne górnicze osiedle ponownie staje się wizytówką tradycyjnego śląskiego budownictwa.


Stron: 484 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  476 477 478 479 480  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18577 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >