Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

AFI PARK powstanie przy alei 29 Listopada w Krakowie.

Spółka Warbud pozyskała kontrakt na realizację budynku biurowo - usługowego AFI PARK. Umowę z AFI Project 1 Sp. z o.o. zawarto 20 marca 2017 r.

Szczecińska inwestycja Kusocińskiego ma już pozwolenie na użytkowanie.

Pierwszy etap szczecińskiej inwestycji Budnex przy ul. Kusocińskiego uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. W położonym w śródmieściu osiedlu docelowo powstaną cztery budynki wielorodzinne ze 175 lokalami. Nowi właściciele już odebrali klucze do pierwszych mieszkań.

Z Krakowa znika "szkieletor"

Unity Center powstanie na miejscu krakowskiego „szkieletora”. W kompleksie będą znajdowały się biura oraz hotel Radisson RED. W Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK odbyła się konferencja inaugurująca projekt Unity Center i hotelu Radisson RED w Krakowie.

Rozpoczęła się budowa galerii handlowej Quick Park w Oławie

Ruszyły prace budowlane pod inwestycję Quick Park – pierwsze centrum handlowe w Oławie i okolicach. Real2B Development – właściciel sieci Quick Park zapowiada, iż okoliczni mieszkańcy pierwsze zakupy w galerii zrobią jeszcze w tym roku. Generalny Wykonawca inwestycji – firma Budrem wykonała już wzmocnienia podłoża, a w przyszłym tygodniu rozpocznie montaż pierwszych elementów konstrukcyjnych.

Najważniejsze polskie inwestycje biurowe w 2016 roku

Ubiegły rok był najbardziej owocny w całej historii polskiego rynku biurowego. Nigdy wcześniej nie powstało tak wiele znaczących projektów. W 2016 roku do użytku oddane zostało około 60 proc. powierzchni biurowej więcej niż średnio w ostatnich latach. Przybyło niespełna 900 tys. mkw. biur, z czego ponad 400 tys. mkw. w aglomeracji warszawskiej, podają specjaliści Walter Herz.

Inwestycja - kompleks Wola Libre w Warszawie

Realizacja inwestycji Wola Libre w Warszawie nabiera tempa. Po osiągnięciu stanu „O”, co miało miejsce na początku stycznia, postępują roboty konstrukcyjne w części naziemnej. Jednocześnie systematycznie rośnie sprzedaż mieszkań w inwestycji, która wynosi już blisko 40%. BPi Polska szczególnie cieszą mieszkania kupione z polecenia: ich liczba wynosi aż 27%.

Pierwszy w Polsce Radisson RED powstaje w pobliżu dworca Kraków Głowny

Rezidor Hotel Group oficjalnie ogłosił plan otwarcia pierwszego w centralnej Europie hotelu Radisson RED, który powstanie w Krakowie.

Adgar BIT na Mokotowie - nie tylko biurowiec.

Vibrant with life – z takim hasłem i z całkowicie nową nazwą - Adgar Bit, kameralny biurowiec na Biznesowym Mokotowie powraca na rynek powierzchni biurowych. Budynek, znany do tej pory pod nazwą Adgar Business Centre II, przeszedł całkowitą modernizację i od stycznie br. oferuje małym i średnim firmom powierzchnie biurowe na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Społeczne agencje najmu - nowa forma wynajmowania mieszkań

Od pewnego czasu, coraz większa uwaga polityków jest skupiona na rozwoju najmu w Polsce. Można ubolewać, że taka zmiana nie nastąpiła 20 lat wcześniej. Tym niemniej, większe zainteresowanie krajowym rynkiem najmu, trzeba uznać za pozytywny sygnał. Głównym impulsem do zwiększenia popularności wynajmu, ma być program Mieszkanie Plus. Warto wiedzieć, że obecnie trwają prace związane z wdrożeniem innego rozwiązania. Mowa o społecznych agencjach najmu. Takie podmioty pełniące rolę pośrednika pomiędzy najemcą i wynajmującym, działają między innymi na terenie Belgii. W Polsce tzw. SAN-y mają ułatwić znalezienie lokum osobom, które nie mogą liczyć na mieszkanie komunalne, spółdzielcze lub własnościowe.

Osiedle Forma nowa inwestycja na warszawskiej Pradze Południe

Rozpoczyna się sprzedaż kolejnej nowej inwestycji. Nowoczesne Osiedle Forma łączące architekturę ze sztuką powstanie w dynamicznie rozwijającej się części stolicy - na Pradze Południe przy ulicy Motorowej 4. W pierwszym etapie powstanie łącznie 89 lokali w dwóch kameralnych budynkach o zróżnicowanej ilości pięter (4-piętrowy i 8-piętrowy). Termin planowanego przekazania gotowych lokali to III kwartał 2018 roku.


Stron: 357 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 22796 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >