Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Rozpoczęła się przebudowa krakowskiej Plazy

Prace związane z przebudową Plazy rozpoczęły się w październiku br. W początkowym okresie będą polegały przede wszystkim na rozbudowie i modernizacji instalacji technicznych obiektu, który po zakończeniu przebudowy zyska nowy wygląd i dodatkowe funkcje, w tym poszerzoną część gastronomiczno- rozrywkową.

Dworzec w Zakopanem będzie nowoczesnym centrum komunikacji

Wyremontowane budynki dworca PKP w Zakopanem, parking typu Park and Ride oraz nowoczesne centrum komunikacji kolejowej i autobusowej. Natomiast w Kuźnicach centrum przesiadkowe przy dolnej stacji kolejowej na Kasprowy Wierch. Wszystko po to, aby mieszkańcy i turyści mogli przemieszczać się szybciej i bardziej komfortowo, a otoczenie zyskało ciekawe, dobrze wkomponowane w przestrzeń obiekty.

Agnieszka Radwańska ambasadorką osiedla Awangarda na warszawskim Bemowie

Warszawa to mnogość inwestycji deweloperskich, które wypełniają każdy zakątek miasta – od prawobrzeżnej Białołęki aż po lewobrzeżny Ursynów. Pośród osiedli mieszkaniowych są te, które łączą w sobie prestiż, nowoczesność oraz bliskość natury. Takim miejscem w stolicy jest osiedle Awangarda, zlokalizowane na warszawskim Bemowie.

Poznański Dębiec - jakie inwestycje tutaj powstają?

Dębiec przeżywa renesans. Dzięki zieleni, inicjatywom społecznym, dogodnej lokalizacji i miejscom rekreacji zyskuje na atrakcyjności. Jego walory doceniają zarówno mieszkańcy, jak i inwestorzy. Zobacz na zdjęciach, jak zmienia się ta część Poznania.

Rewitalizacja Parku Handlowego Auchan Bielany

Pod koniec roku Park Handlowy Auchan Bielany zaskoczy nowym designem. Za sprawą architektów z Tremend odnowiony park handlowy ugości klientów komfortowymi i nowoczesnymi wnętrzami oraz nowymi przestrzeniami przeznaczonymi na spotkania z bliskimi, odpoczynek czy korzystanie z multimediów. Będzie miejscem przyjaznym dla rodzin – w projektach nie pominięto tak istotnych udogodnień dla odwiedzających z dziećmi. Efekty poznamy już pod koniec listopada.

Gdańsk, Gdynia czy Sopot – gdzie opłaca się wynająć mieszkanie w Trójmieście?

Trójmiasto to jeden z największych i najszybciej rozwijających się ośrodków miejskich w Polsce. Co roku do Trójmiasta przeprowadzają się studenci, którym udało się dostać na jedną z czternastu wyższych uczelni. Trójmiasto cieszy się także ogromną popularnością wśród osób poszukujących zatrudnienia. Dobre zarobki oraz dostępność miejsc pracy sprawiają, że Trójmiasto jest chętnie wybieranym ośrodkiem miejskim na rozpoczęcie nowego życia. Gdzie najbardziej opłaca się wynająć mieszkanie studentowi? Czy wybrać Gdańsk, czy może Gdynię albo Sopot?

Wielorodzinne osiedle Nowych Kosmonautów buduje się w Poznaniu

Firma Monday Development, należąca do grupy Unidevelopment, podpisała umowę z generalnym wykonawcą Unibep SA i rozpoczęła budowę wielorodzinnego osiedla mieszkaniowego. Inwestycja Nowych Kosmonautów powstaje u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej. Pierwsze lokale będą gotowe pod koniec 2019 roku.

Certyfikat BREEAM na poziomie Very Good dla osiedla mieszkaniowego Metropoint Apartments

Pierwsza inwestycja mieszkaniowa w Polsce, która otrzyma certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Inwestycja realizowana przez firmę Asbud powstaje na warszawskiej Woli, przy ul. Karolkowej. Tak wysoka ocena jest potwierdzeniem, że Metropoint Apartments to projekt zrównoważony, ekonomiczny w użytkowaniu oraz przyjazny dla mieszkańców i otoczenia.

Nagroda „Budowa Roku” 2017 przyznana inwestycji Oliwa 505

Oliwa 505, inwestycja zrealizowana w Gdańsku przez firmę Moderna Holding, otrzymała nagrodę „Budowa Roku 2017”, przyznawaną przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Budownictwa i Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.

Powstaje unikalny koncept o modułowej konstrukcji IMPLANT

Flagowa inwestycja IMPLANT przy ul Chmielnej w Warszawie, to innowacyjne rozwiązanie architektoniczne, techniczne i realizacyjne. Trzypoziomowy obiekt składający się z 272 kontenerów i przeszklonych powierzchni już pod koniec tego roku zostanie oddany do użytku.


Stron: 363 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18453 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 297

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >