Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Apartamenty Księcia Witolda z widokiem na Odrę powstają na wyspie Kępa Mieszczańska

Malownicze położenie apartamentów nad wodą przy ul. Księcia Witolda 28 w pobliżu historycznego centrum miasta to jedne z wielu atutów inwestycji. Mieszkańcy apartamentów będą mogli w 5 minut spacerem, mijając nadrzeczne bulwary, dostać się na zabytkowy Rynek. Apartamenty Księcia Witolda powstają przede wszystkim z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach Wrocławia ceniących prestiżową lokalizację, komfort i nowoczesny styl życia, ale mogą być też atrakcyjnym zakupem inwestycyjnym. Centralna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, ośrodków akademickich, zabytków oraz najciekawszych atrakcji miasta.

Kolorowe budynki na osiedlu Czyżewskiego w Krakowie

Wydawać by się mogło, że budynki wielorodzinne nie mają czym zaskakiwać. Przecież ich funkcja jest z góry jasno określona, a my trochę przyzwyczailiśmy się już do charakterystycznych bloków z wielkiej płyty, które raczej szpecą miasta niż są ich ozdobą. Na szczęście już od kilku lat biura architektoniczne stawiają na nowoczesne budynki, które są nie tylko funkcjonalne, lecz także atrakcyjne wizualnie. Idealnym przykładem jest nowopowstały zespół budynków wielorodzinnych z Krakowa.

Zielony Kraków, czyli dzielnice przyjazne dla mieszkańców

Co roku przybywa osób, które chcąc związać się na stałe z Krakowem, poszukują w nim mieszkania. Chociaż dobór korzystnej lokalizacji jest kwestią subiektywną, to dla wielu osób czynnikiem zwiększającym atrakcyjność osiedla jest dostęp do terenów zielonych. Jak na tym tle prezentują się krakowskie dzielnice?

Nowe mieszkania Poznań – atrakcyjna oferta mieszkań na osiedlu Nove Olendry w Poznaniu

Nove Olendry to modne osiedle w Poznaniu, które odznacza się nowoczesnym budownictwem połączonym z wieloletnią tradycją Naramowic. Naramowice to historyczną dzielnicą Poznania, która zawdzięcza swoją nazwę rycerzowi Naramowi. Pierwszymi mieszkańcami Naramowic była rodzina Erazma Naramowskiego. Obecnie w tym miejscu budowane jest nieszablonowe osiedle z licznymi mieszkaniami rozłożonymi w dwóch budynkach. Osiedle odznacza się doskonałą lokalizacją i funkcjonalnością, a także korzysta z ekologicznych i bezpiecznych rozwiązań budowlanych.

Rekonstrukcja historycznej kamienicy na Przedmieściu Oławskim

Kameralna, elegancka i piękna – taka będzie nowa kamienica Pod Pelikanem, której rekonstrukcja trwa w ramach rozbudowy Nowej Papierni. Jej wygląd będzie odzwierciedleniem przeszłości i nawiązaniem do charakteru całego osiedla. W sześciokondygnacyjnym budynku znajdzie się 15 małych apartamentów.

Budowa Mennica Legacy Tower postępuje w bardzo szybkim tempie

Mennica Legacy Tower dołączyła do elitarnego grona warszawskich budynków, których konstrukcja mierzy ponad 100 metrów. Wieżowiec, realizowany przez Golub GetHouse i Mennicę Polską S.A. przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie, docelową wysokość 140 metrów osiągnie w I kwartale 2019 r.

Ruszyła nowa inwestycja w centrum Wrocławia - apartamentowiec Angel City

Rozpoczęły się prace budowlane przy realizacji Angel City – nowej, prestiżowej inwestycji na mapie Wrocławia. Zaprojektowany w Londynie budynek powstanie na Przedmieściu Oławskim przy zbiegu ul. Walońskiej i Traugutta, tuż obok apartamentowców Angel Wings i Angel River.

Projektowanie osiedli wczoraj i dziś

Osiedla mieszkaniowe zmieniły diametralnie swój wizerunek na przestrzeni ostatnich kilku dekad. Wieżowce z wielkiej płyty z setkami mieszkań i ciasnymi windami ustąpiły miejsca przytulnym, zamkniętym osiedlom, otoczonym placami zabaw i zielonymi alejkami. Sprawdź, co jeszcze zmieniło się w podejściu do urbanistycznych koncepcji osiedli mieszkaniowych.

Elegancko wyrafinowany pokazowy apartament na osiedlu Awangarda miał swoją premierę

Apartament pokazowy osiedla Awangarda wymyka się definicji mieszkania. To coś więcej - przestrzeń dedykowana ludziom z charakterem, którzy wiedzą czego chcą. Przestrzeń, która ma stać się scenerią ich życia, inspiracją do tworzenia ich własnej opowieści.

W jakim kierunku rozwija się rynek deweloperski we Wrocławiu

O wrocławskich trendach deweloperskich, inspirujących materiałach oraz atrakcyjnym projektowaniu budującym klimat miasta rozmawiamy z Tomaszem Szychlińskim – prezesem wrocławskiej firmy Toscom Development.


Stron: 364 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18923 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 189

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >