Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Warszawski kompleks SKYSAWA pnie się w górę

Cztery dni – tyle wynosi cykl budowy kolejnych kondygnacji wieżowych warszawskiego kompleksu biurowo-handlowego SKYSAWA. Inwestycja Polskiego Holdingu Nieruchomości powstająca przy ulicy Świętokrzyskiej 36 osiągnęła już wysokość 13 kondygnacji naziemnej. Docelowo ponad 155-m wieża będzie liczyć 40 pięter.

Mikroapartamenty - nowe mieszkania nie tylko dla studentów

Mówiąc o mieszkaniu studenckim, wskazane jest rozszerzenie kategorii o lokale wybierane przez osoby pracujące. Model, w którym młodzi ludzie wyłącznie studiują, nie jest przecież w naszym kraju jedynym. Duży odsetek przeprowadza się na tym etapie do większego miasta. Jak pod wpływem zmian społecznych ewoluuje spojrzenie na projekty budynków tego typu? Czy takie obiekty projektuje się wyłącznie z myślą o studencie?

Osiedle Finale Apartments otoczone zielenią w centrum Warszawy. Luksusowy projekt arch. Bogdana Kulczyńskiego

Finale Apartments to zespół trzech budynków zaprojektowanych przez architekta Bogdana Kulczyńskiego, założyciela pracowni Kulczyński Architekt. Kameralne osiedle jest oazą luksusu w centrum Warszawy – pełne ciekawych rozwiązań projektowych, doskonale wkomponowane w otoczenie, wykonane z najlepszej jakości materiałów, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

Osiedle Park Skandynawia na warszawskim Gocławiu

Ulica Optyków, Precyzyjna, Rondo Soczewka – wszystkie te nazwy łączy historia miejsca, gdzie powstaje kolejny etap osiedla – Park Skandynawia. Deweloper konsekwentnie realizuje filozofię architektury funkcjonalnej, estetycznej i ponadczasowej, wpisanej w lokalną infrastrukturę, stawiając jednocześnie na budownictwo zrównoważone. Takie też będą dwa kolejne budynki na tym osiedlu, które powstaną zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM, a ich budowa będzie zasilana w całości energią ze źródeł odnawialnych.

Kameralna Olszówka - nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu

Kameralna Olszówka w dzielnicy Krzyki-Partynice stanie przy skrzyżowaniu ulic Skarbowców i Szarugi. Będzie to 3-piętrowy budynek wielorodzinny z dziedzińcem i garażem podziemnym, gdzie znajdzie się 55 mieszkań o powierzchni od 40 do 80 mkw. Mieszkania na parterze będą miały ogródki i rolety zewnętrzne, a położone wyżej – loggie i balkony z przeszklonymi balustradami. Budowa rozpocznie się na początku 2021 roku, a planowany termin zakończenia prac to trzeci kwartał 2022. Na zewnątrz zaplanowano dodatkowe miejsca parkingowe i zielone patio.

Szkolenia z nieruchomości. Dobry krok przed pierwszymi inwestycjami

Branża nieruchomości uchodzi za jedną z najstabilniejszych, jakie można znaleźć na rynku. Zapewnia wysokie przychody, które mogą być o wiele większe niż zyski z nawet najwyżej oprocentowanych obligacji. Zanim zadecydujemy, że jest to idealny pomysł ulokowanie oszczędności, warto spojrzeć na rynek nieco szerzej. Pomoże w tym umiejętnie dobrane szkolenie.

Bezpieczna lokata kapitału w nieruchomości w segmencie premium - Foksal 13/15 to luksusowa inwestycja apartamentowa

Zbliża się koniec pełnego napięć i niepewności roku, który upływa pod znakiem pandemii. Żaden z segmentów gospodarki nie pozostał obojętny na pojawienie się koronawirusa i związanych z nim obostrzeń. Jednak jak pokazują dane z rynku nieruchomości, są segmenty, które pozostają odporne na ekonomiczne zawirowania. W dobie pandemii projekty premium cieszą się rosnącym zainteresowaniem inwestorów, ponieważ stanowią bezpieczną lokatę kapitału.

Osiedle Przy Mogilskiej - doskonała lokalizacja blisko centrum Krakowa

Wprowadzono do sprzedaży 137 mieszkań, które powstaną w II etapie osiedla Przy Mogilskiej w Krakowie. Deweloper otrzymał już prawomocne pozwolenie na budowę i rozpocznie ją jeszcze w tym roku. Obecnie realizuje się I etap inwestycji, który zakończy się w II kwartale 2021 r.

Apartament w Mielnie? Tylko na mierzei i tylko z przystanią

Na polskim wybrzeżu przybywa nieruchomości typu premium. Wszystkie charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, ale niewiele z nich oferuje takie udogodnienia, jak molo czy prywatna przystań. Ma je Sea & amp; Lake – luksusowy apartamentowiec, który powstaje w Mielnie na Mierzei Jamneńskiej.

Skąd się wzięła tradycja wieszania wiechy na zakończenie etapu budowy?

Jeżeliby przyjąć dawne wierzenia, jej powieszenie oznacza, że mieszkańcy będą czerpać energię od duchów zamieszkujących drzewa i cieszyć się ich opieką. Nowoczesna wiecha wyglądem przypomina tę sprzed stuleci. Tradycja jest kultywowana w Europie i Stanach Zjednoczonych. Pamięta się o niej także w Polsce.


Stron: 376 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16320 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >