Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Gdańsk, Gdynia czy Sopot – gdzie opłaca się wynająć mieszkanie w Trójmieście?

Trójmiasto to jeden z największych i najszybciej rozwijających się ośrodków miejskich w Polsce. Co roku do Trójmiasta przeprowadzają się studenci, którym udało się dostać na jedną z czternastu wyższych uczelni. Trójmiasto cieszy się także ogromną popularnością wśród osób poszukujących zatrudnienia. Dobre zarobki oraz dostępność miejsc pracy sprawiają, że Trójmiasto jest chętnie wybieranym ośrodkiem miejskim na rozpoczęcie nowego życia. Gdzie najbardziej opłaca się wynająć mieszkanie studentowi? Czy wybrać Gdańsk, czy może Gdynię albo Sopot?

Wielorodzinne osiedle Nowych Kosmonautów buduje się w Poznaniu

Firma Monday Development, należąca do grupy Unidevelopment, podpisała umowę z generalnym wykonawcą Unibep SA i rozpoczęła budowę wielorodzinnego osiedla mieszkaniowego. Inwestycja Nowych Kosmonautów powstaje u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej. Pierwsze lokale będą gotowe pod koniec 2019 roku.

Certyfikat BREEAM na poziomie Very Good dla osiedla mieszkaniowego Metropoint Apartments

Pierwsza inwestycja mieszkaniowa w Polsce, która otrzyma certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Inwestycja realizowana przez firmę Asbud powstaje na warszawskiej Woli, przy ul. Karolkowej. Tak wysoka ocena jest potwierdzeniem, że Metropoint Apartments to projekt zrównoważony, ekonomiczny w użytkowaniu oraz przyjazny dla mieszkańców i otoczenia.

Nagroda „Budowa Roku” 2017 przyznana inwestycji Oliwa 505

Oliwa 505, inwestycja zrealizowana w Gdańsku przez firmę Moderna Holding, otrzymała nagrodę „Budowa Roku 2017”, przyznawaną przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Budownictwa i Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.

Powstaje unikalny koncept o modułowej konstrukcji IMPLANT

Flagowa inwestycja IMPLANT przy ul Chmielnej w Warszawie, to innowacyjne rozwiązanie architektoniczne, techniczne i realizacyjne. Trzypoziomowy obiekt składający się z 272 kontenerów i przeszklonych powierzchni już pod koniec tego roku zostanie oddany do użytku.

Osiedle Amsterdam - holenderski styl na warszawskim Targówku

Dom Development S.A., największy deweloper w Polsce i lider warszawskiego rynku mieszkaniowego rozpoczął sprzedaż III etapu osiedla Amsterdam. Inwestycja powstaje w kameralnej części Targówka Mieszkaniowego na skraju Zacisza, przy ulicy Samarytanki w bliskiej odległości od stacji metra Trocka (ok. 600m). W III etapie powstaną łącznie 202 lokale w dwóch budynkach o kaskadowej wysokości: pierwszy od 1 do 5 pięter, drugi od 4 do 5 pięter.

TK Development proponuje inwestycję dla Twojej rodziny - METROBIELANY

Gdzie zamieszkać w Warszawie z dziećmi? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców poszukujących nowego lokum. My proponujemy mieszkania w nowej inwestycji METROBIELANY.

Trwa budowa Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli

Piłka nożna to nieustannie jedna z najbardziej popularnych aktywności fizycznych. Lubimy ją nie tylko oglądać z perspektywy kibica, ale i bezpośrednio uczestniczyć w zmaganiach sportowych. Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli ma szansę stać się jednym z najważniejszych ośrodków treningowych w Polsce. Nowoczesna inwestycja, to nie tylko płyta boiska, ale również rozległa trybuna, kryta hala pneumatyczna i boiska treningowe.

Pierwsze takie w Polsce - ekologiczne osiedle Jaśminowy Mokotów

Powstaje pionierska inwestycja mieszkaniowa pod względem ilości eko rozwiązań -Jaśminowy Mokotów. To pierwsza w Warszawie budowa zasilana energią wiatrową. Pracują tu nie tylko inżynierowie i budowniczy, ale również ekolodzy, ornitolodzy i dendrolodzy. Wspólnie tworzą rozwiązania, dzięki którym lokalny ekosystem przetrwa w nowych warunkach, a nawet rozkwitnie.

Mieszkanie z widokiem na morze - inwestycja, która się opłaca

Kupując nadmorską nieruchomość w celach inwestycyjnych powinniśmy zwrócić uwagę na kilka rzeczy by zmaksymalizować zysk. Jedną z nich jest widok. To co widać z okna naszego apartamentu ma ogromne znaczenie. Lokale z pięknym widokiem zawsze znajdą najemcę. Cieszą się też dużo większym obłożeniem. Czy warto zatem w zainwestować w widok z okna?


Stron: 363 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18203 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >