Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Artystyczny mural powstał na warszawskiej Pradze

Odwrócony do góry nogami praski grajek z akordeonem pojawił się na ścianie budynku przy ul. Wrzesińskiej 6 na Pradze-Północ. Mural wg projektu krakowskiego artysty Mateusza Kołka ozdobił budynek Atelier Praga II.

Rozpoczął się ostatni etap inwestycji przy ul. Lewandowskiego IV w Szczecinie

Prace budowlane już trwają. W ramach tego projektu powstanie 67 mieszkań, które będą gotowe do odbioru na początku 2022 roku. Sukces szczecińskiego osiedla po części podyktowany jest świetną lokalizacją inwestycji. Blisko stąd do ścisłego centrum miasta, dworca PKP, szkół i przedszkoli, a jednocześnie samo położenie osiedla osłania mieszkańców od zgiełku głównych miejskich ulic.

Boom mieszkaniowy w Gorzowie

Gorzowski rynek mieszkaniowy prężnie się rozwija, a zapotrzebowanie na nowe mieszkania nie słabnie. Jeszcze kilka lat temu można było tu zakupić mieszkanie w cenie ok. 3 tys. zł za mkw., co przyciągnęło wielu inwestorów. Choć ceny systematycznie rosną, nie zniechęca to kupujących, bo mieszkania w najbardziej pożądanych lokalizacjach schodzą na pniu.

Prawdziwe, czyli tzw. hard lofty powstają w zabytkowym budynku Dawnej Poczty w Gdańsku

Postindustrialne budynki zaadaptowane na potrzeby mieszkaniowe cieszą się w Polsce coraz większym powodzeniem. Już niemal każde większe miasto posiada luksusowe mieszkania stworzone w dawnych budynkach fabrycznych. Otwarta powierzchnia, ponadprzeciętna wysokość i przeszklenia pomieszczeń, surowość ścian – to podstawowe wyróżniki loftów. Kiedyś popularne jako miejsca zamieszkania uboższych grup społecznych (np. po wojnie w londyńskich magazynach portowych), z czasem zyskiwały popularność wśród artystycznej bohemy (nowojorskie TriBeCa i SoHo), by w końcu stać się przestrzenią do życia chętnie wybieraną przez bogatą, wymagającą klientelę.

Dobiega końca budowa osiedla Nowe Ogrody w Poznaniu

Przy ulicy Janusza Meissnera widzimy nieustające postępy na budowie. Do końca bieżącego roku zostaną ukończone wszystkie prace związane z IV etapem osiedla Nowe Ogrody. Inwestycja realizowana przez dewelopera Proxin Ogrody składa się z sześciokondygnacyjnego budynku, w których zaprojektowano 104 mieszkań, 2 lokale użytkowe, komórki lokatorskie oraz podziemną halę garażową.

Aroma Park - osiedle w spokojnej zielonej okolicy warszawskiej Białołęki

Zakończyła się realizacja I etapu osiedla Aroma Park na warszawskiej Białołęce. Klienci odbierają już klucze do swoich mieszkań w kameralnym budynku w północnej części działki. W sprzedaży pozostało kilka ostatnich lokali mieszkalnych.

Apartamentowiec Tulip Residences powstaje na warszawskiej Pradze

Na warszawskiej Pradze, przy ul. Targowej stanie pierwszy w Polsce obiekt pod marką Tulip Residences. Realizacja powstaje w oparciu o umowę franczyzy zawartą między WIK Capital a siecią Louvre Hotels Group. Inwestorem jest firma Wawa Novum – warszawski deweloper. Za projekt wnętrz odpowiadają architekci z pracowni Tremend.

Domy w zabudowie szeregowej pod Poznaniem

Jesień to pracowity okres na osiedlu Rodzinny Zakątek w Błażejewie. Trwa budowa trzech szeregów - łącznie 35 domów. Już pod koniec roku 12 z nich będzie gotowych. Teren inwestycji graniczy z lasem, a liczne trasy rowerowe oraz ścieżki biegowe czy spacerowe z pewnością zadowolą osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Z kolei w pobliskim Kórniku funkcjonują szkoły, przedszkola, apteki i liczne centra czy punkty handlowo - usługowe.

Inwestycja w luksusowy camping blisko natury - czym jest glamping?

Glamping bardzo szybko zyskał popularność. Połączenie formy campingu z luksusem jaki oferują domki wypoczynkowe czy specjalne namioty, co ważne ze wszystkimi udogodnieniami, to doskonały pomysł na wypoczynek. Obecnie jest to rynek, którego wartość stale wzrasta. Przewiduje się, że do 2024 roku osiągnie miliard złotych. To alternatywa dla osób, które szukają pomysłu na ulokowanie swojego kapitału. Stopy zwrotu są dużo wyższe niż przy tradycyjnych formach finansowania.

Mieszkania o podwyższonym standardzie na wrocławskim osiedlu Lokum di Trevi są już gotowe do odbioru

Lokum di Trevi na wrocławskim Tarnogaju to jedno z najpopularniejszych osiedli w stolicy Dolnego Śląska, wybierane zarówno przez nabywców szukających mieszkania na własne potrzeby, jak i z przeznaczeniem na wynajem. Do użytku oddanych zostało 217 mieszkań. Grupa rozpoczęła przekazywanie lokali, co umożliwi rozpoznanie ich w wyniku finansowym bieżącego roku.


Stron: 370 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18112 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 354

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >