Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Inwestycja - kompleks Wola Libre w Warszawie

Realizacja inwestycji Wola Libre w Warszawie nabiera tempa. Po osiągnięciu stanu „O”, co miało miejsce na początku stycznia, postępują roboty konstrukcyjne w części naziemnej. Jednocześnie systematycznie rośnie sprzedaż mieszkań w inwestycji, która wynosi już blisko 40%. BPi Polska szczególnie cieszą mieszkania kupione z polecenia: ich liczba wynosi aż 27%.

Pierwszy w Polsce Radisson RED powstaje w pobliżu dworca Kraków Głowny

Rezidor Hotel Group oficjalnie ogłosił plan otwarcia pierwszego w centralnej Europie hotelu Radisson RED, który powstanie w Krakowie.

Adgar BIT na Mokotowie - nie tylko biurowiec.

Vibrant with life – z takim hasłem i z całkowicie nową nazwą - Adgar Bit, kameralny biurowiec na Biznesowym Mokotowie powraca na rynek powierzchni biurowych. Budynek, znany do tej pory pod nazwą Adgar Business Centre II, przeszedł całkowitą modernizację i od stycznie br. oferuje małym i średnim firmom powierzchnie biurowe na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Społeczne agencje najmu - nowa forma wynajmowania mieszkań

Od pewnego czasu, coraz większa uwaga polityków jest skupiona na rozwoju najmu w Polsce. Można ubolewać, że taka zmiana nie nastąpiła 20 lat wcześniej. Tym niemniej, większe zainteresowanie krajowym rynkiem najmu, trzeba uznać za pozytywny sygnał. Głównym impulsem do zwiększenia popularności wynajmu, ma być program Mieszkanie Plus. Warto wiedzieć, że obecnie trwają prace związane z wdrożeniem innego rozwiązania. Mowa o społecznych agencjach najmu. Takie podmioty pełniące rolę pośrednika pomiędzy najemcą i wynajmującym, działają między innymi na terenie Belgii. W Polsce tzw. SAN-y mają ułatwić znalezienie lokum osobom, które nie mogą liczyć na mieszkanie komunalne, spółdzielcze lub własnościowe.

Osiedle Forma nowa inwestycja na warszawskiej Pradze Południe

Rozpoczyna się sprzedaż kolejnej nowej inwestycji. Nowoczesne Osiedle Forma łączące architekturę ze sztuką powstanie w dynamicznie rozwijającej się części stolicy - na Pradze Południe przy ulicy Motorowej 4. W pierwszym etapie powstanie łącznie 89 lokali w dwóch kameralnych budynkach o zróżnicowanej ilości pięter (4-piętrowy i 8-piętrowy). Termin planowanego przekazania gotowych lokali to III kwartał 2018 roku.

Biurowiec Nobilis Business House we Wrocławiu.

Savills został zarządcą nowoczesnego budynku biurowego Nobilis Business House we Wrocławiu. Deweloperem obiektu jest Echo Investment. Budynek, zlokalizowany tuż obok Pasażu Grunwaldzkiego, został oddany do użytkowania w sierpniu 2016 i oferuje 16 000 m kw. powierzchni do wynajęcia. Za komercjalizację obiektu od czerwca 2016 roku odpowiada Dział Reprezentacji Wynajmującego Savills.

Rozpoczęła się budowa w Nowym Centrum Lubonia - Wschodnia 19.

Pierwsza łopata na Wschodniej 19 wkopana. Lubońska inwestycja nabiera „kształtów”. Wraz z początkiem stycznia rozpoczną się prace związane z wciskaniem ścianek szczelnych. W ramach projektu powstanie 146 mieszkań, których budowa zakończy się na wiosnę 2018 roku.

Łódź miasto z największą ofertą loftów

Lofty to produkty adresowane do grupy nabywców, którzy potrafią docenić połączenie industrialnego klimatu starych pofabrycznych przestrzeni z nowoczesnymi rozwiązaniami – identycznymi jak w przypadku apartamentów. Ile kosztują takie mieszkania w Łodzi?

Kompleks Bobrowiecka na Dolnym Mokotowie.

W stolicy coraz trudniej o atrakcyjną lokalizację pod budowę nowych inwestycji. Deweloperzy praktycznie cały czas monitorują rynek nieruchomości w poszukiwaniu terenów, na których mogą powstać nowe projekty. Niektóre firmy starają się iść o krok dalej i, gdy tylko znajdą odpowiedni teren, budują całe kompleksy biurowo-mieszkalne, tworząc miejsca o charakterze małych dzielnic. Przykładem jest Kompleks Bobrowiecka na Dolnym Mokotowie.

Powstaje kolejna inwestycja w innowacyjnej technologii - The Warsaw HUB.

The Warsaw HUB – to najnowszy i największy z dotychczasowych projektów Ghelamco Poland, znany wcześniej jako Sienna Towers. Kompleks trzech wieżowców, które powstają w biznesowym centrum Warszawy, zaoferuje około 113 tys. mkw. wielofunkcyjnej przestrzeni. Podczas premiery projektu do zwizualizowania inwestycji, po raz pierwszy na polskim rynku nieruchomości, wykorzystano innowacyjną technologię HoloLens.


Stron: 357 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 22309 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 348

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >