Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Budowa .KTW II - powstaje najwyższy biurowiec w Katowicach

Jest to kontynuują realizowanego kompleksu biurowego .KTW. Obok 66-metrowego biurowca znajdującego się tuż przy Spodku, powstanie jego jeszcze bardziej okazały brat. .KTW II będzie najwyższym budynkiem biurowym nie tylko w Katowicach, ale i w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii (GZM), a cały kompleks biurowy .KTW oferować będzie 62 000 m.kw. do wynajęcia. Przygotowania do budowy już trwają, a docelowe prace rozpoczną się w listopadzie.

Uroczyste otwarcie biurowca Vector+ na warszawskiej Woli

Wieżowiec biurowo-usługowy Vector+, zlokalizowany na warszawskiej Woli przy ul. Obozowej 57, przyciąga wzrok już z daleka. Dwie charakterystyczne wieże o wysokości 15 i 7 kondygnacji oferują 13,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni. Największą część obiektu, czyli ponad 12 tysięcy metrów kwadratowych, stanowi nowoczesna powierzchnia biurowa. Budynek mieści się tylko 3,6 kilometra w linii prostej od centrum stolicy. Blisko biegnie aleja Prymasa Tysiąclecia oraz droga ekspresowa S8, dzięki czemu transport do wybranej drogi krajowej lub na lotnisko nie stanowi najmniejszego problemu.

Wynajem mieszkania w Szczecinie – czym się kierować?

Szczecin jest jednym z tych miast, w których wynajem mieszkań cieszy się ogromną popularnością. Jednak decydując się na taki krok, możemy napotkać wiele problemów. Najczęściej występującymi są niedopowiedzenia w umowie, niezgodność z ogłoszeniem, a także pewne niejasności, które stają się później przedmiotem sporu z właścicielem. Jak wynająć mieszkanie, żeby nie żałować?

Rozpoczyna się budowa osiedla Fama Jeżyce w Poznaniu

Jest to długo wyczekiwana inwestycja na poznańskich Jeżycach. Na rozległych terenach po dawnych zakładach Wiepofama powstanie osiedle Fama Jeżyce. Budowa pierwszego etapu, w którym znajdzie się 251 mieszkań rozpocznie się już w I kwartale 2020 roku.

Inwestycje szczególnie istotne społecznie - powstaje klinika rehabilitacyjna w Warszawie

Mostostal Warszawa i ORPEA Polska podpisały umowę na realizację zespołu dwóch budynków, przeznaczonych pod usługi ochrony zdrowia: szpitala rehabilitacyjnego oraz budynku z usługami zakwaterowania dla osób starszych. Inwestycja powstanie Warszawie, w dzielnicy Wawer przy ul. Mrówczej 124.

Powstaje apartamentowiec Zajezdnia Wrocław, który oprócz mieszkań będzie posiadał atrakcyjne części wspólne dla lokatorów

Zajezdnia Wrocław to druga inwestycja francuskiego dewelopera na Nadodrzu. Pierwszą jest Centreville – nowoczesny apartamentowiec z luksusowymi penthouse’ami realizowany przy ul. Drobnera. Pozostałe projekty we Wrocławiu to niedawno ukończony kompleks Jagiełły 6 na Kępie Mieszczańskiej oraz inwestycje mieszkaniowe przy wybrzeżu Wyspiańskiego 11, przy ul. Pięknej i przy parku Grabiszyńskim.

Kompleks TEN Office - wysokiej jakości, nowoczesne powierzchnie biurowe powstają na krakowskim Podgórzu

Grupa BUMA – lider krakowskiego rynku powierzchni biurowych planuje wkrótce rozpoczęcie budowy kolejnego kompleksu biurowego przy ul. Tischnera w Krakowie. TEN Office to zespół dwóch budynków klasy A o powierzchni wynajmowalnej 31 750 m kw. Inwestor jak zawsze zadbał o nowoczesne rozwiązania technologiczne przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów ekologicznych.

Krakowski akademik LivinnX, który powstał w miejscu dawnego budynku Telpodu jest już gotowy do zamieszkania

LivinnX Kraków – jeden z najnowocześniejszych akademików w Polsce został otwarty! Do obiektu zlokalizowanego przy ul. Romanowicza 4 w Krakowie mogą wprowadzać się już pierwsi studenci. Do ich dyspozycji jest 290 jednostek mieszkalnych oraz aż 2000 m kw. udogodnień. Nadal można dokonywać rezerwacji miejsc i dołączyć do społeczności LivinnX!

Mieszkanie dla studenta - w jakim mieście wynajmie najtaniej?

Różnice w cenach mieszkań na wynajem mogą być naprawdę duże. Agencja Metrohouse przeanalizowała koszty wynajmu mieszkań w miastach akademickich.

W północno zachodniej części Poznania powstaje inwestycja z ogrodami - Osiedle Przy Jeziorach

Przestronny, zielony ogród, to istotny element domu, na który zwracają uwagę nabywcy. Na takie rozwiązanie postawił deweloper More Place na Osiedlu Przy Jeziorach w Poznaniu, z domami do 112,2 mkw. oraz ogrodami do 535 mkw.


Stron: 369 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17856 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >