Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Innowacyjne, przyjazne dla środowiska osiedle buduje się w Krakowie

Kilka razy mniejsze koszty ogrzewania, czyste powietrze we wnętrzach bez specjalnych oczyszczaczy i niemal zerowy wpływ na środowisko naturalne. Takie będą energooszczędne i ekologiczne apartamenty „Klimaty”, które powstają w Krakowie.

Malownicze Osiedle Harmony Park w otoczeniu jezior, powstaje na Służewcu

Z początkiem maja Grupa Marvipol rusza ze sprzedażą mieszkań w projekcie Harmony Park, zlokalizowanym przy ul. Kłobuckiej, na styku Ursynowa i biznesowej części Mokotowa. W I etapie inwestycji do sprzedaży trafi 236 mieszkań i 12 lokali użytkowych. Harmony Park to finalna część osiedla Central Park Ursynów – jednej z najpopularniejszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

Luksus i komfort inwestycji budowlanych

Poznaj nowe trendy inwestycji kapitału w luksusowe apartamenty i nieruchomości.

Piękny ośrodek Pałac dla Seniora powstaje w Sulejówku

To ma być obiekt wyróżniający się na tle innych ośrodków - nowoczesny, przyjazny, mogący pomieścić ponad 120 pensjonariuszy. Projekt jest realizowany pod patronatem Urzędu Miasta i Burmistrza.

Potencjał rynkowy magazynów samoobsługowych na Śląsku

Przechowywanie przedmiotów w „hotelach dla rzeczy”, jak często nazywa się magazyny samoobsługowe, staje się coraz popularniejsze wśród mieszkańców Śląska i Zagłębia.

Powstaje nowoczesna inwestycja SM MLEKPOL

Budynek o powierzchni około 1600 m2 i wysokości 43,5 m stanął w sąsiedztwie ZPM Mrągowo. Powstaje nowoczesna fabryka proszków mlecznych.

Jak skutecznie szukać mieszkania do wynajęcia?

Na poszukiwania idealnego mieszkania do wynajęcia warto poświęcić nieco więcej czasu. Jedynie wówczas będziemy mieć pewność, że wybrane przez nas lokum jest w 100% dostosowane do preferencji związanych z metrażem czy lokalizacją. Poniżej garść porad, które ułatwią nieco tą czasochłonną czynność.

Kraków - dzielnice, w których najchętniej kupowane są mieszkania

W tym artykule przyjrzymy się drugiemu pod względem wielkości rynkowi mieszkaniowemu – krakowskiemu. W tym celu sprawdziliśmy najczęściej wyszukiwane krakowskie lokalizacje w serwisie Otodom.pl przez klientów poszukujących mieszkań w grodzie Kraka. Pierwsza pozycja przypadła, co jest sporym zaskoczeniem, Nowej Hucie, tuż za nią uplasowało się Stare Miasto.

AFI PARK powstanie przy alei 29 Listopada w Krakowie.

Spółka Warbud pozyskała kontrakt na realizację budynku biurowo - usługowego AFI PARK. Umowę z AFI Project 1 Sp. z o.o. zawarto 20 marca 2017 r.

Szczecińska inwestycja Kusocińskiego ma już pozwolenie na użytkowanie.

Pierwszy etap szczecińskiej inwestycji Budnex przy ul. Kusocińskiego uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. W położonym w śródmieściu osiedlu docelowo powstaną cztery budynki wielorodzinne ze 175 lokalami. Nowi właściciele już odebrali klucze do pierwszych mieszkań.


Stron: 358 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 23921 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >