Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Warszawski biurowiec EQlibrium wystawiono na sprzedaż

Waryński S.A. wystawił na sprzedaż zlokalizowany na warszawskiej Woli biurowiec EQlibrium. Ten nowoczesny projekt biurowy klasy A, oferujący 10,5 tys. mkw. powierzchni komercyjnej, wyróżnia nie tylko doskonała lokalizacja, ale również silne portfolio najemców.

Nowe budynki, jak osiedle METROBIELANY i zabudowa historyczna

Warszawa to miasto, w którym jeśli tylko trochę się postaramy, możemy poczuć atmosferę przeszłości.

Rewitalizacja zespołu zabytkowych kamienic w Łodzi

Oddział Centralny Mostostalu Warszawa podpisał umowę na rewitalizację nieruchomości położonej przy ul. Tuwima 46 w Łodzi. Zadanie inwestycyjne będzie polegało na przebudowie, nadbudowie, rozbudowie oraz zmianie sposobu użytkowania zespołu zabytkowych budynków. Wartość kontraktu wynosi blisko 29 mln zł brutto.

Walendów Park – idealny dla Ciebie

Warszawa jest dla wielu ludzi wymarzonym miejscem zamieszkania. Często jednak marzenia pękają jak bańka mydlana gdy przejrzymy oferty wynajmu lub kupna nawet małych mieszkań. Ceny za metr kwadratowy są naprawdę wysokie i mało kto może sobie pozwolić na zakup jakiejkolwiek nieruchomości.

Ostatnie, wolne lokale we wrocławskim kompleksie OVO

W kompleksie OVO Wrocław na trzecim, biurowym piętrze, zostały trzy dostępne powierzchnie. W ostatnim czasie do właścicieli biur dołączyli między innymi: agencja nieruchomości i firma dostarczająca luksusowe usługi takie jak wynajęcie prywatnego samolotu czy jachtu. Widać ożywienie na rynku deweloperskim w ostatnim kwartale roku – już nie tylko w segmencie apartamentów na lokatę, ale także biur.

Ekologiczne budynki - One Charles de Gaulle w Bukareszcie

Najwyższy standard, ciekawa architektura i wiele wysokiej klasy rozwiązań przyjaznych środowisku – projekt One Charles de Gaulle to jedna z najciekawszych i najbardziej luksusowych inwestycji mieszkaniowych w Bukareszcie. Dwa budynki, 33 apartamenty, 55 miejsc parkingowych i wiele zieleni – zarówno w okolicy, jak i w obrębie inwestycji, powstają w północnej części Bukaresztu, tuż przy ogromnym parku Herăstrău (110 ha), w którym kryje się jezioro o tej samej nazwie. W okolicy buduje się też wiele nowoczesnych budynków biurowych. To doskonały adres dla biznesu i świetna lokalizacja na mieszkanie.

W Kołobrzegu powstaje Osiedle Feniks

Właśnie zakończyła się budowa czwartego budynku, w którym znajdują się 54 lokale. W trakcie budowy i sprzedaży jest też ostatni, piąty budynek (70 lokali), którego zakończenie deweloper planuje na wiosnę 2018 roku. Autorem projektu jest kołobrzeska pracownia Dominanta, a generalnym wykonawcą Skanska.

Pod Wawelem powstaje pięciogwiazdkowy hotel butikowy

Ekskluzywny Autograph Collection Hotel ze 125 pokojami powstanie w centrum Krakowa. Hotelarski rynek dawnej stolicy Polski wynoszą na luksusowy poziom rozwijający się przemysł spotkań i branża usług dla biznesu.

Nowe trendy w projektowaniu osiedli mieszkaniowych

Czasy, gdy deweloperzy ciasno zapełniali działki blokami, w celu maksymalizacji zysków powoli odchodzą do przeszłości. Nowo powstające osiedla, projektuje się tak, aby były dobrym miejscem do życia i to nie tylko na wizualizacji w folderze reklamowym.

Osiedle Port Żerań na warszawskiej Białołęce

Warszawski lider rynku mieszkaniowego i wiodący deweloper w Polsce, rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji mieszkaniowej Port Żerań, zlokalizowanej w zielonej części Warszawy, na Białołęce, nad Kanałem Żerańskim. Nowe osiedle położone będzie przy ul. A. Kowalczyka, w sąsiedztwie ul. Modlińskiej, bardzo dobrze skomunikowanej z centrum miasta i Stacją Metro Marymont. Na teren osiedla prowadzić będzie specjalnie wybudowana droga z chodnikami, ścieżką rowerową i miejscami parkingowymi. Dodatkowo w ramach inwestycji Dom Development wybuduje m.in. rondo, plac miejski, ścieżkę rekreacyjną. W ramach współpracy z władzami Dzielnicy Białołęka dofinansuje projekt szkoły przy ul. Myśliborskiej.


Stron: 361 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17672 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >