Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Powstają domy i mieszkania na osiedlu Zacisze pod Poznaniem

W podpoznańskich Komornikach trwają prace w ramach inwestycji Osiedle Zacisze. Powstają zarówno domy o powierzchni ponad 100 m kw., jak i mieszkania o mniejszym metrażu. Zakończenie prac w ramach I etapu zaplanowano na koniec bieżącego roku.

Rekonstruowana Kamienica Pod Pelikanem na Przedmieściu Oławskim już prawie gotowa

Budowa kameralnej Kamienicy Pod Pelikanem właśnie osiągnęła stan surowy. Wszystko idzie zgodnie z planem. Niedługo zaczną się prace przy fasadzie, której wygląd łudząco przypomni jej dawny wystrój. Wizytówką kamienicy ma być również jej biało-czarne wnętrze z wieloma lustrami i sztukaterią.

Osiedle Dawna Poczta na Dolnym Wrzeszczu - inwestycja łącząca zabytkowy odrestaurowany budynek z nowoczesną architekturą

Tętniąca życiem dzielnica Dolny Wrzeszcz, doskonale skomunikowana z innymi częściami Trójmiasta, z wieloma postindustrialnymi lokalami i eklektyczną architekturą, jest modnym miejscem spotkań. W okolicy Dawnej Poczty znajdują się liczne miejsca wyróżniające się designem i unikalną atmosferą: restauracje, bary i ośrodki kultury, antykwariaty, klimatyczne palarnie kawy czy miejscowe browary. Styl osiedla Dawna Poczta to połączenie historii i nowoczesności. Inwestycję tworzyć będą dwa nowe budynki, które wraz z charakterystycznym gmachem zabytkowej poczty utworzą zamknięty kwartał zabudowy z wewnętrznym dziedzińcem.

Green Wings Offices - to kolejny warszawski biurowiec, na którym hodowane są pszczoły

Od początku czerwca biurowiec Green Wings Offices zlokalizowany na warszawskim Okęciu ma tysiące nowych lokatorów, a są nimi… pszczoły. Na dachu Green Wings staneły 4 ule łącznie będące siedzibą około 200 tysięcy owadów. Adopcja rodzin pszczelich to wspólna inicjatywa 4 spółek: Właściciela budynku Green Wings Offices oraz trzech najemców: CFE Polska, TuMieszkamy oraz MP Polska.

Kołobrzeska inwestycja Porta Mare Baltica zakończona

Rozpoczęło się przekazywanie kluczy do budynków z pierwszego etapu Porta Mare Baltica w Kołobrzegu. Inwestycja położona jest zaledwie 750 metrów od plaży. Na kompleks nadmorskich apartamentów w sumie złoży się szesnaście trzypiętrowych budynków apartamentowych. W pierwszym etapie zrealizowane zostały dwa, w których znalazły się 42 lokale.

Prywatne akademiki – czy w polskich warunkach mają sens?

Chociaż prywatne akademiki kojarzą się raczej z – bliżej lub dalej położonymi – państwami zachodnimi, to w rzeczywistości tego rodzaju obiekty czekają na lokatorów także w naszym kraju. Standardowo są one opcją droższą niż typowy dom studencki czy wynajem pokoju, ale jednocześnie zapewniają wyższe standardy zakwaterowania. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się temu, jak prywatne akademiki odnajdują się w polskich warunkach!

Wrocławski rynek luksusowych apartamentów - w jakich dzielnicach powstają mieszkania z podwyższonym standardem

Przestrzeń, kilka sypialni i łazienek, garderoby, a także tarasy na dole i na górze, z których rozlegają się cudowne widoki na Odrę i centrum Wrocławia. Luksusowe penthouse’y są wizytówką niejednej inwestycji o podwyższonym standardzie. W mieście jest ich coraz więcej. Powstają np. na Nadodrzu i Kępie Mieszczańskiej.

W południowej części Wrocławia powstaje kameralne osiedle Robyg Jagodno

Kilkuetapowe projekty mieszkaniowe rozwijają się na Jagodnie dynamicznie. Robyg już niedługo rozpocznie budowę kolejnych trzech budynków kompleksowego osiedla Robyg Jagodno, w ramach którego powstanie 900 mieszkań. Różnorodna zabudowa, funkcjonalne układy mieszkań, Smart House w cenie, nowy park, osiedlowe przedszkole i przebudowana droga – Jagodno zyskuje zupełnie inną jakość.

Kamienica po modernizacji na poznańskich Garbarach

Rusza sprzedaż mieszkań w kamienicy Garbary 31. W centrum Poznania spółka Home Focus kończy rewitalizacje kamienicy, w której dostępne będzie 27 lokali. Pierwsi mieszkańcy mogą wprowadzić się już jesienią bieżącego roku.

Mieszkanie w formule colivingu - czym się charakteryzuje ten nowy trend w nieruchomościach

Miejsce pracy, ekskluzywny hotel, akademik, a może po prostu sposób na samotność? Coliving, czyli mieszkania współdzielone to światowy trend ostatnich lat, który przewrócił do góry nogami tradycyjne rozumienie własnych “czterech kątów”. Na czym polega jego fenomen?


Stron: 368 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17668 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >