Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Inwestycja przy ulicy Piątkowskiej w Poznaniu

Inwestycja Piątkowska 103 realizowana na poznańskich Winiarach cieszy się dużym zainteresowaniem. W sprzedaży pozostają ostatnie lokale. Wyróżniają się większe metraże, a właśnie takich dziś szuka klient na rynku mieszkaniowym. Jednocześnie budynek wielorodzinny regularnie powiększa się.

Wilczak 20 - projekt mieszkaniowy na terenie Poznania na ukończeniu

Zbliża się zakończenie realizacji inwestycji mieszkaniowej Wilczak 20. W ramach projektu powstało już 5 budynków wielorodzinnych z 439 lokalami łącznie. Na ostatnie prostej jest budynek A, czyli 106 mieszkań.

Czy inwestycja w nadmorski apartament jest nadal bezpieczną lokatą kapitału?

Rynek apartamentów wakacyjnych w Polsce z roku na rok zyskuje na popularności. Inwestowanie w tzw. second home to zaspokojenie potrzeb urlopowych właścicieli, jak i celów zarobkowych – wynajmu krótkoterminowego, a więc przychodu pasywnego. Rentowność takiej inwestycji jest wysoka. Przykładem takiej inwestycji w nadmorskim kurorcie jest Nautic Park.

Stylowe i funkcjonalne mieszkania w łódzkim MODERN LOFCIE

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie prac rewitalizacyjnych na terenie dawnych zakładów włókienniczych Karla Gottlieba Sängera, Karola Weilego i Stanisława Landaua w Łodzi. Wkrótce pełną parą ruszy adaptacja XIX-wiecznej elektrowni, dziś wchodzącej w skład osiedla mieszkaniowego ART MODERN. Zabytkowy budynek pomieści 12 klimatycznych loftów o zróżnicowanym metrażu i układzie, które trafią do specjalnej oferty MODERN LOFT. Aktualnie jest to jedyna oferta loftów w mieście włókniarzy.

Najkorzystniejsza lokata kapitału, czyli krótki wykład o luksusowych nieruchomościach

Nieruchomości cieszą się opinią najbezpieczniejszej formy lokaty kapitału. Dodatkowo, to także najkorzystniejsza obecnie inwestycja, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na zakup apartamentu klasy premium. Luksusowe apartamenty stają się bowiem nie tylko mieszkaniem, ale i wyznacznikiem prestiżu, czy manifestem stylu życia. Nic dziwnego, że najbogatsi poszukują luksusowych nieruchomości, aby ulokować w nich kapitał lub... po prostu zamieszkać w doborowym towarzystwie i doświadczyć wyjątkowego komfortu.

Apartament nad morzem - rozpoczęła się budowa Nautic Park w Darłowie

Doskonała nadmorska lokalizacja, nowoczesna architektura, kameralna przystań z sielskim widokiem na morze, bogata oferta kulturalna, miejsca nieodkryte, dzikie, ciche – Darłówko oferuje wszystko to, czego pragniemy podczas wypoczynku. Miasto gwarantuje mnóstwo atrakcji – zarówno na weekendowy trip, jak i na dłuższy urlop. Tutaj czas płynie swoim spokojnym nurtem, tutaj zaczerpniesz energii z natury, jodu i sosnowego lasu, bo tutaj powstaje Nautic Park – inwestycja Proxin Investment, w której wypoczniesz będąc na swoim lub zarobisz na wynajmie. Projekt już się toczy a sprzedaż właśnie wystartowała.

Dwupoziomowe domy w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Owocowym pod Poznaniem

Projekt Osiedle Owocowe, które jest budowane w Komornikach-Rosnowo koło Poznania, idealnie wpasowuje się w aktualnie panujące trendy na rynku nieruchomości. Inwestor proponuje swoim klientom dwupoziomowe domy w zabudowie bliźniaczej, każdy z działką o powierzchni 465 mkw. Sama powierzchnia zielonego ogrodu to około 400 mkw.

Wynajem nieruchomości w Warszawie we współpracy z agencją

Korzystanie z usług profesjonalnych agencji nieruchomości wiąże się z licznymi korzyściami, zarówno dla właściciela lokalu, jak i najemcy. Agencja wspiera swoich klientów w całej procedurze zdejmując z ich barków dużą część obowiązków z tym związanych. Dzięki temu oszczędzamy czas, pieniądze oraz unikamy popełnienia licznych błędów, które mogą pojawić się na praktycznie każdym etapie wynajmowania mieszkania.

Gdańskie osiedle Zielony Południk w niskiej kameralnej zabudowie

Uruchomiono sprzedaż 45 mieszkań i 5 lokali usługowych, w ramach kolejnego etapu osiedla Zielony Południk, położonego u zbiegu ulic Starogardzkiej i Władysława Jagiełły w dzielnicy Gdańsk Południe. Inwestycję wyróżniają starannie zagospodarowane tereny zielone i przestrzeń do rekreacji. Atutem osiedla jest także położenie w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych: Obwodnicy Trójmiasta i Obwodnicy Południowej. Mieszkania z tego etapu przekazane zostaną w listopadzie 2021 roku.

Nowe inwestycje Dom Development w Warszawie

Dom Development rozpoczyna sprzedaż blisko 500 lokali w ramach czterech projektów zlokalizowanych w różnych częściach Warszawy. W ofercie znajdują się najbardziej poszukiwane mieszkania z segmentu popularnego. Przekazanie kluczy we wszystkich inwestycjach planowane jest na przełomie 2021 oraz 2022 roku.


Stron: 372 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15823 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 109

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >