Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Rozpoczęła się budowa w Nowym Centrum Lubonia - Wschodnia 19.

Pierwsza łopata na Wschodniej 19 wkopana. Lubońska inwestycja nabiera „kształtów”. Wraz z początkiem stycznia rozpoczną się prace związane z wciskaniem ścianek szczelnych. W ramach projektu powstanie 146 mieszkań, których budowa zakończy się na wiosnę 2018 roku.

Łódź miasto z największą ofertą loftów

Lofty to produkty adresowane do grupy nabywców, którzy potrafią docenić połączenie industrialnego klimatu starych pofabrycznych przestrzeni z nowoczesnymi rozwiązaniami – identycznymi jak w przypadku apartamentów. Ile kosztują takie mieszkania w Łodzi?

Kompleks Bobrowiecka na Dolnym Mokotowie.

W stolicy coraz trudniej o atrakcyjną lokalizację pod budowę nowych inwestycji. Deweloperzy praktycznie cały czas monitorują rynek nieruchomości w poszukiwaniu terenów, na których mogą powstać nowe projekty. Niektóre firmy starają się iść o krok dalej i, gdy tylko znajdą odpowiedni teren, budują całe kompleksy biurowo-mieszkalne, tworząc miejsca o charakterze małych dzielnic. Przykładem jest Kompleks Bobrowiecka na Dolnym Mokotowie.

Powstaje kolejna inwestycja w innowacyjnej technologii - The Warsaw HUB.

The Warsaw HUB – to najnowszy i największy z dotychczasowych projektów Ghelamco Poland, znany wcześniej jako Sienna Towers. Kompleks trzech wieżowców, które powstają w biznesowym centrum Warszawy, zaoferuje około 113 tys. mkw. wielofunkcyjnej przestrzeni. Podczas premiery projektu do zwizualizowania inwestycji, po raz pierwszy na polskim rynku nieruchomości, wykorzystano innowacyjną technologię HoloLens.

Kolejny hotel B&B powstanie w Krakowie.

Toruń, Warszawa, Wrocław, Łódź, Katowice – to miasta, w których już dziś można skorzystać z oferty znanej i cenionej w Europie sieci hoteli ekonomicznych B&B. Wkrótce dołączy do nich również Kraków. Stolica Małopolski to kolejny krok w ekspansji Grupy B&B Hotels w Polsce. Hotel B&B Kraków, zaoferuje swoim klientom 130 pokoi, a pierwszych gości przywita już w ostatnim kwartale 2017 r.

Rozbudowa SEGRO Logistics Park Warsaw w Nadarzynie

Dzięki możliwości rozbudowy istniejącego budynku o prawie 15 000 m2, w podwarszawskim parku SEGRO pojawił się nowy klient – firma Sanpol, która na 8 300 m2 powierzchni otworzyła centrum logistyczne. Pozostała część budynku powstała na zasadach spekulacyjnych.

Budowa Obwodnicy Kościerzyny na półmetku

Obwodnica Kościerzyny, która powstaje w ciągu drogi krajowej nr 20 łączącej Stargard Szczeciński i Gdynię, jest w połowie gotowa. Inwestycję realizuje konsorcjum STRABAG - STRABAG Infrastruktura Południe na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku. Przez 12 miesięcy wykonano 95 proc. robót ziemnych i geotechnicznych, 80 proc. prac mostowych, elektrycznych i wodociągowo-kanalizacyjnych.

W pobliżu Lasu Kabackiego powstaje osiedle Villa Prestige Kabaty

Prestige, jeden z najbardziej doświadczonych polskich deweloperów, rozpoczyna budowę luksusowego osiedla Villa Prestige Kabaty. Inwestycja powstaje w południowej części Warszawy, pomiędzy ulicami Stryjeńskich a Wełnianą. Osiedle będzie składać się z 35 domów jednorodzinnych, z czego 50 proc. zostało już sprzedanych. Oddanie pierwszych budynków do użytku przewidziano na IV kwartał 2017 roku. W dalszych planach jest również budowa dwóch kameralnych apartamentowców.

Gdzie zamieszkać w Krakowie? Apartamenty Przybyszewskiego 64.

Już niedługo przy ulicy Stanisława Przybyszewskiego w Krakowie wzniesie się nowa inwestycja o podwyższonym standardzie, Apartamenty Przybyszewskiego 64. Projekt powstanie w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych i rekreacyjnych oraz w niedalekiej odległości od centrum miasta. Do sprzedaży trafiły właśnie 92 mieszkania w cenie od 7500 do 8800 złotych brutto za mkw.

Zielone miasteczko Wawer - nowa warszawska inwestycja mieszkaniowa.

W najbardziej zielonej dzielnicy Warszawy rozpoczęła się budowa osiedla mieszkaniowego Miasteczko Wawer. To pierwszy na tak dużą skalę projekt deweloperski w tej części stolicy – w ramach inwestycji docelowo ma powstać nawet 1000 mieszkań. Zakończenie budowy I etapu planowane jest na przełomie września i października 2017 roku. Wyróżnikiem Miasteczka Wawer będą przestronne, słoneczne mieszkania z widokiem na las.


Stron: 356 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 21997 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 355

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >