Inwestycje i nieruchomości – lista artykułów

Prochownia Łomianki - powstaje na ulicy Warszawskiej

Rusza budowa parku handlowego Prochownia Łomianki – nowej inwestycji Ghelamco Poland położonej tuż za północną granicą Warszawy, w Łomiankach. Obiekt będzie mieć powierzchnię około 5300 mkw. Planowana data oddania do użytku to grudzień tego roku.

Trwają prace nad budową Zakładu Uzdatniania Wody w Wieliczce

Inwestycja budowy Zakładu Uzdatniania Wody w Wieliczce na osiedlu Bogucice przy ul. Winnickiej ma strategiczne znaczenie dla gminy, która zyska dzięki temu niezależne źródło zaopatrzenia w wodę. Prace budowlane tej części inwestycji potrwają jeszcze do połowy 2020 roku. Projekt zagospodarowania terenu, architektury oraz koordynacji międzybranżowej został przygotowany przez biuro architektoniczne URBA ARCHITECTS sp. z o.o. we współpracy z firmą ZAPART-PROJEKT sp. c.

Mieszkanie przy Odrze w kameralnym budynku Zyndrama

Budowa prestiżowej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej właśnie dobiegła końca. W kameralnym, elegancko wykończonym budynku znalazło się 48 mieszkań, w tym butikowe typu waterfront oraz penthouse’y z balkonami nad samą rzeką i od strony dziedzińca. Jako że inwestycja dostała imię po sławnym rycerzu, w bramie ułożono herb Słońce. Kilka mieszkań wciąż czeka na właścicieli.

Poznańska inwestycja Przystań Warta to projekt położony o krok od natury, z gwarantowanym widokiem na rzekę

Trwa budowa mieszkaniowego projektu przy ulicy Starołęckiej w Poznaniu. W ramach kameralnej inwestycji powstaje jedynie osiem mieszkań i apartamentów o zróżnicowanej powierzchni, od 56 do 166 mkw. Do lokali przynależą balkon, loggia lub taras. Gwarantowanym dodatkiem jest również widok na Wartę, którą zapewnia lokalizacja budynku – na zboczu rzeki.

Biały dom - nowa inwestycja na warszawskim Tarchominie

Warszawski deweloper Kompania Domowa realizuje kolejną inwestycję. W sercu Tarchomina, przy ulicy Światowida, powstanie przełomowy projekt mieszkaniowy w tej dzielnicy. Zgodnie z przyjętym w 2012 roku miejscowym planem zagospodarowania, Biały Dom będzie najwyższym – 15 piętrowym budynkiem w okolicy, zapewniającym widok na Wisłę oraz panoramę miasta.

Panoramiczny widok na Poznań z osiedla Red Park

13 pięter, 137 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, panoramiczny widok na Poznań i ogródki większe niż połowa boiska do koszykówki. To tylko niektóre cechy budynku, który będzie ostatnim etapem osiedla Red Park. Jego premiera miała miejsce na właśnie zakończonych targach mieszkań. Trwa przedsprzedaż mieszkań. Dzień Otwarty już w sobotę!

Osiedle Nowy Strzeszyn - propozycja dla tych, którzy się zastanawiają pomiędzy domem a mieszkaniem

Mieszkania, które spełniają wszystkie funkcje domu - to idea projektu Nowy Strzeszyn realizowanego na poznańskich Jeżycach. Wyróżniająca się na tle innych deweloperskich propozycji inwestycja już powstaje. Pierwsze mieszkania będą gotowe w III kwartale 2019 roku.

Przed Pałacem Kultury i Nauki rusza budowa Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Spółka Warbud i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie podpisały kontrakt na realizację obiektu. Umowę podpisali Rafał Trzaskowski, Prezydent m st. Warszawy, Joanna Mytkowska, dyrektor MSN w Warszawie, zaś ze strony generalnego wykonawcy, Jerzy Werle, prezes zarządu Warbud SA oraz Wojciech Gerber, członek zarządu Warbud SA.

Hotel Radisson RED powstaje na rogu Żelaznej i Grzybowskiej

Radisson Hospitality AB, spółka notowana na giełdzie Nasdaq w Sztokholmie w Szwecji, stanowiąca część Radisson Hotel Group, ogłosiła powstanie Radisson RED Warsaw. Hotel tej ekskluzywnej lifestyle’owej marki będzie łączyć w sobie najlepsze inspiracje warszawską muzyką, architekturą i kulturą. Dzięki tej nowej nieruchomości, portfolio Grupy w Polsce wzrośnie do 17 hoteli oferujących prawie 3 800 pokoi dostępnych lub będących w fazie budowy. Będzie to druga po krakowskiej inwestycja tej marki budowana od podstaw w Polsce.

Dobiega końca budowa Osiedla Zielone Pobiedziska pod Poznaniem

W miejscowości Pobiedziska trwa budowa jednego z najnowszych projektów mieszkaniowych. Przy ulicy Kutrzeby powstaje kameralne osiedle Zielone Pobiedziska. Pierwsze budynek z 15 mieszkaniami będzie gotowy jeszcze w tym roku.


Stron: 365 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 19262 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >