Jakie korzyści daje udział w programie lojalnościowym - Klubu Bohaterów Domu Leroy Merlin

Jakie korzyści daje udział w programie lojalnościowym - Klubu Bohaterów Domu Leroy Merlin

W dniu 6 sierpnia 2020 debiutuje Klub Bohaterów Domu Leroy Merlin przeznaczony dla firm i osób prywatnych planujących modernizację mieszkań, budowę domu, prace w ogrodzie, a więc dla wszystkich z nas, którzy chcą mieszkać wygodniej i ładniej. Dołączenie do Klubu to prosty sposób na dostęp do dedykowanych klubowiczom ofert specjalnych, promocji, rabatów i usług. To także wiele ułatwień związanych z zakupami. Rejestracja w Klubie jest nieskomplikowana, a korzyści z dołączenia są widoczne już przy pierwszych zakupach. Czytaj dalej


Klubowicze mają do dyspozycji dwa programy lojalnościowe: program DOM przeznaczony dla klientów indywidualnych oraz program PRO dla firm. Korzyści zauważą zarówno profesjonaliści, angażujący się w większe prace budowlano-remontowe, jak i amatorzy majsterkowania, lubiący samodzielnie zmieniać swoje wnętrza. 


Warto podkreślić, że uczestnictwo w Klubie to coś więcej niż korzyści dla klientów. To także możliwość współudziału w różnych inicjatywach na rzecz społeczności lokalnych realizowanych przez sklepy Leroy Merlin. W ostatnim czasie z takiej pomocy skorzystały dziesiątki szpitali i instytucji służby zdrowia w ramach akcji „Pomagamy Bohaterom”. Klubowicze będą regularnie informowani o nowych projektach społecznych, i dzięki zbieranym punktom, będą mogli dołożyć swoją „cegiełkę” do wybranych inicjatyw. Wszystko to z myślą o społecznościach lokalnych, które najlepiej znają swoją okolicę i potrzeby. Sklepy Leroy Merlin poprzez oferowanie najlepszej oferty produktów, wielu usług, eksperckiej wiedzy oraz angażowanie się w projekty społeczne, są nie tylko miejscem zakupów, ale także „dobrym sąsiadem”.  


Jakie korzyści daje udział w programie lojalnościowym - Klub Bohaterów Domu Leroy Merlin

 

Czytaj również: Zapraszamy na prezentację online z cyklu Finaliści i laureaci Plebiscytu PA XXL - Centrum przesiadkowe Żory


Utworzenie Klubu Bohaterów Domu nie powoduje zmian w już funkcjonujących programach lojalnościowych, a więc nie dotyczą dotychczasowych właścicieli kart DOM i PRO. Nie muszą ponownie rejestrować swoich kart. Dołączają do Klubu automatycznie i zyskują dodatkowe korzyści. Jak np. rabat w wysokości 15% na wszystkie rośliny pokojowe, który obowiązuje od 6.08.2020 r. dla obecnych i nowych klubowiczów.


Przystąpienie do Klubu Bohatera Domu jest proste i nie wymaga wizyty w sklepie. Wystarczy wejść na stronę www.leroymerlin.pl lub skorzystać z aplikacji mobilnej, wybrać odpowiedni program – klienci indywidualni wybierają Program DOM, a osoby zajmujące się zawodowo budową i remontem Klub PRO, i zarejestrować się w kilku prostych krokach. 

 

Po wypełnieniu krótkiego formularza na podany adres e-mail wysyłana jest wiadomość z indywidualnym numerem karty. Podczas zakupów w sklepie wystarczy podać go kasjerce/kasjerowi, a w zakupach przez internet (strona leroymerlin.pl lub aplikacja mobilna Leroy Merlin) wpisać numer karty DOM lub PRO w dedykowane pole. 

 

Czytaj również: Jeszcze do końca września 2020 roku można przesyłać zgłoszenia do konkursu - Linoleum od nowa


Klub Bohaterów Domu zapewnia:

  • Dostęp do ofert specjalnych i promocji

  • Rabaty za zgromadzone punkty w Programie DOM i bony zakupowe w Klubie PRO

  • Łatwy zwrot towaru bez konieczności posiadania paragonu lub faktury

  • Wgląd do pełnej historii zakupów, umożliwiający dobór produktów komplementarnych i kontrolę wydatków

  • Gwarancję transportu w dniu zakupu (przy zamówieniu złożonym do godz. 15:00, w I strefie i wadze do 1,5 t)

  • Informacje o wydarzeniach i projektach specjalnych w Leroy Merlin

  • Udział w warsztatach organizowanych przez Leroy Merlin

2020-08-06
Źródło: Leroy Merlin / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 17214 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >