Jeszcze jest szansa na wygranie na Mercedesa Vito

Jeszcze jest szansa na wygranie na Mercedesa Vito

Siódma edycja akcji „Mistrzowie Izolacji” jest już na ostatniej prostej, ale do wygrania wciąż czeka główna nagroda. Jeszcze tylko do końca września można wysyłać etykiety z produktów premiowanych ISOVER by mieć szansę na Mercedesa Vito. Dołącz do programu dla najlepszych wykonawców w branży izolacji. Czytaj dalej


 

 

„Mistrzowie Izolacji” to program stworzony przez markę ISOVER dla osób i firm zajmujących się pracami związanymi z termoizolacją i wykorzystujących przy tym materiały izolacyjne sygnowane logo ISOVER. Od lat cieszy się sporym zainteresowaniem wykonawców, gdyż łączy w sobie korzyści pracy na najlepszych produktach izolacyjnych i premiuje wykonawców za stosowanie najnowocześniejszych materiałów. – Program „Mistrzowie Izolacji” przez lata przyciągnął już tysiące wykonawców, którzy na co dzień korzystają z produktów marki ISOVER, wybierając je ze względu na ich wysoką jakość, łatwość montażu, szerokie spektrum zastosowań oraz najlepsze parametry termiczne, akustyczne i przeciwpożarowe. Poza tym profesjonaliści pracują na materiałach ISOVER, gdyż są  one funkcjonalne. Unikatowa etykieto-rączka ułatwia przenoszenie rolek na budowie, a 7-krotna kompresja wełny szklanej znacząco obniża koszty transportu i przechowywania.– mówi Anna Kozera, koordynator programu Mistrzowie Izolacji ISOVER. – Chcemy docenić zaufanie, którym nas obdarzyli, z tego względu w tej edycji każdy wykonawca ma szansę wygrać samochód dostawczy Mercedesa Vito – dodaje. 


Jeszcze jest szansa na wygranie na Mercedesa Vito

 

Czytaj również: Jeszcze tylko do końca września można zgłaszać inwestycje do konkursu Fasada Roku 2019


Warto przypomnieć, że aby wziąć udział w akcji „Mistrzowie Izolacji” należy się zarejestrować na dedykowanej stronie, a następnie wycinać etykiety z produktów izolacyjnych marki ISOVER i przesyłać je do organizatora akcji. W ten sposób zdobywane są punkty, które później można wymienić na przeszło 100 atrakcyjnych nagród dostępnych w sześciu kategoriach - od narzędzi niezbędnych w pracy po sport i rozrywkę już po godzinach. Dodatkowo każde 500 etykiet to jeden los pozwalający nam wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, którą jest samochód. Im więcej losów, tym większa szansa na wygraną. Warto się więc pospieszyć i wysłać etykiety do końca miesiąca. 


Jeszcze jest szansa na wygranie na Mercedesa Vito


Wielki finał akcji „Mistrzowie Izolacji” będzie miał miejsce 15 listopada 2019 roku w Gliwicach w siedzibie firmy ISOVER.  Wśród wszystkich Uczestników 7 edycji programu „Mistrzowie Izolacji”, którzy przesłali minimum 500 etykiet wylosowana zostanie nagroda główna -  Mercedesa Vito. Oprócz niego do wygrania będą jeszcze inne atrakcyjne nagrody m.in. sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD, bony podróżne oraz profesjonalne narzędzia do pracy.

 

Czytaj również: Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2020 odbędą się w lutym

 

Jeszcze jest szansa na wygranie na Mercedesa Vito2019-09-18
Źródło: PR4you / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15713 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >