Kolejna 16. edycja OKK! design z marką PEKA

Kolejna 16. edycja OKK! design z marką PEKA

Już na początku września odbędzie się kolejna edycja inspirujących spotkań z dobrym wzornictwem – OKK! design. Tym razem nie zabraknie na niej marki PEKA, czyli specjalistów od rewolucyjnych rozwiązań meblowych. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wyjątkowa premiera nowego katalogu firmy oraz… PEKA Party! Czytaj dalej

 

OKK! design to cykl będący autorskim projektem Olgi Kisiel-Konopki, właścicielki agencji PR OKK!, od lat związanej z branżą wnętrzarską. Zapoczątkowany został 7 lat temu i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością wśród architektów, projektantów, mediów oraz wszystkich, którzy cenią dobry design. 


Kolejna 16. edycja OKK! design z marką PEKA

 

Czytaj również: Rozpoczyna się cykl spotkań dla architektów i projektantów w Krakowie


Już 9 września w warszawskiej przestrzeni Mysia 3 odbędzie się 16. edycja wydarzenia. Jej tematem przewodnim będzie Biophilic Design - czyli to, w jaki sposób natura może przenikać się z architekturą, jaką rolę w naszych wnętrzach odgrywają rośliny i dlaczego warto otaczać się zielenią, zarówno w domu, jak i w przestrzeniach publicznych. Jak zawsze nie zabraknie także inspirujących dyskusji o wyzwaniach, takich jak zrównoważony rozwój czy wtórne wykorzystanie odpadów. Podczas tej edycji marka PEKA zaprezentuje swoje nowatorskie systemy organizacji przestrzeni wspierające te trendy. 

 

Ergonomia na wyciągnięcie ręki

Uczestnicy 16. edycji OKK! design otrzymają szansę poznania oferty produktowej marki i przekonania się o jej ergonomii. Jej stoisko bez wątpienia stanowić będzie doskonałą inspirację do aranżacji kuchni i salonu. Odbędzie się również premiera nowego katalogu PEKI, w którym przedstawiono nowości firmy. Co więcej, katalog umożliwia kompleksowe wyposażenie kuchni, zapewniając stały dostęp do zapasów żywności, naczyń i małego sprzętu AGD. Przy użyciu systemów dostępnych w ofercie można także zaaranżować przestrzeń wokół niej: w salonie, garderobie czy biurze. Warto dodać, że wyjątkowym zwieńczeniem tego dnia będzie… PEKA Party! Serdecznie zapraszamy!


Kolejna 16. edycja OKK! design z marką PEKA

PEKA w… aplikacji

Jako miłośnicy innowacji i technologii, marka stworzyła także aplikację Peka Apps. Jej głównym założeniem jest łączenie treści zawartych w katalogu i na stronie internetowej. Po zeskanowaniu strony z zestawieniem produktów możemy automatycznie połączyć się z www.peka.pl i przejść do wybranego systemu z tej tabeli. Dzięki aplikacji zawartość katalogu rozbudowana jest także o dodatkowe treści w formie cyfrowej. Możemy w niej przeglądać modele 3D pojedynczych systemów, a nawet kuchni z zastosowanymi rozwiązaniami, galerie zdjęć oraz filmy!

 

Czytaj również: LUMENexpo 2019 – spotkanie świata nauki i biznesu

 

Kolejna 16. edycja OKK! design z marką PEKA

2019-08-13
Źródło: OKK PR / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Co sądzicie o Self Storage? Liczba postów: 102 Grupa: Trudne tema... Ja właśnie szukam powierzchnie magazynowe w Poznaniu na wynajem, może nawet niedaleko Poznania, gdzieś w okolicach. Szykuje mi się przenoszenie biura i chciałby...
  • Reklama w XXI wieku Liczba postów: 145 Grupa: Trudne tema... Pracuję w agencjach reklamowych od 20 lat. Reklama już dawno zniknęła w Internecie i pojawiają się nowe strategie. Jednak wszystko nie jest proste, jeśli chodzi...
  • Fotelik samochodowy dla dziecka Liczba postów: 45 Grupa: Trudne tema... Fotelik daje dziecku największe bezpieczeństwo, ale wiadomo, że starszak bardzo często już nie chce w nim jeździć. Niedawno dowiedziałam się o tym adapterze do....
  • Potrzebny adwokat Liczba postów: 222 Grupa: Trudne tema... No i widzicie, tylu jest adwokatów i prawników, a jak przychodzi co do czego, to nie wiadomo kogo wybrać.
  • Tłuste włosy Liczba postów: 136 Grupa: Trudne tema... Naprawdę sprawdza się szampon ziołowy, zwłaszcza z pokrywy. Spróbujcie.

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15816 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >