Kolejne firmy dołączają do ZFDF

Kolejne firmy dołączają do ZFDF

Związek Firm Doradztwa Finansowego coraz bardziej rośnie w siłę. Do organizacji przystąpiła właśnie spółka Aspiro, która jest już trzecim nowym członkiem w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

 

Tym samym strefa wpływów Związku na rynku doradztwa finansowego ponownie się poszerzyła, obejmując wszystkich największych graczy na rynku. Związek Firm Doradztwa Finansowego powstał w 2008 roku i początkowo liczył 11 członków. W ciągu kolejnych dwóch lat dołączyły do niego kolejne dwie firmy i pod koniec 2009 roku, po przystąpieniu Doradcow24, organizacja zrzeszała już 13 spośród największych firm doradztwa finansowego w Polsce. Jednak prawdziwego rozpędu rozwój ZFDF nabrał w tym roku. Od stycznia dołączyły do niego trzy duże podmioty działające na rynku doradztwa i pośrednictwa, powiększając grono członków o 25%.  

 

Z początkiem roku w skład organizacji weszły Powszechny Dom Kredytowy S.A. (dawniej Fiolet PDK) i powstały w 2010 r. Home Broker. Pod względem wysokości sprzedaży kredytów hipotecznych pod koniec ubiegłego roku znalazły się w pierwszej piątce firm członkowskich ZFDF. Teraz do Związku przystąpiła spółka Aspiro, która została piętnastą firmą członkowską.  Tym samym organizacja zaczęła zrzeszać wszystkie największe podmioty w branży poza Xelionem.

 

Czytaj również: Realizacja projektu budowy kanalizacji na Stadionie

 

- "Kiedy trzy lata temu zakładaliśmy Związek Firm Doradztwa Finansowego chcieliśmy stworzyć pole współpracy największych ogólnopolskich  firm działających w oparciu o ustalony kodeks dobrych praktyk i organizację reprezentującą branżę doradztwa finansowego. Cieszy mnie tak dynamiczny rozwój Związku w ostatnich miesiącach, bo to oznacza, że spełniamy swoją rolę. Dzięki integracji coraz większej ilości firm doradztwa finansowego łatwiej nam będzie realizować główny cel naszej organizacji – budowanie wspólnych standardów doradztwa finansowego" – mówi Krzysztof Barembruch, Prezes Związku Firm Doradztwa Finansowego, A-Z Finanse.

 

- "Cieszymy się, że spółka Aspiro, jako jedna z największych wśród doradców finansowych, wzmocni struktury Związku. Zamierzamy dzielić się doświadczeniem i aktywnie współuczestniczyć w realizacji jego statutowych celów. Priorytetem naszej obecności w Związku będzie dążenie do promowania zasad dotyczących zachowania najwyższej jakości obsługi prezentowanej przez doradców" - mówi Paweł Kucharski, Wiceprezes Aspiro S. A.

 

 

2011-06-20
Źródło: Żarówka PR i Marketing / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 16318 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 106

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >