Lodowisko na placu Europejskim dla wszystkich mieszkańców stolicy bezpłatne

Lodowisko na placu Europejskim dla wszystkich mieszkańców stolicy bezpłatne

Tej zimy jak co roku na placu Europejskim nie zabraknie świątecznej atmosfery i świetnej zabawy. Sezon łyżwiarski na placu rozpoczyna się już 13 grudnia o godzinie 17.00. To już nieformalna tradycja tego miejsca, stworzonego przez Ghelamco dla warszawiaków wśród szklanych wieżowców, że w zimowe popołudnia i wieczory zamienia się ono w jeden z najprzyjemniejszych i najchętniej odwiedzanych zakątków stolicy. Czytaj dalej

 


W piątek 13 grudnia o godzinie 17.00 na placu Europejskim zostanie otwarte bezpłatne lodowisko. To już nieformalna tradycja tego miejsca, stworzonego przez Ghelamco dla warszawiaków wśród szklanych wieżowców, że w zimowe popołudnia i wieczory zamienia się ono w jeden z najprzyjemniejszych i najchętniej odwiedzanych zakątków stolicy.

Niespodzianki na otwarcie

Na wszystkich, którzy 13 grudnia o 17.00 pojawią się na placu Europejskim, czekają atrakcje: między godziną 17 a 18 będzie można bezpłatnie wypożyczyć łyżwy, a ponadto częstować się słodkościami, które chętni znajdą… na drzewach. Warto więc pojawić się na lodowisku jak najwcześniej. Organizatorzy przygotowali też konkursy z nagrodami i baloniki wypełnione helem. 

 

Lodowisko na placu Europejskim dla wszystkich mieszkańców stolicy bezpłatne

Czytaj również: Sąsiedzkie Mikołajki na warszawskiej Pradze

 

Na gości placu Europejskiego oprócz emocji sportowych czekają także wrażenia artystyczne – a mianowicie możliwość obejrzenia nowej wystawy „Kolor, przed którym stoisz” autorstwa Blanki Jędry i Marka Kucharskiego w plenerowej galerii sztuki Art Walk. Ekspozycja, zorganizowana przez Ghelamco i fundację Sztuka w Mieście, zwyciężyła w tegorocznej edycji konkursu Art Walk Open Call. Wystawa jest artystyczną opowieścią o tym, w jaki sposób światło i kolor wpływają na nas w codziennym życiu, jaki jest wymiar społeczny, kulturowy, fizjologiczny czy marketingowy wykorzystania barw w przestrzeni.  

 

W dniu otwarcia lodowiska na placu Europejskim znajdą się food trucki oferujące specjalne świąteczne menu. Świątecznego burgera, wołowinę z prażonymi jabłkami i brzoskwinię z nutą cynamonu oraz placki ziemniaczane ze śmietaną będzie można kupić w promocyjnej cenie obniżonej o 10%. Nie zabraknie też nieodzownych w okresie bożonarodzeniowym pierogów, w kilku oryginalnych wersjach: z warzywami, krewetkami, wołowiną, indykiem i kurczakiem, a na deser – kołaczy.

 

 

Zima na placu Europejskim

W tym sezonie lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku między 16.00 a 21.00, w soboty i niedziele od 12.00 do 21.00. W drugi dzień świąt (26 grudnia) oraz w sylwestra będzie można pojeździć w tych samych godzinach co w dni powszednie, natomiast 24, 25 grudnia i 1 stycznia lodowisko będzie nieczynne. 


Wypożyczenie łyżew kosztuje 10 zł za godzinę. Osoby przychodzące z własnymi łyżwami nie ponoszą kosztów. 

 

Lodowisko na placu Europejskim dla wszystkich mieszkańców stolicy bezpłatne

 

Czytaj również: Zaproszenie do VII edycji Olimpiady Budowlanej

 

Partnerem wydarzenia jest Hundai, a o doskonałą oprawę muzyczną zadba Radio Kolor, które objęło je patronatem medialnym.

 

Lodowisko na placu Europejskim

 

Dzień otwarcia: 

13 grudnia, godz. 17.00 – 21.00


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: od godz. 16.00 do 21.00

Weekendy: od godz. 12.00 do 21.00

Wstęp wolny

Aktualne informacje: https://www.facebook.com/events/2348853158778858/

2019-12-05
Źródło: Partner of Promotion / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Kontener na gruz budowlany Liczba postów: 3 Grupa: Trudne tema... Bardzo dobrze, że chcesz wynająć kontener na gruz na czas remontu. Z reguły podczas prac remontowych powstaje bardzo dużo odpadów, które gdzieś trzeba przechow...
  • Szkolenia? Liczba postów: 43 Grupa: Trudne tema... Równie ciekawe szkolenia znajdziecie w ofercie https://poznanlab.pl/ - kursy skierowane są przede wszystkim dla lekarzy różnych specjalności.
  • Naprawa samochodu Liczba postów: 77 Grupa: Trudne tema... Ostatnio naprawiałem swój samochód w https://fastserv.pl/ - nie zdążyłem nawet zatęsknić za swoim autem, a już było gotowe do odbioru :)
  • Obróbka CNC Liczba postów: 625 Grupa: Trudne tema... Obróbka CNC zyskuje coraz większą popularność ze względu na dużą dokładność oraz precyzję. Poza tym, w ten sposób można obrabiać wiele materiałów, a efekty są n...
  • Szczoteczka elektryczna, czy tradycyjna? Liczba postów: 126 Grupa: Trudne tema... Najlepszy gabinet dentystyczny do którego chodziłem to http://wesolystomatologia.pl/ w Sosnowcu. Leczyli tam moje zęby, następnie robili mi implanty. Wszystko w...

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15712 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >