Lodowisko na placu Europejskim dla wszystkich mieszkańców stolicy bezpłatne

Lodowisko na placu Europejskim dla wszystkich mieszkańców stolicy bezpłatne

Tej zimy jak co roku na placu Europejskim nie zabraknie świątecznej atmosfery i świetnej zabawy. Sezon łyżwiarski na placu rozpoczyna się już 13 grudnia o godzinie 17.00. To już nieformalna tradycja tego miejsca, stworzonego przez Ghelamco dla warszawiaków wśród szklanych wieżowców, że w zimowe popołudnia i wieczory zamienia się ono w jeden z najprzyjemniejszych i najchętniej odwiedzanych zakątków stolicy. Czytaj dalej

 


W piątek 13 grudnia o godzinie 17.00 na placu Europejskim zostanie otwarte bezpłatne lodowisko. To już nieformalna tradycja tego miejsca, stworzonego przez Ghelamco dla warszawiaków wśród szklanych wieżowców, że w zimowe popołudnia i wieczory zamienia się ono w jeden z najprzyjemniejszych i najchętniej odwiedzanych zakątków stolicy.

Niespodzianki na otwarcie

Na wszystkich, którzy 13 grudnia o 17.00 pojawią się na placu Europejskim, czekają atrakcje: między godziną 17 a 18 będzie można bezpłatnie wypożyczyć łyżwy, a ponadto częstować się słodkościami, które chętni znajdą… na drzewach. Warto więc pojawić się na lodowisku jak najwcześniej. Organizatorzy przygotowali też konkursy z nagrodami i baloniki wypełnione helem. 

 

Lodowisko na placu Europejskim dla wszystkich mieszkańców stolicy bezpłatne

Czytaj również: Sąsiedzkie Mikołajki na warszawskiej Pradze

 

Na gości placu Europejskiego oprócz emocji sportowych czekają także wrażenia artystyczne – a mianowicie możliwość obejrzenia nowej wystawy „Kolor, przed którym stoisz” autorstwa Blanki Jędry i Marka Kucharskiego w plenerowej galerii sztuki Art Walk. Ekspozycja, zorganizowana przez Ghelamco i fundację Sztuka w Mieście, zwyciężyła w tegorocznej edycji konkursu Art Walk Open Call. Wystawa jest artystyczną opowieścią o tym, w jaki sposób światło i kolor wpływają na nas w codziennym życiu, jaki jest wymiar społeczny, kulturowy, fizjologiczny czy marketingowy wykorzystania barw w przestrzeni.  

 

W dniu otwarcia lodowiska na placu Europejskim znajdą się food trucki oferujące specjalne świąteczne menu. Świątecznego burgera, wołowinę z prażonymi jabłkami i brzoskwinię z nutą cynamonu oraz placki ziemniaczane ze śmietaną będzie można kupić w promocyjnej cenie obniżonej o 10%. Nie zabraknie też nieodzownych w okresie bożonarodzeniowym pierogów, w kilku oryginalnych wersjach: z warzywami, krewetkami, wołowiną, indykiem i kurczakiem, a na deser – kołaczy.

 

 

Zima na placu Europejskim

W tym sezonie lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku między 16.00 a 21.00, w soboty i niedziele od 12.00 do 21.00. W drugi dzień świąt (26 grudnia) oraz w sylwestra będzie można pojeździć w tych samych godzinach co w dni powszednie, natomiast 24, 25 grudnia i 1 stycznia lodowisko będzie nieczynne. 


Wypożyczenie łyżew kosztuje 10 zł za godzinę. Osoby przychodzące z własnymi łyżwami nie ponoszą kosztów. 

 

Lodowisko na placu Europejskim dla wszystkich mieszkańców stolicy bezpłatne

 

Czytaj również: Zaproszenie do VII edycji Olimpiady Budowlanej

 

Partnerem wydarzenia jest Hundai, a o doskonałą oprawę muzyczną zadba Radio Kolor, które objęło je patronatem medialnym.

 

Lodowisko na placu Europejskim

 

Dzień otwarcia: 

13 grudnia, godz. 17.00 – 21.00


Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: od godz. 16.00 do 21.00

Weekendy: od godz. 12.00 do 21.00

Wstęp wolny

Aktualne informacje: https://www.facebook.com/events/2348853158778858/

2019-12-05
Źródło: Partner of Promotion / budnet.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Uniwersalna i oryginalna dieta Liczba postów: 265 Grupa: Trudne tema... Rozbraja mnie to określenie - oryginalna i uniwersalna. Czyli jaka?
  • praca i co dalej Liczba postów: 93 Grupa: Trudne tema... Polecam spróbować swoich sił za granicą. Ja tak zrobiłam już cztery lata temu i nie żałuję, już teraz bym nie wróciła do pracy w Polsce. Grunt to znaleźć dobrą....
  • Telewizja internetowa Liczba postów: 34 Grupa: Trudne tema... Jeśli byście szukali kiedyś telewizji online to polecam te strony i te filmy które się tam znajdują: https://www.cda360.pl/czarna-wdowa-2020- lektor-pl/ oraz...
  • Rolnictwo Liczba postów: 144 Grupa: Trudne tema... Ja mam bardzo dobre zdanie na temat firmy z Mrągowa https://farmtrac.pl/. Firma oferuję tylko i wyłącznie bezawaryjne maszyny w bardzo dobrych cenach.
  • Niezbędny oryginał aktu notarialnego Liczba postów: 10 Grupa: Aktualności Ja ze swojej strony polecam skontaktować się z kancelarią https://www.notariusznawoli.com/kontakt z Warszawy. Ja kilka razy korzystałam z usług tej kancelarii....

Kalkulator izolacji ścian

Społeczność budnet.pl ma już 15953 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >