Moda na apartamenty

Moda na apartamenty

Już nie własne M3, już nie domek z ogródkiem – teraz marzeniem dorosłego Polaka jest zamieszkanie w apartamencie. Deweloperzy wiedzą, że nadciąga nowa moda. Czytaj dalej


Wiedzą, że na ich oczach tworzy się nowy trend i są na to doskonale przygotowani. Obecnie właściwie w każdym dużym mieście Polski buduje się apartamenty – przestronne, z dużymi tarasami, bazą rekreacyjną w postaci salonu SPA, fitness i basenem. Dopełnieniem całości jest prestiżowa lokalizacja i wspaniały widok z okna.

 

– Dla wielu osób posiadanie mieszkań w komfortowych lokalizacjach będzie miarą sukcesu, prestiżu, na które zamożny klient zacznie zwracać coraz większą uwagę – uważa Sylwester Jankowski, Dyrektor Finansowy Wings Development – firmy, która obecnie realizuje trzy projekty we Wrocławiu – m.in. kompleks luksusowych apartamentowców Angel Wings.

A prestiż kosztuje. Ceny apartamentów dochodzą nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych za metr kwadratowy, ale znajdą się również takie, za które nie zapłacimy więcej niż 10 tysięcy za metr kwadratowy. Zdaniem Sylwestra Jankowskiego rok 2008 będzie pierwszym, w którym odnotowany zostanie tak dynamiczny rozwój sektora apartamentowego, szczególnie poza Warszawą.

 

– Ceny apartamentów, zwłaszcza luksusowych, położonych w dobrych lokalizacjach będą wyższe. Szczególnie w tych miastach, gdzie do tej pory brakowało inwestycji o podobnym charakterze można się spodziewać znaczącego wzrostu cen. Tak będzie między innymi we Wrocławiu – przewiduje Jankowski.

Może zatem warto przeliczyć zawartość swojej skarbonki jeszcze raz i zastanowić się czy SPA w domu nie jest lepszą formą relaksu niż koszenie trawnika przed domem

Źródło: InPlus / budnet.pl

Tagi

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17200 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 125

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >